Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

15 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 39 Misafir (28 Mobil) - 16 Masaüstü38 Mobil4 iOS4 Android
5 sn
125.715
Cevap
1.930
Favori
16.783.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 43 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7418
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1931
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1854 mesaj) CaptainSkyWalker (1619 mesaj) icemy (1057 mesaj) hirikus (902 mesaj) ysf87 (877 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (58557 mesaj) Mobil (61452 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (6216 mesaj) Uygulama (13828 mesaj) (949 mesaj)
  • @
477 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #5
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    1585 Mesaj
    Toyota hepi topu 10k indirim yapmış, almaya giden için eh işte bir indirim. Lazım olan alır ama çok mantıklı gelmedi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj

1 şubat 2021 euro kuru 8,88

1 mart 2021 euro kuru 8,83

bakalım torbadan ne çıkaracaklar...

indirimedikleri araçların üstüne birde zam koyacaklar mı?

|
    |
  • Binbaşı
    1739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dr.aty

3008’in çok satmasının neresi komik onu anlamadım? Ben makyajlı kasasını aldım gayet memnunum. 150.000 sıfır faiz kampanyası da baya efso oldu.
    2008’i incelemedim ancak şu anda piyasadaki B-SUV’ların hepsi düşük kalitede.(Q2 dahil)

Komik olan 3008 kaliteli iken 308'in kalitesiz olması insanların gözünde.

• Teğmen
    157 Mesaj
    Toyota beni şaşırttı. 190 bine otomatik sedan araç yok başka. Bu ülkede 200 bine egea satılan yerde bu araba cok cok iyi. Rakipleri reno megane benzinli otomatik 210 civari sanırım. Honda civic zaten kendini jetta, octavia gördüğü için 230 altında satmaz asla.
    Uzun zamandır bekkleyen arkadaşlar için hayırlı olsun gidin alın vision otomatik kaçırılmaz firsat 190 bine. 12 ay faizsiz kampanyada yapmış adamlar teşekkürler toyota.
    Edit. Arkadaşlar peki bu bi üst paket dream otomatik için fiyat alan oldumu yakın zamanda şubat ayında geçen hafta falan. Honda eco elagance yerine neden bu dream otomatik almıyor bu insanlar eger dream corolla 230 altinda veriliyorsa tabiki hic bilmediğim bir araç corolla. Dream otomatik özelliklerine baktım geri görüş dijital klima elektronik el freni, hız sabitleme vs var iyiymiş bu araba niye teneke civic e yalviyorsunuzya ozaman bu araç varken 230a veriyorlarsa. Sarı sitede 217 bile ilan var simdi baktim dream otomatikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet sabır -- 1 Mart 2021; 10:52:13 >

• Yarbay
    4127 Mesaj

Bu söylenen 1.6 sahiplerinin ürettiği içi boş anlamsız bir argüman. Şu an hali hazırda bir KİT var ve kullanılıyor. Yazın yaygınlaşır.

1.6 sahiplerinin Ödü kopuyor kendi araçlarının fiyatı düşecek diye. Bütün platformlarda 1.5 motoru kötülemek için yarışıyorlar.

Baktığımızda taptıkları 1.6 motoruda Japonlar üretti. 1.6 VVTI motor artık eski bir teknoloji bunu anlamaları biraz zaman alacak.
    |
    |
    erAn_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    186 Mesaj

190a otomatik c sınıfı sorunsuzluğuyla kendini ispatlamış bir araç var ve hala beğenilmiyor. ilginç.

tamam kura göre daha aşağıda olması lazım fiyatların ama şu anki piyasada 190a vision corolla gayet iyi bir fırsattır.

mart ayında diğer firmalar da indirim yaptıkça cazibesini yitirebilir tabi ama şuan bana c sınıfı sedan araç lazım hemen alacam diyen için güzel bir seçenek sunulmuş oldu.

bunlardan da önemlisi aylardır liste fiyatında kayda değer bir düşüş ilk defa yaşandı diyebiliriz. corolla vision liste fiyatı 190; civic eco elegance liste fiyatı 290. oldukça absürt durmuyor mu ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Toyota HB görünüşüne tasarımına hasta olmuştum. Hemen hemen her gün sarı sitedeki Corolla HB ilanlarına bakıyorum. Satılmıyor. Satılmayacak da. Yukarıda arkadaşın dediği gibi 180-190 dan alıp da 300 bin yazan adamın ben neyi alacağını biliyorum ama buraya yazarsam banlanırım.

