Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5392. sayfa)

287.148
Cevap
4.610
Favori
46.747.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1045 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 53905391539253935394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yanıtınız için teşekkürler. uzun süreli olmasa da ben de deneme imkanı bulmuştum ama değerlendirebileceğim kadar değildi. egea 1.0 düşünüyordum, fiyat avantajı, doluluk olarak aklım ona kayıyor ama megane buna rağmen daha cezbedici geliyor. kullandığım megane 1.5-egea ise 1.3 idi, şimdi arasında kaldıklarım ise megane 1.3 joy -egea 1.0 urban

• Leon 1.0

Leon 1.5

Megane 1.3

aralarında kaldım. Farklarını bilen var mı ? 1.5 sadece benzinli ve DSG yazmıyor. Megane da ise otomatik mi manuel mi karar veremedim. Bir de Her üçünün de yakıtları nasıl acaba fikri olan var mı ? Günde en az 50 km kullanacağım. Üçünün de fiyat skalası neredeyse aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarıorHoly -- 1 Mart 2021; 15:14:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Hayırlı olsun, bizde bu araca bakmıştık. Bagaj çok ufak geldi bize, bunun harici güzel.

Teşekkürler hocam.Bagaj konusunda haklısınız ama evin ikinci aracı olacağı için çok sıkıntı yapmadık bu durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Corolla HB Dream x pack liste fiyatından alındı 227,950

Ellerinde tek araç olduğu için renk seçeneği yoktu milenyum gri.

Bir süredir polo,308 arasında gidip gelmişken kısmet bunaymış.

1.2 Turbo motor 17 Mart teslim

HAYIRLI OLsun hocam bende corolla hb arıyorum hangi bayiden aldınız.Başka stok olan bayi biliyormusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: muce2323

Sağlıkla kullanın hayırlı olsun.

Teşekkürler Allah razı olsun..

• Corolla tartışmalarına dahil olmak adıns Daha önce 2013 auris 1,6 advance skypack otomatik kullanan su an ise 2019 1,6 tdi highline polo kullanan biri olarak söyleyeyim ayrıca corollaya da çok binmişliğim var. Auris donanım olarak çok üstün olmasına rağmen arada dağlar kadar fark var çok memnun olmama rağmen motor sesi yol sesi rüzgar sesi kasislere yüksekten düser gibi gürültülü ve sesli girişi yolda sanki zıplayarak gitmesi vs sebebiyle sattım. Ama bu fark polo lehine. Yalıtım konfor iç mekan kalitesi gidişi tutunuşu vs auristen çok daha üstün. C sınıfından inip b sınıfına bindim ama sanırsınız ki d sınıfına geçtim. 2021 corolla i20 kadar yalıtım ve sessizlik sağlayamıyorsa maalesef lpg uyumu sorunsuzluğu vs bir anlamı kalmıyor. Sorunsuzluk takıntısı olan biri olarak dsgye geçtim ama iyi ki geçmişim yolda kalirsakta yapacak bir şey yok artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Corolla oto. vision 191.5
    Dream oto. 214.500
    Flame x pack 232.5

Bayiilerde rakamlar böyle arkadaşlar. Araçlar metalik renk (1600 tl)

1 tane 2020 hb Dream x pack buldum. 228 bin TL. Düşünüyorum. (Bayii adı veremem)

Dream x pack ile flame x pack arasında 4.000 tl mi var?

Dream üstüne birde 2020 Flame 2021

Başka bir ayrıntı mı var Flame düz vites mi?

• BLITZ18 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, muhakkak deneyimlemenizi tavsiye ederim.

• WarıorHoly W kullanıcısına yanıt

leon 1.0 otomatik

leon 1.5 manuel

megane hem düz hem otomatik var.

günde 50km yapacaksanız 1.5 dci megane otomatik vites 232.000tl.

• budak_1903 kullanıcısına yanıt

Megane 1.5 dci 232 bine bulamadık. Araç kalmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

HAYIRLI OLsun hocam bende corolla hb arıyorum hangi bayiden aldınız.Başka stok olan bayi biliyormusunuz?

Alıntıları Göster

İstanbul Sonkar dan aldım ama dediğim gibi ellerinde başka araç yok ve renk konusunda karar vermek için 5-10 dk süre zor aldım,çok soran var dedi ST.Diğer birkaç bayiye numaramı bıraktım ama geri dönen olmadı.

• budak_1903 kullanıcısına yanıt
    Megane hangi paket?
  • ozay06 kullanıcısına yanıt

O mesaj eksik oldu sanırım. 2020 olan hb

• nyamure kullanıcısına yanıt
    Bayilere ulaşmış.
  • alp.35 A kullanıcısına yanıt

Ağbime bakıyoruz, ben de arayıp bir konuşayım. Teşekkürler.

• akonay kullanıcısına yanıt

Bence çok güzel bir araba, hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

• Toyota

Flame x pack 232bin TL

ile bombayı bıraktı piyasaya SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• Dream - Flame x pack aşağı yukarı iki paket arasında 15bin tl fark var. Sizce bu farka değer donanım farkı var mı?
    Vision - Dream 25.bin tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasmus61 -- 1 Mart 2021; 15:40:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adepex

Bence çok güzel bir araba, hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

Teşekkürler Allah razı olsun, daha iyisi sizlerin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: akonay

İstanbul Sonkar dan aldım ama dediğim gibi ellerinde başka araç yok ve renk konusunda karar vermek için 5-10 dk süre zor aldım,çok soran var dedi ST.Diğer birkaç bayiye numaramı bıraktım ama geri dönen olmadı.

Alıntıları Göster

yüzde 50 ötv ye düşünce çok iyi fiyat kaçırmamk lagzım dönüş yapan olursa buraya yazabilirmisiniz hocam bende alıcıyım araç bulamadım HB arıyorum sadece

• 
Sayfa: önceki 53905391539253935394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.