Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5338. sayfa)

5 sn
288.596
Cevap
4.622
Favori
46.962.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 53365337533853395340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charcharias

Merhabalar, bugün araba arayışımı Subaru Xv Xtreme alarak sonlandırdım. 349,500₺ makyajlı kasa, F1 vites. Her şey gönlünüzce olsun, kazasız sağlıklı günler dilerim.

süper araç tek eksiği tork fakiri atmosferik motor 163hp lik Ecilipse Cross taki motor bunda olsa mükemmel olurdu!

• gel pc pc kullanıcısına yanıt

Tamam hocam bunu öğrendiğim iyi oldu. Ilk sıfır arac tecrübesi bu tarz bisey olduğunu bilmiyordum sağolun

• gel pc pc kullanıcısına yanıt

Hocam efsanesin bir soralım bakalım çıkacak mi bize

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Yazsam mı yazmasam mı diye tereddüt ettim ama yine de yazayım. Komşum 1.5 TSI Tiguan aldı Elegance. 445bin e bırakmışlar. Bende yakıt durumunu sormak için gittim yanına. Benimde 1.5 TSI bir araç alma düşüncem vardı. Neyse Passat 1.6 tdi 6.5 yakıyordu buda 8.5 yakıyor dedi. Sohbet ediyoruz araç nasıl vs.

Aracı bayiden alıp yola çıktıktan 100km sonra araç hata vermiş ve kenara çekmişler. Bir süre çalışmamış araç. Biraz beklemişler ve çalıştırıp müsait bir yere çekip servisi aramışlar.

Sonuç DSG mort. Komple değişmiş şanzımanı. Tamam DSG bozuluyor da bayiden çıkar çıkmaz da olmaz ki bari eve gideydi adam.

Şunuda ekleyeyim hala VW harici araç almam diyor kendisi  .

Alıntıları Göster

Eldiven ile seveceksin DSG topuzunu o zaman patlamıyormuş.SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• Dün kapora bırakan arkadaşım
    leon 1.0 style Plus için arandı. 241 lira istediler kapora çıkamamış birine vs. Kabul etmedi 10.lira ekstra olduğu için
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob33

süper araç tek eksiği tork fakiri atmosferik motor 163hp lik Ecilipse Cross taki motor bunda olsa mükemmel olurdu!

Alıntıları Göster

Kesinlikle katılıyorum ama 60 yaşındayım, sanırım bu bir çok soruya yanıt olacaktır. Araba, beni istediğim yere (dağ, taş dahil) güvenli bir şekilde ulaştırsın yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Bu kredinin şartları nedir ?

Alıntıları Göster

şart yok hocam sadece krediyi alırken bayi ismine aracın her detayına kadar bilgi vermek gerekiyor. klasik bir sıfır faiz kredisi hocam. arkadaş 50 lira açığım var diye 50 attım ama 75'e kadar 0 faiz 12 ay kredi kullanılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: otostopcu97

Hocam efsanesin bir soralım bakalım çıkacak mi bize

rica ederim hocam umarım güzel bir araç alıp güle güle binmek nasip olur. bu arada teb cetelem sitesinden de kontrol edebilirsiniz kredi durumunu. 75'e kadar da çıkabilirsiniz. ancak 140-145 bandına verecekleri zaman kredi konusu (miktarı vs) değişebilir. bayileri darlamak gerek hocam.

• kaanozdemir46 kullanıcısına yanıt
    Egea mı o🤔🤔🤔
  • Sağolun hocam cümlemize

• quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

2008 1.2 eat6 active, qashqai 1.3 dgt visia. Aynı fiyata hangisi daha mantıklı sizce?

Hocam ne fiyat dediler acaba. Bu arada 2008 şanzımanı daha iyi bence ve eat 8 olmalı o araçta. Pejo alın bence.

• İyi akşamlar, GLB ‘de opsiyon varmıydı?

• smallpox kullanıcısına yanıt
    Faiz artışı kısa vadeli bir çözüm sunar bunu anlamanız için ne olması lazım daha ? Bakın faiz 18 Euro 9. Aylarca sizin zihniyetinize laf anlatamadığım için yazmadım neyse daha da yazmayım kabak tadı veriyor artık burası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 25 Şubat 2021; 21:12:14 >
  • Noliyir?

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023
  • magnumm kullanıcısına yanıt

Ben 2 ay önce 251 bine sattım 800 kmde. Şimdi bundan daha fazla olmamalı, kur bir hayli altta o güne göre.

• mrdr M kullanıcısına yanıt
    Yaw 240 var zateb 0 i..nasik bir deger kaybidir..sorsan sifiri hala 300 bin
  • samtual kullanıcısına yanıt
    SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

• quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Bu kredinin şartları nedir ?

Alıntıları Göster

Hocam kredi hakkında hiç bilgim olmamakla birlikte rehin veya ipotek kaldırırken fahiş ücretler talep edebiliyor bankalar diye duymuştum. En azından kulak dolgunluğu olsun bu bilgi.

Bankanın faizsiz para vermesi düşündürücü geliyor.

• Tarila T kullanıcısına yanıt

Tarila hocam güncel fiyat öngörülerinizi paylaşır mısınız?

• 
Sayfa: önceki 53365337533853395340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.