Şimdi HB'nin fiyatının çekilmesi iyi oldu. 230 u olan adam mecburen 308'e koşuyordu.

1.5 motorların LPG uyumu nasıldır peki arkadaşlar? Sorun olduğunu duymuştum.

bakalım pejonun burnu dikliği devam edecek mi?

sarı farlı 308 leri hala 230,000 den satmaya çalışacak mı?

toyota liderlik etti...

galericler üzgün zam beklerken indirim gelmesi canlarını sıktı...

karabatak gibi dolar kafayı kaldırınca hepsi foruma üşüşmüştü...

alamadınızki bak alamadınızki diye dalga geçiyorlardı...

|
    |

• Yüzbaşı
    438 Mesaj
    Euro 20 lira oldu diyenler zam nerde
    |
    |
  • Yarbay
    12020 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet sabır

Toyota beni şaşırttı. 190 bine otomatik sedan araç yok başka. Bu ülkede 200 bine egea satılan yerde bu araba cok cok iyi. Rakipleri reno megane benzinli otomatik 210 civari sanırım. Honda civic zaten kendini jetta, octavia gördüğü için 230 altında satmaz asla.
    Uzun zamandır bekkleyen arkadaşlar için hayırlı olsun gidin alın vision otomatik kaçırılmaz firsat 190 bine. 12 ay faizsiz kampanyada yapmış adamlar teşekkürler toyota.
    Edit. Arkadaşlar peki bu bi üst paket dream otomatik için fiyat alan oldumu yakın zamanda şubat ayında geçen hafta falan. Honda eco elagance yerine neden bu dream otomatik almıyor bu insanlar eger dream corolla 230 altinda veriliyorsa tabiki hic bilmediğim bir araç corolla. Dream otomatik özelliklerine baktım geri görüş dijital klima elektronik el freni, hız sabitleme vs var iyiymiş bu araba niye teneke civic e yalviyorsunuzya ozaman bu araç varken 230a veriyorlarsa. Sarı sitede 217 bile ilan var simdi baktim dream otomatikte.

200 binlik egea dizel ama. şimdi elmayla armutu karıştırmayalım.

bu arada o kampanyalı fiyatta faizsiz kampanya yok diye biliyorum.

|
    |

• Yüzbaşı
    500 Mesaj

corolla sedan modelindemi var sadece kampanya

|
    |
  • Teğmen
    114 Mesaj

Bugün aldığım en güzel haber, Toyota'nın yapmış olduğu indirim oldu.

Golf 8 için %50 ötv'ye girmez diyen tok satış temsilcileri, fahiş fiyat listesi yayınlayan Honda şimdi ne yapacaklar bakalım. 

• Teğmen
    160 Mesaj

Konuya daha önce de yazmıştım, arkadaşımdan da teyit aldım. Tam 1 yıl önce 1.6 Dream Multidrive S paketi 150 binden almıştık. 1-2 ekstrası da vardı. Şimdi daha alt paketi 189 binden kakalamaya çalışıyor Toyota. Dolar bazında Dream paketin olması gereken fiyat bile 180 binin altında (Mart 2020 dolar kuruna göre arttırırsam).

Şimdi durup düşünmek lazım gerçekten kampanyalık, "kaçırılmayacak fırsatlık" bir durum var mı, yok mu? Arkadaşlar kimseyi tercihleri üzerinden yargılamak gibi bir düşüncem yok. Ancak neden tüm dünyada araç satışları pandemi sebebiyle düşmüşken, biz galerilerin önünde sıra bekliyoruz. Neden ikinci el fiyatları, sıfırlardan fazla. Toplum olarak bu işe kolektif bir tepki koymanın zamanı gelmedi mi artık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenatons -- 1 Mart 2021; 10:49:59 >
  • Yüzbaşı
    391 Mesaj
    1.2 turbo motor nasil arkadaslar Toyota da. Bilmedigimden soruyorum cvt sanzuman hala elektrik süpürgesi gibi mi yoksa sanal vites geçişleri mi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    12020 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IsimsizTurk

Zorlanırsa Flame X verirlermi yüzde 50'den?

