Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4888. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 86 Misafir (18 Mobil) - 76 Masaüstü27 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
287.472
Cevap
4.612
Favori
46.802.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1047 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 48864887488848894890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba hocam liste fiyatı da düştü . Ocak ayı için bayiden indirimli fiyatı alabilirsiniz .

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joliva kullanıcısına yanıt
    O kadar fark tabi ki verilmez. Ama en önemli donanım otomatik sanziman dır. Önce sanziman otomatik alınır. Sonra araba doldurulur veya segment yükseltilir. Manuel tuscon yerine otomatik i10 bile tercih sebebidir.
  • sirswager kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Siz ne zaman yazıldınız? Ben 14 ocakta yazıldım kapora verdim, şubat ortası veya sonu dediler.

Sizin ki baya erken gelmiş sevindim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5070D7B98

Merhaba hocam liste fiyatı da düştü . Ocak ayı için bayiden indirimli fiyatı alabilirsiniz .

Bu alanların 10 tanesi zaten galericiymiş ondan umrumda bile olmaz alanlar isyandaymış vs. geri kalan 21 kişi içinde binmek için alan olduysa zaten o araca 392.000 tl verdikleri içinde müstahak diyorum.

clio'ya fazladan 200.000 tl verip ne ekonomisi yapacaklarını sanıyorlardı :)

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

• Teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvana34

Hocam hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Siz ne zaman yazıldınız? Ben 14 ocakta yazıldım kapora verdim, şubat ortası veya sonu dediler.

Sizin ki baya erken gelmiş sevindim.

Öncelikle güzel dilekleriniz için teşekkür ederim amin inşallah, benim 14 ocak fabrikadan çıkış oldu hocam (:

Evet, maalesef aracı gördükten sonra tanıdık dostlarım da almak için yazılıyorlar, şubat ortası belki gelebilir ancak marttan önce siparişler gelmeyecek gibi duruyor dendi hocam.

Hayırlısı olsun hepimiz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: joliva

Ülke istanbuldan ibaret değil !

Geriye kalan 64 milyon insan için manuel kullanmak dert değil.

İstanbulda sabah 06 gece 24 full time çalışan taxi esnafı bir gün sol ayağım ağrıyor diye ağlamazken / iş göremez raporu almazken

Otomatik hastalığı anca psikolojiktir.

Hem de %80 ötv siyle kendi +25 bin otomatik farkıyla 80-90 bine mal oluyorsa

Manuel leon fr alan adamın sol cebinden sol ayağına nakit kan akışı hızlanır , messi / sergen gibi sol ayağı olur

Ne işkencesi ?

Bu nasıl bir dayatma inanlır gibi değil. İsteyen istediğini alır. Nasıl rahat ettiğini de söyler. Otomatik araç satışı manueli geçmiş, hala manuel candır gazeli okuyanlar var. 230bin TL veriyorsunuz az mı? 1.0 DSG gelsin koşa koşa gidin alın ama manuel ile otomatik hiçbir aracı boşuna karşılaştırıp da gömmeyin.

• LMNTRIX kullanıcısına yanıt

Hocam ne için attın bilmiyorum ancak sms onayını yapamadığımdan mesajlara bakamıyorum. Hem sizin için hem de forum için fiyatlar aldım buyrun;

Passat TSI Business 365 ₺ Uşak(Beyaz)

Passat TDI Business 407 ₺ Uşak (Beyaz)

Passat TDI Business 408 ₺ Aksaray

Passat TDI Business 410 ₺ Konya (Metalik)

Şubat-Mart aylarında bu araçların %5 civarı daha uygun olmasını bekliyorum, daha düşük döviz kuru ile ithal araçlar getirecekler..

