Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4862. sayfa)

5 sn
288.516
Cevap
4.621
Favori
46.951.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 48604861486248634864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2017 ibizamda front asist var😁
  • Nakahella kullanıcısına yanıt

arkadaşın dediği gibi 160a joy otomatikler var, 155-160 civarına ise touch 1.0 manuel vites araçlar da var. zaten alacağınız araç da manuel, o yüzden bu seçenek de değerlendirilebilir. tabi sizin bileceğiniz iş ama 72 bg olanı bile yeterli bir motor değilken bir de 65bg getirdiler, parasına değmez benim düşüncem.

• quote:

Orijinalden alıntı: _trapzone_

230 a dsg leon nerede gördünüz hocam. web sitesinde manuel için fiyat var sadece de

Henüz resmi bir kaynaktan bu fiyatlara ilişkin bir bilgi göremesek de internette dolanan şöyle bir görsel mevcut.

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

İzmir ve Sakarya bayileri de bu fiyatları doğrular nitelikte bilgi vermiş arkadaşlara.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147570541

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147574399

• quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

Elinize sağlık ama Audi A3 s tronic nasıl 337 bine satılabilir? Mercedes A200 HB AMG 460 bin, BMW1 benzinli sport edition 420-460 bin arası.

AMG 1.33 Mercedes bulamadım isponyal mercedes sitesinde. Yüksek hacimli ve 4 Magic olanları var.

BMW buldum. 1.16 Dizel Otomatik 36120€

Türkiye vergisiz fiyatı 36120€/1.75=20640€ = 186600TL

%80 + %18 vergili fiyatı = 396400 TL

BMW Türkiye web sayfasında 414bin lira. Ufak tefek donanım farklılıklarını saymazsak hesaplama güzel sonuçlar veriyor.

• Arkadaşlar Toyota ile Honda ya ne oldu.
    Leon a havlumu attılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yakın zamanda transporter teklifi alan oldu mu ?

• Daniel Madida kullanıcısına yanıt

Belki araba fiyatı sorarsam o ortamdan uzaklaşırız diye düşündüm ama . 10 kişi dolmalıksa full koltuklu lazım ben city van düşünüyordum SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• Arkadaşlar Seat’tan araç alanlara bir kaç sorum var. Peugeot 308 almayı düşündüğüm zamanlarda bayiler arası dehşet uçurumlar gördüm fiyat konusunda. Genelde de bak şu bayi bunu verdi dediğimde tamam abi biz de veririz noktasına geldi felan. Kısacası tam çakal, seni az saf görse 10-20-30 ne varsa kitleyecek tiplerdi, 1 tane bile düzgün ST ile karşılaşmadım.
    Şubat ayında geleceği söylenen 1.0 eTSI style plus DSG muhtemelen 230 bin olacak bu araçtan almayı düşünüyorum.
    Sorum şu, Seat bayileri nasıldır?
    Önden kapora alırlar mı?
    Sıraya isim yazıyorlar mı?
    Boya koruma, koltuk koruma gibi şeyler kitlemeye çalışıyorlar mı? Bunu yapıyorlarsa da Honda gibi +20-30 mu, 3-5 mi istiyorlar?
    Bayilere araçlar ne zaman düşüyor? Örneğin peugeot’ta ay başında ikk hafta araçlar sisteme düşüyordu, o arada arayıp da araç bulamadığım olmadı. Seat’ta böyle bir şey var mı?

• Leon bulabilen var mı yeni kasa bu araçlardan ? (İlk okul düzeyi tartışmalardan arada kaynamazsa mesajım cevap verebilirsiniz)

• Teşekkürler. Audi yi bekleye devam edeceğim ☺️
  • Bir Rind kullanıcısına yanıt

Peugeot gibi olmadıkları kesin. Doğuş oto / Avek kasko ve trafik sigortasını zorunlu tutuyor. Onun dışında ekstra bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: frknsysl

Leon bulabilen var mı yeni kasa bu araçlardan ? (İlk okul düzeyi tartışmalardan arada kaynamazsa mesajım cevap verebilirsiniz)

Hocam yukarıda bir arkadaşa 235 demişler. Başka görmedim henüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakahella

2021 model Yeni Clio 1.0 Sce 65 bg beyaz renk Joy, ekstra multimedya sistemi monte edilecek. (Büyük tablet, geri görüş kamerası)
    146.000 lira.