Vermez, kim olsa vermez.

Adam %50 ötvye soktuğu iki donanım modeli var. hal böyle iken kalkıp daha üst paketi %50'ye sokmaz. Sokarsa iş çok değişir, mevcut müşterilerini ciddi anlamda üzer. Bu olay pazarlamada önemli bir kavram.

• Yarbay
    4127 Mesaj

Hocam doğru söylüyorsunda Sermaye'nin amansız kollandığı bir dönemdeyiz.

Hangi tüketici duruş sergileyebilecek?
    |
    |
    akenatons kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12020 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: silverusta

Alakası yok, benzin tv para alıp reklam yapıyor, adam 1.6'dan daha iyi dedi performansı... o derece para alınmış... videoda inanılmaz kasıyor ve gittiği hizlar konusunda da gerçekleri ifade etmiyor, en sağdan 90-100 max ile gitmiş. Gerçek testlerde çok benzer 1.6 ile tüketim, Yarım litre dahi oynamıyor max 0.3 0.4 litre, fabrika verileri de paralel şekilde zaten.

Alıntıları Göster

Katılıyorum, videoda çok yavaş gidiyor. Paralı otoyolda 90-100-110 ile gidecek birini tanımıyorum. Ya gerçekten zengin olup baba gibi gitmen lazım, ya da enayi. Başka bir açıklaması yok, o yolda millet hızlı gitmek için giriyor. Bursa sonrası İzmir'e kadar solda 160'la git selektör atıyor millet. Ben yazın Alaçatı - Bodrum tayfası gördüm adamlar 240 falan basıyor.

|
    |

• Onbaşı
    33 Mesaj

Dogru soyluyorsunuz da gercekte sadece dovizden etkilenmiyor maalesef... ulkede enflasyon var ve aciklanan enflasyonu 3 le carpmak lazim... asgari ucrete gelen zamla bile hesaplayabilirsiniz... keske hersey ucuzlasa bende tuketiciyim... gercek enflasyin 35 civari...
    |
    |
    akenatons kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1367 Mesaj
    Herkesin merak ettiği bir konu var: Avrupa'da pandemi nedeniyle satışlar düşerken bizde fahiş zamlara rağmen neden artıyor?

Halkımız enayi değil arkadaşlar, ekonomik bozulma başladığında telaş halinde otomobil almaya koştu, beklerse bir daha çok zor alacağını düşündü - geçmişte çok tecrübe edildi-. Bu sadece otomobil için de değil, zamlar gelince ötelenmesi gereken birçok ihtiyaç öne çekildi çünkü hep daha sonraki karanlık tablo göz önüne geldi...

Siz akıllı araba alan aptal değil
    |
    |
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj

Ne oldu Paşinyanlar? Öyro ile dolar yükseliyidi zamlar arka arkaya gelecekti?

Corolla manuel için iç anadolu bayileri 178'e kadar bırakıyormuş peşin alımda.

Renault cephesinden ciddi bir atak bekliyorum bireysele olur mu bilmiyorum ama OYAK üyeleri için yapılan yıllık kampanya ile 160-170 bandına 1.0 yada 1.3 tce motoru yerleştirip ortalığı süpürecekler..

• Teğmen
    160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onrago

Dogru soyluyorsunuz da gercekte sadece dovizden etkilenmiyor maalesef... ulkede enflasyon var ve aciklanan enflasyonu 3 le carpmak lazim... asgari ucrete gelen zamla bile hesaplayabilirsiniz... keske hersey ucuzlasa bende tuketiciyim... gercek enflasyin 35 civari...

enflasyondan otomobil fiyatları için asıl gösterge değil. Çünkü türkiye'de üretilmeyen direk ithal olarak pazara giren araçlarda da bu durum var.

Sene başından beri döviz ciddi oranda düştü. Dediler ki "sıfır araç fiyatları düşmüyor, çünkü elimizdeki arabalar yüksek kurdan stoklara girdi". Bakıyorum pazara bu ay düşük kurdan giren araçlar da hayvan gibi pahalı.

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.