Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
107.522
Cevap
1.757
Favori
13.342.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6899
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 18
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1758
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1646 mesaj) CaptainSkyWalker (1295 mesaj) icemy (990 mesaj) ysf87 (872 mesaj) masterap (804 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (48333 mesaj) Mobil (53921 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5440 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
366 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    120 Mesaj

küçücük akülü araba gibi 208 alacağıma leon,c3 aircross, civic, corolla, polo bunların boşunu alırım daha iyi

• Yüzbaşı
    528 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Arkadaşlar elinde araç olan bayi var mı? Kamiq tede benzer şekilde çok uygun bir fiyat çıkardılar, herkese isim yazdırdılar. Sonra araçlar geldi aksesuar eklemiş, opsiyon eklemiş, vergi dilimine girdi araç. Şunu demek istiyorum, elinde araç olan bayi varsa bence öncelikle onlara yönelin. Bilhassa FR manuel i çok tehlikeli görüyorum.

Bu fiyatları kurtaran donanım ile getirirlerse, bu partide alan herkes çok mantıklı bir alışveriş yapar. Almayı düşünenlerin yerinde olsam tek bayi değil, birkaç bayiye isim yazdırırdım.

%100 haklısınız 191 açıklanan fiyatıyla galericilerden başka kimse alamadı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj
    Burası forumun zengin kesimi herhalde :)
  • Yüzbaşı
    480 Mesaj
    Seat leon alacak tayfayı şu videoya alayım

https://www.youtube.com/watch?v=cWbaCVSJMsg&feature=youtu.be vw golfü beğenmezler
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4b/2d/d6/4b2dd6f09b31382beca95b7e6afef56f.png&t=0&width=480&text=1

Yaklaşık iki ay önce bu mesajı yazdığımda yemediğim hakaret kalmadı. Pis memur sen ne anlarsın bile dendi.   Aklın ve bilimin ışığında olun. İyi geceler. 

• Yüzbaşı
    376 Mesaj
    230'a manuel alınmaz. Hız sabitleyici bari umarım vardır. Cam tavan da yoksa hakkı 200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angmarr_Ortadünya -- 21 Ocak 2021; 23:46:51 >
  • Yarbay
    14455 Mesaj

Doğuş oto maslak. Ama ellerinde opsiyonsuz araç yok diye biliyorum. Telefon bırakıyorsunuz boşa düşen olursa arıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mendebur52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    209 Mesaj

hadi al-satçıları geçtim de, normal vatandaşa ne demeli. altlarındaki arabaya 50 bin km binip aldıklarının 2 katına başkasına satamayacaklar diye ödleri kopuyor. koca koca adamlar seat gruplarında çocuk gibi birbirini avutuyor. ulan ne memleket be.
    |
    |
    espanol toroo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    118 Mesaj

bomboş mu? sunroof hariç şu anki FR'lardan daha dolu.

|
    |
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BoygaKhan

Bilmiyorum hiç bindiniz mi ama Leon'da segmentine göre küçük bir araba. Skoda Rapid aracımla 2018 model Leon ile takasa girecektim. Şöfor koltuğuna sığamadım. Fabia'nın iç hacmi bile yarışır Leon ile.
    Gerçi bindiniz mi diyorum da boyunuz 160 170 ise sorun etmemiş olmanız normal.

Umarım yeni Leon’un yeni Golf’e göre 17 mm daha geniş olduğunu ve aks mesafesinin 66 mm daha uzun olduğunu biliyorsunuzdur

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hocam iste bu sayfada da goruyoruz kendilerini kamufle etmeye calisiyorlar ama agir sacmaliyorlar ve kendilerini hep ele veriyorlar. Daha 2 gun once saridan buraya yeni kasa golf u getirdiler manuel arac ve 450 yazmis galeri burda sevindirik oldu normal gorununlu alsatcilar ama dun geceden otibaren dumura ugradilar leon fr manueli 230 gorunce:) bu sefer arac manuel yeaa demeye basladilar. Eger bu arac 300 den girseydi ne bekliyordunuzki ne oldu aldiniz mi 230dan diye mesajlar gorecektik. Biraz gurur olmali.!

|
    |
    mertlevent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4943 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angmarr_Ortadünya

230'a manuel alınmaz. Hız sabitleyici bari umarım vardır. Cam tavan da yoksa hakkı 200

Hem bombos diyosun hem de hiz sabitleyici var mi yok mu onu bile bilmiyosun. Cam tavan var mi onu da bilmiyosun. Donanimini bilmedigin araca nasil bos diyorsun ? Forumda cok bos adam var cidden

Edit: yorumunu duzenlemis hemen, aferin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 22 Ocak 2021; 0:48:59 >
  • Yarbay
    4943 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MCXXXX

Kek dostum nasilsin ? Sesin cikmiyor nerelerdesin ?

• Yarbay
    5313 Mesaj

eline sağlık  

|
    |
    jasonjustice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O arkadas perde arkasindan bana kufur ederek burayi takip etti bugun hep : )

|
    |
    masterap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Hem bombos diyosun hem de hiz sabitleyici var mi yok mu onu bile bilmiyosun. Cam tavan var mi onu da bilmiyosun. Donanimini bilmedigin araca nasil bos diyorsun ? Forumda cok bos adam var cidden

Edit: yorumunu duzenlemis hemen, aferin :)

Alıntıları Göster
    Hata yaparsam düzeltirim :) Eleştiriye açığım :)
  • Yarbay
    4943 Mesaj

Bi de golf %50 de gelecek diyince cok beklersin diyip sonra yazdigini silen samsam mi ne vardi. Okuyamadim zannetmesin. Blacklotus da keza oyle. Golfun fiyati aciklandiginda onlari da teker teker alintilayacam :)

Bunlari da 2 sene mk3 leon kullanmis ve aracimi aileme satmis biri olarak yaziyorum. Bizim arac 20-30bin tl deger kaybetsin, sorun degil. Kendim de mk4 leon ya da golf 8 almayi dusunmuyorum. Ancak les galerilere, akbaba alsatcilara prim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 22 Ocak 2021; 1:6:18 >
    |
    |
    espanol toroo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4943 Mesaj

Eyvallah :)

|
    |
    Angmarr_Ortadünya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5858 Mesaj
    Bizim 230 bandına göre üreticiler model şekillendirmeye başladı. Daha neler görürüz neler. Yakında benzinli manuel Grandland, Spo, Octavia için fırsat fiyatlar oluşursa şaşırmam. Hatta döviz gevşemeye devam ederse eylül ekim aylarında klasik a3 sürprizleri görülebilir. 2018 sonunda manuel a3'ler 121-130 (benz/dzl) verilmişti mesela.

Avrupadan daha fazla otomatik hastası olduk. Biraz manuel araç satılsın da piyasada çeşitlilik oluşsun.

|
    |

Geçen hafta yine burayı okurken küfürleşme gördüm biri alsatçı sever diye hesap açmış sonra o samsam veya semsam ile tartıştı ardından "alsatçı severin anasını" diye hesap açıldı o alsatçı sever arkadaş delirdi ulu ortak küfür etti. Küfürlerini ve uslubunu desteklemiyorum ama hodrimedyan yaptı yapilan kalleslige. Ben o "alsatçı sever in anasını" hesabını samsam seya semsamın açtığını düşündüm o an arka arkaya oldu. Alsatçılar gerçekten çok gergin son dönemde ve fiyat düşüşlerine tahammülleri yok...

|
    |
    masterap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.