Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: magicmouse , sartor22 , BlueNight2 , fatu38 , irs69 , adana88 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 31 Misafir (14 Mobil) - 17 Masaüstü20 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
122.799
Cevap
1.917
Favori
16.214.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 7334
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1918
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1819 mesaj) CaptainSkyWalker (1527 mesaj) icemy (1050 mesaj) hirikus (897 mesaj) ysf87 (874 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56973 mesaj) Mobil (60195 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (6081 mesaj) Uygulama (13828 mesaj) (664 mesaj)
  • @
464 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    317 Mesaj

Toyota çılgın bahar diye bir kampanya başlatmış, Corolla için fiyatlar 181.000'den başlıyor, güzel bir haber. umarım 20bin lira da üstüne aksesuar dayamadan omurgalı bir kampanya olur.

kaynak: https://www.chip.com.tr/haber/toyota-cilgin-bahar-adini-verdigi-yeni-kampanyasini-duyurdu_93383.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahfilvar -- 28 Şubat 2021; 23:4:8 >
  • Çavuş
    70 Mesaj

Koç çalışanlarına koç ailem kartı veriliyor.hem maaş kartı hem kredi kartı hem koçailem üyelerine sağlanan olanaklardan faydalanmak amaçlı kullanılabiliyor.birmotta kullanman için %90 ihtimalle koç çalışanı 1. Derece akraban olması gerekiyordur.
    |
    |
    werrol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Hocam vergi taraftarı mısınız?

Böyle şey mi olur, piyasayı patlatan zaten arzın düşük oldugu donemde , ikinci ele inanilmaz dusuk kredi veren devletin kendisi.

Bu fiyatların suçlusu vatandaş değil.

Altinin artacağını düşünen adam altın almaz mı?

Ayni şekilde araba fiyatı artacagini dusunen herkes ikiser 3 er aldi.

Zaten esnaf para kazanamiyordu, oradan yolunu buldu.

Olan vatandasa yani bize oldu.

Damadin yanlis politikalari yuzunden millete niye vergi geliyor

Alıntıları Göster

O yüzden araba almıyorum. Değiştirmem lazım ama inatla almıyorum. Benim param kıymetli yedirmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2293 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyvahfilvar

Toyota çılgın bahar diye bir kampanya başlatmış, Corolla için fiyatlar 181.000'den başlıyor, güzel bir haber. umarım 20bin lira da üstüne aksesuar dayamadan omurgalı bir kampanya olur.

kaynak: https://www.chip.com.tr/haber/toyota-cilgin-bahar-adini-verdigi-yeni-kampanyasini-duyurdu_93383.html

1.5 3 silindirli corollalar elde kalınca , fiyat listesi de şişik olunca yerinde bir kampanya olmuş. 230 bine dizel otomatik megane varken kim ne yapsın tüp uyumu bile olmayan corolla'yı.

Aksesuar dayatması olmadan alabilen olursa süper fırsat.

• Yüzbaşı
    681 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

Yarın gel maliyede işe başla. Size ne yahu cari açıktan? Param var ve her 3 senede 1 premium araç alıp mevcutlu satıp sıfır kullanmak istiyorum belki?

Cari açıktan bize mi ne. Ne kadar yanlış. . Her yerde söyleme böyle.

|
    |
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj

kesinlikle öyle, bu fiyatlara muadilleri çok daha önde. ama 185-190 civarına otomatik vitesli satmaya başlarlarsa birçok kişi 1.5'e de bakmadan alır diye düşünüyorum

|
    |
    Rozetmen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3301 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: samtual

Hocam bayilerin elinde 2020 bitene kadar bu kampanya devam edecekti en son bana denilene göre. Ama ben aldığımda euro 8.30 lara kadar gerilemişti. Ama gel gelelim 2 ayda 8.30 lara gerileyen kur 2 günde ne hale geldi.
    Aracı gerçekten öneririm, böylesine dolu bir araç kullanmak farklı bir his gerçekten. Yarı otonom sürüş favorim :)

Araç çok iyi

Ben de Mart ayında bulabilirsem c5 live 1.2 almayı düşünüyor

Geri görüş kamera park sensoru ile 300bine bulabilirsem

|
    |
  • Teğmen
    158 Mesaj

1.5 benzinli otomatik dream multi drive s paket olan versiyonu 9-10 ay önce 150 bin değil miydi? Yanlışım varsa düzeltin lütfen.
    |
    |
    papaloukas22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2854 Mesaj
    180e otomatik corolla olursa başka hiç bi araba düşünmezük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    586 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

Vergi savunucusu diye yaftalamak basit, biz burada çıkması düşünülen bir vergi düzenlemesinin yanlış olduğunu, illa vergi alınacaksa bu şekilde olabileceğini söyledik.

