Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5341. sayfa)

5 sn
288.562
Cevap
4.621
Favori
46.957.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 53395340534153425343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• EUS E kullanıcısına yanıt

bahar ayları ve karantına kısıtlamalarının kalkması..araçlara talep yaratır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarila

$=7.67

CDS=333

Yavaş yavaş 7.20'ye belki 6.80'e kadar salınacak.. Şubatta görüşmek dileğiyle..

Bugün 25 Şubat 2021,

Normal şartlarda bu foruma bir daha uğramayı düşünmüyordum ama yine de yazayım insanlık namına da bu insanların kaos sevdasına kalmayın..

ABD 10Y tahvillerindeki hareketlilik sebebiyle bütün gelişmekte olan ülke para birimlerinde ortaya çıkan sıkıntıdan hemen sonra al-satçı ve galerici tayfası hemen ortaya çıkmışlar, ben aylar önce doların Şubat ayında bakın nereye geleceğini söylemişim.. 16 Şubat 2021'de $ kuru 6.88'i görmüş..

İyi niyetle burada araç almak isteyip bizim gibilere sitem eden varsa buyursun bayilere etsin, dövizin % bilmem kaç düşüşüne doğru düzgün indirim yapmışlar mı? Diğer al-sat ve galerici tayfası da yarın sabah arabalarınızı sattınız sattınız satmadınız bu panik havasını bir daha göremeyeceksiniz..

Ben burada 50 kez bu fiyatlarla araç almayın dedim, beni dinleyen ya 6.8-6.9'dan dolara yatırırdı parasını ya da ayda %1.4 net faize.. Neyse ben bu yazıları yazarken dolar tekrar geriliyor 7.33'e kadar geldi bakalım yarın kaça uyanacağız..

Hayırlı akşamlar.

• muratakyol008 M kullanıcısına yanıt

Bana verilen bayi teklif formu resmini attım. Yanlış bilgi verdiğimi nereden çıkarıyorsun. Daha iyi fiyat aldıysan çeker koyarsın. Benim elimde kanıt var koymuşum oraya, gelmiş bana yanlış bilgi vermeyin diyorsun.

• samtual kullanıcısına yanıt

artıracak ,ama bu fiyatları geri çekmez ,

• teneke≠altın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Bu mesaj silindi.

Hocam arkadaşlar başka ülkede yaşıyor sanırım. Fiyatı çıkan bir şeyin indiğini hiç görmedim bu ülkede. Bir umut diye bekliyorlar yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: egri98

teneke≠altın

Hee teneke ev de kum toprak ama 1 milyon TL?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Hocam arkadaşlar başka ülkede yaşıyor sanırım. Fiyatı çıkan bir şeyin indiğini hiç görmedim bu ülkede. Bir umut diye bekliyorlar yazık.

Alıntıları Göster

Adam hala araba almayın dolar alın dedim diyor ..

Bu insanlar ile aynı oksijeni kullanıyoruz.

Benim arabaya ihtiyacım var

Dolar alıp dolara mı bineyim ? Zihniyete bak !

Milletin arabayı yatırım aracı ve ticari emita olarak gördüğünü buradan net olarak anlıyoruz.

Al satçı Zihniyeti

• quote:

Orijinalden alıntı: periocu

merhaba. şu an hangi markalar hangi araçları için 0 faizli kredi veriyor bilgisi olan var mı?

Biri faizli krediyi biri de dalga geçer gibi aracin 20de biri oranında alsatci yanaşmasin kredisiyle cevap vermiş 

• oguzhangs O kullanıcısına yanıt

2020 sanırım hocam. Joy için fiyat aldınızmı 2020 veya 2021?

• quote:

Orijinalden alıntı: jetu

Yeni Audi A3`ün kalitesine sallayanlar neye göre sallıyorlar şaşırıyorum açıkçası. Bende de 2017 a3 sedan var. ama yeni kasa bir önceki nesle göre adeta çağ atlamış gibi güzel gözüküyor. Kalite azalması derken neye göre zaten A3 ün önceki kasasının her yeri yumuşak plastik filan değildi. İmkanım olsa yeni kasayı almak isterdim kesinlikle. A 3 şuan ki A 4 ten kesinlikle iç donanım olarak çok üstün. Adeta küçük bir A 6 gibi olmuş. Tabiki A 6 daki plastik kalitesi haliyle farklıdır. Sanki A 3 e sallayanlar eski A 3 sahipleri gibi. Kedi ciğer hesabı yani. Keşke yeni kasasına sahip olsam diyorum ben.