Aynı araç arkadaşta var ,çekiş için 3000 devir üzerine çıkmak gerekiyor ama gitmem demiyor ,clio 4 ten her anlamda üstün ikisi aynı fiyat bile olsa clio 5 tercih edilir hacimden,sessizliğe kadar.

Motorun torku yeterli ,yok yokuşta kalırmış bunlar hikaye yokuşta çeker tek fark diğerlerinden fazla yakar ve bağırır.

Alternatif olarak eğer özellikle B sınıfı seçmediyseniz ,149.000 e egea 1.4 sedan urban+metalik+alaşım jant var.joy clio 5 1.0sce den her anlamda daha başarılı ,sedan sevmiyorsanız 1.4hb urban da clio 5 joy sce den iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

Arkadaşlar Seat’tan araç alanlara bir kaç sorum var. Peugeot 308 almayı düşündüğüm zamanlarda bayiler arası dehşet uçurumlar gördüm fiyat konusunda. Genelde de bak şu bayi bunu verdi dediğimde tamam abi biz de veririz noktasına geldi felan. Kısacası tam çakal, seni az saf görse 10-20-30 ne varsa kitleyecek tiplerdi, 1 tane bile düzgün ST ile karşılaşmadım.
    Şubat ayında geleceği söylenen 1.0 eTSI style plus DSG muhtemelen 230 bin olacak bu araçtan almayı düşünüyorum.
    Sorum şu, Seat bayileri nasıldır?
    Önden kapora alırlar mı?
    Sıraya isim yazıyorlar mı?
    Boya koruma, koltuk koruma gibi şeyler kitlemeye çalışıyorlar mı? Bunu yapıyorlarsa da Honda gibi +20-30 mu, 3-5 mi istiyorlar?
    Bayilere araçlar ne zaman düşüyor? Örneğin peugeot’ta ay başında ikk hafta araçlar sisteme düşüyordu, o arada arayıp da araç bulamadığım olmadı. Seat’ta böyle bir şey var mı?

Bir arkadaşım Leon 1.5 TSI 130PS FR için bugün İstanbul'daki bayileri aradı ve ismini sıraya yazdırdı. Maslak Doğuş 1-2 gün içerisinde renk seçenekleri için arayacağını ve kapora sürecine geçeceklerini söylemiş ancak listedekilerden size stok kalmazsa aramayabiliriz diye de eklemiş :)

Forumda bugün gördüğüm kadarıyla da 231.500TL'ye alamıyorsunuz ve beraberinde size ek bir şeyler verilmeye çalışılıyor.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147571599

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147573550

• Hyundai makyajlı kona style 1.0 T-GDI DCT 235.000 lira,

Eski kona 1.6 CRDİ DCT smart 270.000 lira. 231.000 liranın üstünü elden istiyorlar. Aksesuar felan yok.

Fiyatlar bugün Hyundai uçar plazadan alındı.
  • _trapzone_ kullanıcısına yanıt

Şubat ayı gelecekmiş o nedenle daha listelerde yok satış temsilcileri söylemiş sayfalardır tartışılıyor :))

• zylinderkopf kullanıcısına yanıt

Bildiğin vergi kaçakçılığı o yalnız.

• Kia Rio 1.4 l otomatik ful paket 205 bin,nasıl guzel bir araç ne dersiniz?

• sarppy kullanıcısına yanıt

Hocam bende bugün Antalya Başaran ile konuştum manuel FR için. 240.000 diyorlar. 8500 lira artık neyeymiş sormadım.

Umarım 231.500’e veren bayiler olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 22 Ocak 2021; 21:48:10 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Satış temsilcisi 231.000 liranın üstünü elden vereceksiniz derken o kadar kendinden emin ve pervasız konuştu ki, “bu yaptığınız vergi kaçırmaktır” bile diyemedim.

Elden para isteyen bayiye de, 1 Ağustos’taki düzenlemeyle bu işe kapı açanlara da yazıklar olsun...
  • 
Sayfa: önceki 48604861486248634864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.