Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4932. sayfa)

5 sn
288.552
Cevap
4.619
Favori
46.936.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 49304931493249334934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crossland çok yazıldı, dizeli 235-237 gibi benzinlisi 219-222 ler arası. Ama stok az. Edition donanım mantıklı. Essentia zayıf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dragotreis kullanıcısına yanıt

Genelde sıfır faiz vermiyorlar hocam o rakamı ben de aldım ama kredi sıfır faiz dediğimde 3-4 bayi aradım katalog fiyatı olur diyorlar o da 300 bin

• ozborme O kullanıcısına yanıt
    Sarı siteden 2020 premium almak daha mantıklı o zaman.
  • Ayrıca Leon kullanıcı kitlesi çok sıkıntılı

Arabayı inanılmaz hor kullaniyorlar. İkinci el Leon alırken 50 kere düşünmek lazim

• Selamlar,

Muğla turgut peugeot bayisinden 3008 almistim. Satarlarken bu donemki MTV i biz odeyecegiz demislerdi ama gecen gun baktim o donemin borcu hala duruyor yaklasik 5 ay oldu. 2020 Eylul de almistim. Borcun faizide artmis daha fazla artmasin diye kendim odedim. Simdi ne yapmaliyim

• passmo kullanıcısına yanıt

O da getirdiği araçta donanım eksiltiyor.

Bakınız yeni Leon FR; apple car play-androidcar yok, ışık bantı tek renk, jant ufak boyut vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: hellino

132 bin civarında gözüküyor

Sizin araciniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

Ayrıca Leon kullanıcı kitlesi çok sıkıntılı

Arabayı inanılmaz hor kullaniyorlar. İkinci el Leon alırken 50 kere düşünmek lazim

Kesinlikle katılıyorum. Seat Leon, VW Scirocco, bazı Honda Civic'ler ve 2 kapılı tüm arabalardan ikinci elde uzak durmak lazım.

• Krediy dışarıdan kullanıp bayiden peşin almak en iyisi

• mehmetersanuzun M kullanıcısına yanıt

Bence gidin konuşun parayı vermeseler bile bakım vs hediye etsinler sulh olun. Yoksa bu meblağ için ihtarla avukatla mahkemeyle uğraşmaya değmez.

Öncelikle kazasız, belasız sürüşler diliyorum. Ben de 2018 de aracımı aldığımda ödemediklerini fark ettim. Eğer bu dönemi henüz ödemedi iseniz, arayıp ilk MTV ödemesini yaptığınızı fakat onların bir önceki dönemi ödemediğini fark ettiğinizi, onların da sizin yerinize bu dönemkini ödemeleri gerektiğini belirtin.

Siz aracı alırken yaptığınız ödeme içerisinde bu masraf kalemleri var zaten, alındığı dönemdeki MTV ücretini ödemek zorundalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ytastan -- 29 Ocak 2021; 10:2:54 >
  • Arkadaşlar kia stonic 1.4 için fiyat alan ya da bilgi sahibi olan var. Mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakın bu ahlaki yozlaşmadır, parayı araç değil amaç yapmaktır. Şu dünyada her şey para değil.

Lütfen serbest piyasa düzeni vs demeyin bu farklı bir şey. Bu işin ticaretini yapanı, ekmeğini bu şekilde kazanı ayrı tutuyorum, orada farklı bir fırsatçılık var. Ama binmeyeceği arabayı fırsatını bulup, asıl araba alıp kullanacak insanlardan önce alıp, oturduğu yerden üzerine 30-40 koyup satmak farklı bir şey.

Umuyorum kısa zamanda ahlaki yeterlilik seviyemiz bugünkü olduğu seviyenin çok daha üzerine çıkar.

• 3008 baz donanım.renk ada mavi 2020 makyajlı 1,6.
    24 ay sıfır faiz 120 bin.araç 364 bin.bursa baykar.araç yok.😟

keşke önce bayi ile görüşseydiniz ben de peugeottan araç aldım baktım son ödeme tarihini iki gün geçmesine rağmen ödemiyorlar st ile görüştüm hemen hallediyorum dedi ve 15 dk içinde borç kalktı.

• Hem de Clio 0.9 dan daha hantal kalır.

• Egea,3008,Tiguan,Polo,Clio,Qashqai,i20 ve Corolla bu ay satışlarda üst sıralarda olacak muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Misterr -- 29 Ocak 2021; 14:8:5 >
  • OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt

onlar hikaye

sahibindene aynı km yaş boya vs araçları filtreleyin en düşük fiyattan 5-10 bin daha az teklif almaya hazır olun

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

onlar hikaye

sahibindene aynı km yaş boya vs araçları filtreleyin en düşük fiyattan 5-10 bin daha az teklif almaya hazır olun

Alıcılar aşırı bilinçli şu anda, ben en son yazdığım rakamın 16.000₺ aşağısına vermek zorunda kaldım çünkü en yüksek teklif oydu.

• 340 a qashqai dizel midnight pack mi 350nin biraz altı 1 yıl faizsiz 120bin 12 ay sıfır faizli dizel c5a feel advanture mu? C5 ekran vs daha modern qashqai daha diri ve güvenilir duruyor. Ya da bu fiyatlar düşer mi başka öneri var mı
  • 
Sayfa: önceki 49304931493249334934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.