• audi a1 hakkında bilgi alan oldu mu?
    hangi motor ve paketlerin 50% ye girme ihtimali var, ve satış tarihi vb?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarila

Hocam ne için attın bilmiyorum ancak sms onayını yapamadığımdan mesajlara bakamıyorum. Hem sizin için hem de forum için fiyatlar aldım buyrun;

Passat TSI Business 365 ₺ Uşak(Beyaz)

Passat TDI Business 407 ₺ Uşak (Beyaz)

Passat TDI Business 408 ₺ Aksaray

Passat TDI Business 410 ₺ Konya (Metalik)

Şubat-Mart aylarında bu araçların %5 civarı daha uygun olmasını bekliyorum, daha düşük döviz kuru ile ithal araçlar getirecekler..

Dizelleri kasten düşürmüyolar, geçen aydan pahalı sanki.

• Tarila T kullanıcısına yanıt

Unutmuşum telefon onayı durumunuzu. yine aynı konu idi.

Çok teşekkürler. Yeni gelen Araçlar hep TSI olcak sanırım? TDI getirirlermi sizce?

Birde Martın en fazla 10u 15 ini geçmemek lazım diye tahmin ediyorum. 2.Çeyreğe girerken yaz geliyor diye fiyatlar artar bu konuda yorumunuz nedir ?

Son olarak sarı sitede 392 yazmışlar " 894247121 " benim almak istediğim TDI beyaz passata sizce subat - mart sonu gibi sunroof lu TDI'ı 390 a fln alma ihtimalimiz olur mu ?

Değerli yorumlarınız için teşekkürler

Benim almak istediğim Lav mavisinin 1 açık renkli ve cam tavanlısı ancak istanbul yolundaki doğuş vermiyor dediğim fiyata :)

• Seata mesaj attım. "Yeni leon 1.0 dsg yüzde 50 dilimle satılırsa ilgileniyorum" yazdım. Bugün aradılar (sanırım Ankara Doğuş) Şubat sonu belli olacak, o zaman arayın dediler. Sıraya yazın dedim, yok yazmıyoruz dediler.

• Sıfır faiz olayı yavaştan tamamen biticek gibi duruyor
  • Forumda 2021 yılında ciddi otomatik vites tartışılıyor. Neymiş gereksizmiş :D redditte millet otomatik pilotu tartışıyor burda biz otomatik vitesin gereksiz olduğunu :D

İlandaki eski tip bunu da değerlendirin. Yeni amblem ve klima yok.
    Tdi business hem de cam tavanlı 390bin olmasını beklemek biraz hayal olur. Bu araçlar döviz zirvedeyken, bakan filan hiç istifa etmemiş artış devam ederken metalik 414bin liraydı. O zamandan bu zamana döviz baya düştü, Troc, Tiguan donanıma göre 40-50bin düştü. Dizel Passat 10bin bile düşmedi, düşürmüyorlar. Ben pirit gümüş için 406₺ fiyat aldım cam tavansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinangin

İkinci el neredeyse durdu, ocak ayı sıfır satışı ise ancak 35 bin. İlginç günlerden geçiyoruz.

Ayrıca Aralık’ta satılan araçların MTV ödememek için ocakta kesilmesi fatura şubatta çok fena düşüş olucaktır her Ocak bir sene önceki ocağa göre yüksek olur

• Superb 1.5 TSI DSG Elite 346 ₺ (Sunrooflu) Doğuş Oto Maslak

Kamiqler 231.500'den hepsi verilmiş Şubat sonu 2021 modeller gelecekmiş..

• demirparcasi D kullanıcısına yanıt
    Kiralık bir 3008 bularak deneme şansınız bulunmakta aslında.

TDI gelir mi bir şey demek zor ancak ellerinde TDI baya var bence pazarlıkla 400k altına alınabilir hocam.. Sarı siteden almayın bayiden alın bence..

• 2021 model C3 aircross dizel otomatik (feel) için 230 bine kaparo vermiştim. 150 bin peşin + 80 bin % 0,89 faizli kredi. Feel pakette aluminum jant ve kol dayamanın kaldırıldığını duydum birde fiyatlar genel olarak düşüşe geçti. Kararsız kaldım vazgeçsem mi bilemiyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 48864887488848894890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.