Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4816. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 68 Misafir (11 Mobil) - 65 Masaüstü20 Mobil4 iOS3 Android
5 sn
285.698
Cevap
4.583
Favori
46.384.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 48144815481648174818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 290k lık 208 GT Line ilanı kalkmış galiba. Bulamadım. 260k lık var bir tane.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdarkalkan S kullanıcısına yanıt

bu fiyatlara var evet daha yeni görüştüm istanbul bayileriyle, alınır mı sizce tecrübe etmedim citroen... yani 308 corolla ve c3aircross arasında kaldım:)

• İlani kaldırmış bu arkadaş. Peugeot Türkiye ye şikayet edin twitter hesabinin altına bu resmi etiketleyin arkadaşlar.
    Türkiye satış direktörü Gülin Reyhanoğlu, Türkiye Genel Müdürü ibrahim Anaç ın mailini bulamadım. Bulursaniz yazın arkadaşlar şikayet edelim. Bu adama 3 tane satan satış Temsilcisini şutlarlar belki.
    SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet sabır -- 20 Ocak 2021; 15:10:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet sabır

İlani kaldırmış bu arkadaş. Peugeot Türkiye ye şikayet edin twitter hesabinin altına bu resmi etiketleyin arkadaşlar.
    Türkiye satış direktörü Gülin Reyhanoğlu, Türkiye Genel Müdürü ibrahim Anaç ın mailini bulamadım. Bulursaniz yazın arkadaşlar şikayet edelim. Bu adama 3 tane satan satış Temsilcisini şutlarlar belki.

Ayrı bayilerden almıştır Srfsiz . Bayi Başı 1 tane sarı gönderdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: AntiFANBOY

Buna ben de inanmaya başladım. Çünkü şu ortamda (sahibindende bile 17.000 sıfır araç varken) hiç bir galerici araç alıp bekletmez. Bunu yapanlarla oto firmaları bence anlaşmalı. Bu iş kız istemeye gittiğinde benim kızımı şunlar istedi deyip pazarlık kızıştıran kaynana işine döndü resmen. İnsanları panik ve manipulasyonla yönlendirmeye çalışıyorlar. Yahu 290.000 e alacağı 208 i 1-2 sene sonra kaça satmayı planlıyor bunu alacaklar cidden merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    İnanın işte önümüzde Peugeot 208.Lansman fiyatı 230 ararsın bulamazsın.
    İki gün sonra bayiler 290 bine üçer üçer ekler.Peugeot işine geliyor tabii geçirmasyon fiyatlar için nabız yoklaması bu.
    Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek gibi.Bayi bu işlerde galeriden daha da pisliğin içine bulaşmış durumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semsam

İnanın işte önümüzde Peugeot 208.Lansman fiyatı 230 ararsın bulamazsın.
    İki gün sonra bayiler 290 bine üçer üçer ekler.Peugeot işine geliyor tabii geçirmasyon fiyatlar için nabız yoklaması bu.
    Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek gibi.Bayi bu işlerde galeriden daha da pisliğin içine bulaşmış durumda.

Alıntıları Göster

hocam haklısınız da burada şu sorun var..

Kaç kere yazdım PEJO bu aracı 2-3 ay içinde 232 üstüne getirmeyecek Bunu yazdık 3-4 tane araba almaya niyeti olmayan ergen laf sokmaya kalktı neymiş 208 güzellemesi yapıyormuşum He canım HE araba alanlar da gerizekalıydı.. Ben diyince alacaklar hemen ..

.. Arayın bayileri verin kaporanızı alın .. Özelden yazanlar oldu konuştuk ettik .. Daha bugun bi arkadaşıma aldırdım ben..

Ama burada bir kesim daha var.. Sanki tek para onlarda.. Yaslansın arkasına buradan okusun bayi ismi vs alsın kapısına kadar gelsinler aracını versinler beyfendinin eline..

• dragotreis kullanıcısına yanıt

hangisine hocam?

• Mehmet sabır M kullanıcısına yanıt

Edelim haklısın ben de attım şimdi mail Peugeot TR ve globale burdaki tipleri görünce yoksa düşündüğüm araçlar değildi! Peugeot bu işi 2008 ile başlattı galerilere ve alsatçılara toplu araç verme işini. Bu sayfada da destekçileri var ilanda ne sıkıntı varmış diyor eleman! Daha peugeot TR sitesine liste koyamadı fiyatlar için arayanlara hep ağız değiştirerek cevap veriyormuş ama sarıda bir galeride 3 tane var diye ilan çıkıyor ve burda bunda ne sıkıntı var deniyor:) Kendi çocuğunuzu bir okula göndermek istediğinizde başka biri rüşvetle sizin önünüze geçtiğinde bunda ne sıkıntı var dersiniz bu ilanlarda ne sıkıntı var diyen ticaret dehaları!!

