Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4859. sayfa)

5 sn
288.516
Cevap
4.621
Favori
46.951.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 48574858485948604861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yoo kaybolmadım. Burada yazanların çoğu vakit geçiriyor. Mesela sen alacak mısın manuel leon yoksa laf ola beri gele yazıyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-13CC89C26

Nasıl satılıyor herkese daha satışa çıkmadı deniliyor .Ben Aradım satışa çıkmadı denildi

Seat showroomda danışman bu şekilde söyledi. Her bayiye 2-3 tane düşmüş. Sisteme düşünce de Satılmış. Tabi araçlar henüz gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alahaddin

Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum. Siz olsanız aşağıdaki araçlardan hangisini alırdınız? ve neden? Muhtemelen bunlardan birini tercih edeceğim.

1- Peugeot 3008 1.6 Benzin Allure 180 Hp 355.000 TL

2- Citroen C5 Aircross 1.6 Benzin Shine 180 Hp 370.000 TL

3- Ford Kuga 1.5 Dizel Titanyum 120 Hp 418.000 TL

4- Jeep Compass 1.3 Benzin Limited 150 Hp 399.000 TL

Not: Benim için dizel ya da benzinli fark etmemektedir.

paran varsa kuga titanyum tank gibi.

• ferman1987 kullanıcısına yanıt
    Galericiler kapışmıştır. 230 a satarlar kesin 😊
  • alahaddin kullanıcısına yanıt
    Compass ı elerdim. Diğerleri için de ikinci ellerini inceler en az değer kaybedeni tercih ederdim.

Donanım ve fiyat olarak en mantıklısı citroen C5 Aircross gibi duruyor.

Benzinli suvların yakıt tüketimi hakkında gerçek kullanıcılardan yakıt tüketimini öğrenmende fayda var , dünyanın parası vericeksin , sonra yandım anam diye bağırma

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7C7A49ED

Benzinli suvların yakıt tüketimi hakkında gerçek kullanıcılardan yakıt tüketimini öğrenmende fayda var , dünyanın parası vericeksin , sonra yandım anam diye bağırma

400bin tl para verecek sonra 3lt fazla yakiyor diye aglayacak oyle mi ? Komiksiniz...

yorumda yaptığın sıralamayı aynen korurudum :)

3008 için bu fiyatta kredi kullandırıyorlar mı? Renk nedir?

Siralamayi yapmissin hocam zaten :)

• 2021 model Yeni Clio 1.0 Sce 65 bg beyaz renk Joy, ekstra multimedya sistemi monte edilecek. (Büyük tablet, geri görüş kamerası)
    146.000 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Golf ve Leon ortalığı duman edecek. Sahibinden de 208 Gt Line leri 260 bine satmaya çalışanlar ağlar artık :)

sen 208 gt varsa 230 dan sarı renk bana al ben ağlamaya razıyım hatta 5000 de fazla verim 235 olsun hemen ödeme

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt

Alıcam tabi. FR demek manuel demek zaten eskiler bilir. Ayrıca manuel araçlar avrupada otomatik kadar satıyor yeni kasa 3 falan bize manuel gelmezken orda ciddi talep var.

• Daniel Madida kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun. Foto bekleriz 😀
  • Liste fiyatı yayınlandığı an tüm bayileri aradım. En yakın tarih veren önümüzdeki haftaydı ve şuan satış olmadığı yönünde bilgi paylaşıldı. 6 bayi aradım istanbul da. Birileri yine gazlıyor bence

• DukeMew D kullanıcısına yanıt

Zerre değmez . Yukarıda 2-3 tane arkadaş daha alıntılamış kaale almıyorum . Ben bakım yaptırırken yukarı çıktım sordum , fiyat aldım yazdım konuya katkı için. Civic düşsün , leon artsın banane. Bunların cidden problemleri var .

• arkadaşlar yeni leon fr'da neler kırpılmış?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla 12 ile çarpılacak diye bir durum yok, Belçika’da da vergiyle satılıyor sonuçta. Çok rahat %50 diliminde kalacaktır.
  • Sıkıntıları var Civicle :) Her şey de bir Civic muhabbeti hem beğenmeyip hem sürekli kıyaslama neyin nesi :) Fiyat düşürmüyor muhtemelen ondan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 22 Ocak 2021; 18:24:52 >
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt

Ön park sensörü

Ambiyans aydınlatma

Sunroof eksik

Ama Şerit takip + front asist standart olmuş kimse ondan bahsetmiyor. :)

• 
Sayfa: önceki 48574858485948604861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.