Her sene sıfır araba alacak parası olan , zaten vereceği vergiyi düşünmez, zaten vereceği vergiyi düşünen de her sene arabadan memnuniyetsizlik vb bahanelerle arabasını değiştirmez.

zaten düşünmüyor %110 vergiyi ödüyor alırken.

|
    |
  • Yarbay
    7714 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rozetmen

1.5 3 silindirli corollalar elde kalınca , fiyat listesi de şişik olunca yerinde bir kampanya olmuş. 230 bine dizel otomatik megane varken kim ne yapsın tüp uyumu bile olmayan corolla'yı.

Aksesuar dayatması olmadan alabilen olursa süper fırsat.

Alıntıları Göster

Adamlar fiyatları arttırsa kazıkçı oluyorlar, indirim yapsa elde kaldı diyorlar. Bizim Türk halkına da birşey beğendirmek zor   İşin aslı daha doğrusu tahmini şu anda başta Avrupa olmak üzere birçok pazarda satışlar virüsten dolayı aşırı düşük. Bir Türkiye pazarı iyi ilerliyor. O yüzden o pazara gidecek araçları birçok firma bizim pazara kaydıracak gibi duruyor şu anda.

• Yarbay
    6002 Mesaj
    Toyota fişi çekecek o zaman

|
    |
  • Yüzbaşı
    802 Mesaj

Olaya bak ya yeni aracın satışını engellemek için vergi koyulacakmış da sebep buymuş da inanan var mı buna   Amaç vergi toplamak işte yoksa alsatın ve galerilerin sıfır araç satmanın önüne geçmek değil ki. Amaç bu olsa vergi olayı olmadan direk yasak dersin satışına izin vermezsin olur biter ne alaka para toplayarak bunun önüne geçmek sanki işe yarayacak. Yine satan satacak yüzde 1 e 2 ye mi bakacak onbinlerce tl üzerine satıyorlar zaten. Amaç dediğim gibi burada satış var devlet olarak vergimi almalıyım  aliexpresste de satışlar artınca vergi nasıl geldi alt limit mesela.

|
    |
  • Yarbay
    2293 Mesaj

Hocam Facebook grubundan örnek vereyim corolla almaya niyetlenen herkes 1.5 motorun LPG uyumu olmaması sebebiyle biraz daha vermiş civic almışlar . 230 sınırında olsam şu an düşüneceğim araçların sırasında corolla yeni motor sebebiyle son seviyede olur .

ama üstte arkadaşın dediği gibi 180 civarı otomatik vision verirlerse son dönemin en iyi fırsatı olur.

|
    |
    tenekekutu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3686 Mesaj
    1.5 Corolla için lpg uygulaması başladı diye biliyorum. Hatta bir bayi beni ısrar kıyamet aramaya devam ediyor. Turbolu HB Corolla istiyorum deyince yan çiziyorlar.

|
    |
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Acaba Corolla HB Flame X Pack bu indirim ile %50 ye düşer mi? Eğer düşerse araç bulursam alırım hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuieT_ExcellenT -- 28 Şubat 2021; 23:40:29 >
    |
    |
  • Yarbay
    7714 Mesaj

Facebook grubuna biraz baktım o gruba bakarak kimse Toyota almaz zaten. Sabah akşam aracın şurasında şu var, burasında bu var, çukurdan geçtim hafif ses duydum normal mi vs vs yazıyor.

Toyota, Honda konusuna gelirsek kolay kolay bir Honda kullanıcısı zaten Toyota almaz. Zaten o kişiler zamanında parası yetmediği veya araç bulamadıkları için Honda yerine Toyota almışlardır.

Toyota'nın yeni motoru gayet yeterli Toyota tercih edenler için. Otomatik şanzıman daha da geliştirildiği için 1.6 gibi canlı duruyor tabi iş uzamaya gelince 1.6 lt farkını koyar. LPG işi biraz maliyetli ama çözerler. Fakat LPG kullanımı da tahmin ettiğiniz kadar çok değil Toyota'da. Yılda 10 bin km civarında araç süren çok kişi de var halihazırda.

İlla performans isteyenler için zaten Renault Megane 1.33 lt benzinli araç mevcut. Performans isteyen onu alabilir. Neyse işin özü şu, ben forumda bildim bileli şu araç gitmiyor şu araç gidiyor muhabbeti vardır zaten. Sanırsın ki herkes Michael Schumaher forumda.

@Rozetmen

|
    |
    Bahsedilenler: Rozetmen

• Yarbay
    2554 Mesaj

teslim almadan söylemiyorum diyor
    |
    |
    papaloukas22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2554 Mesaj
    180 e manuel satarlar
    eger otomatik baz satarlarsa bu indirim sınırlı kalmadan devam ederse
    b segmenti otomatik araçlarda düşer brz
    |
    |
  • Yarbay
    2554 Mesaj
    kelebek etkisi diyelim
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.