Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5347. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 97 Misafir (25 Mobil) - 81 Masaüstü34 Mobil4 iOS5 Android
5 sn
287.884
Cevap
4.617
Favori
46.839.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 53455346534753485349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hadi inşaallah hayırlısı ile bı alalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fictionpulp F kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim

• Janissary. J kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kaça hangi bayiden aldığınızı paylaşabilirmisiniz
  • kayıboyu11 kullanıcısına yanıt

Opel Gerçek 236 kredili. Şu anda bu fiyatlara araç yok sanırım. Mart fiyatları belli olduğunda arayın.

• Janissary. J kullanıcısına yanıt
    Tekrar hayırlı olsun
    Güzel fiyat çok güzel araç 👍🏻
  • Hocam eat8 araç kullanıyorum vites geçişlerini en ufak bir tık bile hissettirmiyor. Daha önce eat6 vardı onda evet biraz dedğiniz gibiydi ama eat8 çok başka. Direkt kullanıcısı olarak söylüyorum.

Yakıt tüketimi full İstanbul içi 750km oldu araç ortalama hız 27km yakıt tüketimi 7.2lt

Benim araç 308 corsaya göre biraz daha ağır ve lastikler 225 motor da 130 luk. Benzer şartlarda corsa 6,5-7 lt arasında olur.

• saig10 kullanıcısına yanıt

Şimdi bayii müdürü aradı. Elindeki C3 feel 2020 model olduğunu söyledi. 143 e alanlar olduğunu söyleyince sorun değil veririz dedi... C5a için Türkiye paketi çıkıyormuş ama 50 lik dilime asla girmez dedi. C3a cam tavan falan olan paketi 230 civarı dedi. Tebcetelem kredi kamp. Tüm modellerde geçerli ama o zman fazla indirim yapamam falan dedi.

MART ayında zam da indirimde beklemediklerini söyledi falan filan.

• qasqai 1.3 tekna yuzde 50 ye girer mi?

• eat8 sorunsuz bir şanzıman mı arkadaşlar (dsg den vageçtim belki manuel bile olur)

• hayhan kullanıcısına yanıt
    Söylenen sorunsuz ve yakıt verimli olduğu, sürüşü zevkli vites değiştirmek için size asla fırsat bırakmıyor ve nerdeyse sıfır sarsıntı, sadece tork konvertörü tirübünlerinin eşit hızda döndüğü an kilitlenme sırasında bir sarsıntı hissediyorsunuz oda düşük devirde 2 ve nadiren 3. Viteste iken oluyor, bence sadece bu şanzıman için bile bi araç tercih edilebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janissary.

Opel Gerçek 236 kredili. Şu anda bu fiyatlara araç yok sanırım. Mart fiyatları belli olduğunda arayın.

Sakıncası yoksa kullandığın kredi koşullarınızı öğrenebilirmiyim

• kayıboyu11 kullanıcısına yanıt

hocam bu şanzımanın adı tam olaeak ne diye geçiyor biraz youtube videosu bakayım, teşekkürler

• eat8 tam otomatik sorunsuz sıkıntısız dayanıklı

• smallpox kullanıcısına yanıt
    Haklisin hocam bende oyle dusunuyorum. En durust firma nissan cikti qq ile juke ayni fiyattan veriyolar. Belkide juke yeni kasa diye boyle bisey yaptilar. Ama yinede durustler bu donemde.
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    A3'ün fiyatlarına neden bu kadar şaşırıldı, ben de buna şaşırıyorum. Mercedes A, BMW 1-2 fiyatları belli. Anladığım kadarıyla 1.5e-tsi sline+ paketler A3 sedan 470 civarı olacak. Benzer 2 serisi araç 520-550. Mercedes ve BMW fiyat indirmeden Audi'nin de çok indirme niyeti olacağını sanmıyorum.
  • Dizel otomatik limited Jeep Renegade 332 Bin Beylikdüzü Birmot Başar Gurgen
  • Almanyada;

Seat Leon 1.5 FR 1.5 TSI 96 kW (130 PS) 26.350,00 €

Audi A3 Sportback 30 TFSI Schaltgetriebe 6-Gang 3 999 (1.0) 26.800,00 €

Skoda Octavia 1,0 TSI e-TEC 81 kW 7-Gang-DSG 27.850 €

Türkiyede aynı arabalar yaklaşık 231bin, 420bin , 320bin.

Firmalar markanın algısını sonuna kadar sömürüyor güzel ülkemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IsimsizTurk -- 26 Şubat 2021; 12:5:17 >
  • Citroen c3 aircross kapora verip aracını bekleyen var mı? En yakın hangi tarihte gelecek merak ediyorum.

Bir de shine paket için 225 bin (siyah tavan yok gövde ile aynı renk dendi) en düşük aldığım teklif, bu teklifin altına inebilen oldu mu?

• Merhaba, az önce bir fiyat teklifi aldım.
    2020 Polo 1.0 TSİ DSG comfortline paket,beyaz renk.
    Trafik sigortası zorunlu olmak şartıyla 188.500₺.
    İlk kez araç alacağım,sizce nasıl hareket etmeliyim? Yeni fiyat listelerinde bir indirim söz konusu olur mu ,yoksa direk alıp geçeyim mi ?
  • IsimsizTurk I kullanıcısına yanıt
    Audi düz vites araba getirmiyor. Paket ve donanıma göre de fiyatlar çok değişiyor yanlış bi çıkarım
  • 
Sayfa: önceki 53455346534753485349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.