• Luuca L kullanıcısına yanıt

Aynen burada 200-300 bin parası olup, para bende modunda çok tip var, daha çok beklerler.SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• Zerathull kullanıcısına yanıt

Hocam herkesin parası değerli bişi demek istemiyorum da.. Ekran başında oturup vayy kaçtı araçlar Al-Satcıya ona buna demesin kimse..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet sabır

İlani kaldırmış bu arkadaş. Peugeot Türkiye ye şikayet edin twitter hesabinin altına bu resmi etiketleyin arkadaşlar.

Bu işi bizzati pejonun organize ettiğini düşünüyorum, kimi kime sikayet edeceksin ?

Bu ilanlar örnek olacak , vatandaş bayiye gidince bak 2.elde 290 bin biz sana 230'fatura kesip 30 bin aksesuarla 260 bine veriyoruz diyecekler.

Yani bu zaten tezgahı kuranlar kendileri zaten :)

• Zerathull kullanıcısına yanıt

para bende demek için kaç milyon olması lazım mesela? ölçüt nedir?

• Daniel Madida kullanıcısına yanıt

Yahu öyle bir ölçüt yok, cümle genel olarak saçma. Çünkü para bir tek sende değil.

• yasinger75 Y kullanıcısına yanıt

fiyatına göre iy bir araç bence, 2. eli cok hızlı olmayabılır sadece bınıcıysenız sorun etmeyın

• Luuca L kullanıcısına yanıt
    Hocam buradakileri pek kistas almak dogru degil.Telefondan bayileri arayamayip buraya fiyat eklemedigimiz icin kizan uyeler var.Bunlar mi araba alacak? Dusecek dusecek diye bekleyip senelerini gecirenler var.Yeni gelecek model arabayi eski kasa fiyatindan daha ucuza bekleyenler var.Var Allah var.

Bir kac sayfa once adamin biri yazmis.Kimse fiyat eklemedigi icin en sonunda bayilere gittim diye.Ve arabasini almis.Hayret ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 20 Ocak 2021; 16:4:45 >
  • 26_____ kullanıcısına yanıt

Tiguanin giriş seviyesine 360 yazmıştı bir arkadaş, senin yazdıkların 400 den yukarıda da, çok fark var onu sormuştum

• Tiguan nedense iç tasarımı çok demode geliyor bana araba beni çekmiyor kendine. Hele o vites kolunu gördükçe iğreniyorum.
    Şansımı 3008 de kullandım umarım pişman olmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 20 Ocak 2021; 15:44:55 >
  • Araba fiyatlarının oturması için enflasyon ve kurun oturması lazım liste fiyatından indirim talepte iyice daralma olursa o şekilde gündeme gelebilir.
  • Bakırköy Gülsoy

482 bin Beyaz A200 Sedan AMG Teknoloji Plus + Trim paketi krom 2020 Model

465 bin Beyaz a200 Sedan AMG 2020 Model

260 bine kadar %1.49 Faiz oranı (Kasko şartı var 4750 TL)

Mengerler Davutpaşa

460 bin Dag grisi HB AMG 2020 Model

260 bine kadar %1.49 Faiz Oranı (Kasko şartı var )

Teknoloji Plus Paketi = 15000TL 

Krom Trim Paketi = 3340TL

BMW Avcılar

BMW 1 Misano MaviMsport  476 bin

BMW 1 Msport + Shadow Paket (siyah + Hifi Ses Sistemi )503 bin

250 bin 0.99 faiz (Kasko zorunlu 6bin)

100 bin 18 ay 0 faiz ( Kasko zorunlu 6 bin)

Bende bu iki araç arasındayım mercedes istiyorum fakat mercedesde 0 faiz kampanyası yok. Fiyatlar hakkında düşünceniz nedir? Bana hala çok yüksek geliyor? Bmw ve Mercedes doğru düzgün fiyatglarda indirim yapmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Semsam

Hocam buradakileri pek kistas almak dogru degil.Telefondan bayileri arayamayip buraya fiyat eklemedigimiz icin kizan uyeler var.Bunlar mi araba alacak? Dusecek dusecek diye bekleyip senelerini gecirenler var.Yeni gelecek model arabayi eski kasa fiyatindan daha ucuza bekleyenler var.Var Allah var.

Bir kac sayfa once adamin biri yazmis.Kimse fiyat eklemedigi icin en sonunda bayilere gittim diye.Ve arabasini almis.Hayret ettim

iimiş:)) bi hayrı dokunmuş burasının birisine

• 
Sayfa: önceki 48144815481648174818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.