Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5348. sayfa)

5 sn
288.754
Cevap
4.621
Favori
46.987.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 53465347534853495350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kasım ayında 232.500'e aldım... 1.2 shine... Kura bağlı herşey... Bir kaç bayiyi daha arayın... Genelde 225 230 arası fiyatlar duyuyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarper26 kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 ay Corsa’yı kiralayarak kullanmış biri olarak yazdım.Opel arabaları her zaman 1 tık fazla yakar benzerlerinden, aracı teslim ettiğimde ortalama tüketim 8 litreydi.
    Şanzıman tork konvertörlü olmasına rağmen çok başarılı ona sözüm yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksevinc91

Merhaba, az önce bir fiyat teklifi aldım.
    2020 Polo 1.0 TSİ DSG comfortline paket,beyaz renk.
    Trafik sigortası zorunlu olmak şartıyla 188.500₺.
    İlk kez araç alacağım,sizce nasıl hareket etmeliyim? Yeni fiyat listelerinde bir indirim söz konusu olur mu ,yoksa direk alıp geçeyim mi ?

fiyat iyi gibi duruyor bu kur oranı ile. mahsuru yoksa hangi bayiden aldınız. araca karar verdikten sonra paylaşırsanız iyi olur.

• Tiguanxx kullanıcısına yanıt

Abartmayın isterseniz. Kime satacak 311bine. Euro 10 olursa bi ihtimal o da cok düşük

• Muhtemelen alabileceğiniz en dip fiyat hocam, alıp geçin bence.
  • .bll kullanıcısına yanıt

Satış temsilciniz ile tekrar görüşün. Bu ara Avrupa paketleri geliyor , gövde rengi tavanla aynı olanlar Avrupa shine . Cam tavan ve stepne olmayabilir . Bana da ST var dedi , araç tırdan indi stepne ve cam tavan yok ama shine . Kendileri de bilmiyor .

Fiyat en ucuz 227 duydum , Türkiye paket ise güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Trojan06

A3'ün fiyatlarına neden bu kadar şaşırıldı, ben de buna şaşırıyorum. Mercedes A, BMW 1-2 fiyatları belli. Anladığım kadarıyla 1.5e-tsi sline+ paketler A3 sedan 470 civarı olacak. Benzer 2 serisi araç 520-550. Mercedes ve BMW fiyat indirmeden Audi'nin de çok indirme niyeti olacağını sanmıyorum.

Sandero Stepway ve Egea cross fiyatları da enteresan mesela. Almanya fiyatlarında neredeyse 6-7 bin euro Dacia daha uygun ama burada fiyatlar çok yakın.

• hayhan kullanıcısına yanıt
    Tam otomatik 👍
  • Grandland X 331.000

Enjoy Black

Dizel EAT8

Aracı aldık bir hafta oluyor. memnunuz simdilik.

Herkesin gönlüne göre olsun SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dyshi4 -- 26 Şubat 2021; 12:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IsimsizTurk

Almanyada;

Seat Leon 1.5 FR 1.5 TSI 96 kW (130 PS) 26.350,00 €

Audi A3 Sportback 30 TFSI Schaltgetriebe 6-Gang 3 999 (1.0) 26.800,00 €

Skoda Octavia 1,0 TSI e-TEC 81 kW 7-Gang-DSG 27.850 €

Türkiyede aynı arabalar yaklaşık 231bin, 420bin , 320bin.

Firmalar markanın algısını sonuna kadar sömürüyor güzel ülkemde.

Almanya fiyatları yine de pahalı. Direkt Bulgaristan’a bakmak gerekiyor. Fabrikadan Türkiye’ye ve bulgaristana en ucuz haliyle gönderiliyor araçlar.

Ben hesaplamıştım vergiler dahil leon 210 civarı satılabilir, octavia 230 vs vs
  • Euro 10.15ten 8.50indi (-%17) indirim için binbir türlü bahane.

8.50den 8.90 oldu hemen zamlar konuşuluyor böyle bir ticaret ahlâkı böyle bir düzen olamaz.

• Hocam hangi bayiiden aldiniz bu fiyati benim duydugum en iyi fiyat ama almak size kalmış
  • bps B kullanıcısına yanıt

Passata durum nasıl bilginiz var mı

• ahmet3976 kullanıcısına yanıt

Stepwayin 1.0 cvt versiyonu burdaki prestige paketle aynı konfigüre yapılınca 16bin euro fiyatı var Almanyada. Bence ötv oranı düşünülünce Türkiye'de bayinin kazancı Almanya'dan daha az.

• quote:

Orijinalden alıntı: IsimsizTurk

Almanyada;

Seat Leon 1.5 FR 1.5 TSI 96 kW (130 PS) 26.350,00 €

Audi A3 Sportback 30 TFSI Schaltgetriebe 6-Gang 3 999 (1.0) 26.800,00 €

Skoda Octavia 1,0 TSI e-TEC 81 kW 7-Gang-DSG 27.850 €

Türkiyede aynı arabalar yaklaşık 231bin, 420bin , 320bin.

Firmalar markanın algısını sonuna kadar sömürüyor güzel ülkemde.

İstenirce b ve c segmentindeki bütün araçlar 50 ötv ile getirilebilir. geçen bir arkadaş (şimdi adını hatırlayamadım) BMW 1 in bile baz paket (sanırım manuel vitesti) 230 dan satılabileciğini kanıtladı burda (yurt dışı örnekleriyle ) .Bizdeki sorun o kadar boş donanım getirmiyor hiç bir marka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hirikus -- 26 Şubat 2021; 12:53:39 >
  • Ankara ya da İstanbul Skoda bayilerinde görüşebilecegim biri var mı aranızda acaba tanıdığınız? Skoda superb için görüşmek istiyordum. Mesaj atarsanız çok memnun olurum.
  • Nissan qashqai 1.3 benzin skypack mi ?
    Peugeot 1.2 benzin allure cam tavan mi ?

Bu arada mart 5 te yeni stoklar sisteme dusecek ve 2008 allure cam tavanli 305 bin teklif aldim. (Mepa)

• Superb 1.5 premium için son durum nedir arkadaşlar fiyat konusunda ?
  • Bu C5a yeni live Türkiye paketi nedir acaba ? bilgi alabilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hirikus -- 26 Şubat 2021; 12:58:4 >
  • IsimsizTurk I kullanıcısına yanıt
    Ülkemizdeki a3 ile ordaki a3 ün donanımları bambaşka. Bir vazgeçemediniz paket olarak karşılaştırmaktan.
  • 
Sayfa: önceki 53465347534853495350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.