2018 a3 vardı, yani sallamıyorum. Kalite bariz düşmüş, sert plastikler baya bir artmış aracın içinde. Yurtdışı detaylı incelemelerde de aynı şeyi söylüyorlar.. İçi görüntü olarak genel hava baya iyileşmiş kabul ama tasarım ile kalite düşüşünü gizlemeye çalışmışlar. Dış tasarımı da hiç yeni kasa gibi değil sanki makyajlanmış a3 olmuş.

Sonuçta kötü mü değil fakat yıl 2021 olmuş insan gelişme beklerken bazı yerlerde gerileme görünce hayal kırıklığı yaratıyor...

• fparanormal kullanıcısına yanıt

2021model fiyati. Joy sormadim. Araci bu hafta satin aldim sadece fiyat sorma degil. Kasko sigortayi renodan yapinca bin tl reno kredi kullaninca da bin tl indirim yapiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Burası da dolar forumu(investing) gibi oldu. Düşünce şelaleciler geliyor, artınca fişekçiler ortaya çıkıyor.

Ben dedimciler nerede gizli gizli sırasını bekliyorlar heralde.

Bir ara milas nickli biri vardı. Uzun süredir yok

• quote:

Orijinalden alıntı: egri98

teneke≠altın

Ne işin var teneke forumunda

• Birçok insan, araç almak için hayatından taviz vererek birikim yapıp, imkanlar ölçüsünde en iyisini almaya çalışırken, dövizin artışıyla, alamayacak diye sevinen insanlar var.

Evet kardeşim sen haklı çıktın. Dolar 8 olsun 9 olsun.

Teneke arabalara çuvalla para ödesin vatandaşın.

Ya da bir araba almak için yıllarca çalışmak zorunda kalsın.

Peki ya sen.

Kınayı nerene yakmayı düşünüyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: texmo

bahar ayları ve karantına kısıtlamalarının kalkması..araçlara talep yaratır.

Vatandasta para yok.Parasi olanda donemin paradan para kazanma donemi oldugunu bilir.

2018’de bunun bir ornegini gorduk.

2019 sonu 2020 seneleri kofteci bile alsata girmisti suan hepsi tobe ediyor.Elindekini cikarsin birdaha almaz.

2021’de bu arzi karsilayacak galeri yok adamlar daha ellerindekini satamadi ilan bile acamiyorlar.

Bu isin tek kazanini malum site oldu kaybedeni ise vatandas.

Tam 1 sene once Passat aldigi paraya bugun egea manuel leon alip seviniyorlar yazik.

• mrdr M kullanıcısına yanıt

Fabrika desteği çekmişmişte %80 ÖTV ile 296 bine satılıyormuş araçlar . Dediğiniz gibi c3a %80 ÖTV verilecek bir araç değil , ama shine dizel henüz %50 ÖTV de verilmiyor . C3a Sahibi olarak dizel olacaksa crossland edition dizel daha mantıklı . En azından %50 ötvde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sungur16 -- 25 Şubat 2021; 22:54:2 >
  • belki ben de teneke alacam ama al satcılardan değil. forum sıfır araç forumu ya ondan yani.
  • Döviz artıyor, araba fiyatlari artacak diye bayram eden insanlar var. Yahu hiç mi kafaniz basmıyor elindekinin fiyati artacak da ,ondan sonra alacağının da fiyati artacak.
    Esasinda fakirlesiyorsun.
    Te Allah'ım ya. Elindeki araba 5 10 bin lira artsin diye ülkenin batmasini isteyenler var.
    Aslında arabasinin degeri de artmıyor kendisi fakirlesiyor onu da bilmiyor .

• 
Sayfa: önceki 53395340534153425343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.