Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4797. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 76 Misafir (7 Mobil) - 74 Masaüstü15 Mobil3 iOS5 Android
5 sn
287.886
Cevap
4.617
Favori
46.840.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47954796479747984799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam hangi bayii?

• Merhaba,

1 saat önce VW BATI (Denizli)

polo 1.0 tsi 95hp comfortline 197.000 opak / 200.000 metalik boya.. (2020 model)

2021 model şubat sonu mart başı, ayrıca satış danışmanının ifadesine göre %10 artış olur diyor..

Bilgilerinize

• Luuca L kullanıcısına yanıt

360 a hangi motor seçeneğini veriyorlar ?

• harbidenmi H kullanıcısına yanıt

1.6 180HP Benzinli Motor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Banderly

Zaten premium paket %50 den 1 ay satildi sadece,lansman zamani temmuz ayinda ve araliigin ilk günü satilmayan araclara kampanya geldi ve araclar mesai bitimine kalmadan tukendi,ben arac icin 235 bin tlye anlasip kapora yolladiktan sonra arkadasimda almak istedi ayni bayi 1 saat sonra arayan arkadasima 110hp versyonu icin(benim aldigim 115hp) 240 bin tl teklif etti ve arkadasim önce kabul etmedi diger bayiileri aradi teker teker daha ucuza arac bulamadi daha sonra ayni bayiyi arayarak araci almak istedi ve aracin satildigini soylediler😀onun haricinde hep %80lik dilimdeydi premium kamiq ve 60-80lik dilimden satildi,zaten bu 50lik dilimden satilanda 1.0 motorlunun hicbir opsiyon eklenmemis halidyi.

Aynen dediğiniz gibi hocam. Skoda Kamiq Aralık ayında sadece birkaç gün %50 dilimden satıldı.

O gün bu gündür millet Facebook gruplarında, WhatsApp gruplarında, forumlarda, her yerde %50 dilimde Kamiq var mı diye soruyor.

Reklam verseler bu kadar etkili olmazdı  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alpp35 A kullanıcısına yanıt

Biri şu bayilere liste fiyatından daha pahalıya araç nasıl satabildiklerni sorsun bu nedir arkadaş hiç mi işini düzgün yapan olmaz memlekette.. 190 bin kira olan opak polo nasıl 197ye satılır? Nedir bu milletin çektiği ya..

Kendim denizliliyim

batı her zaman yüksek fiyat veriyor.Herhalde birileri alıyor. Yoksa diğer illerde 10 bin fark var neredeyse.

• SwordLegend kullanıcısına yanıt

O da bişey mi bak 3-4 yorum yukara 270 e almış olan bilem var

• quote:

Orijinalden alıntı: mordawey

PSA'nin 1.6 180 Hp motorun 1.5 130 hp motorundan daha güçlü deniliyor ne kadar doğru araca birinin torku 250nm birinin 300nm

1.6 turbo benzin 1.5 dizelin içinden geçiyor o kadar diyim size :)

• gprdon kullanıcısına yanıt

Bayi söylemiyor nedense arkadaşımız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: temürrmelik

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Ya ironi yapılıyor ya da galerici arkadaş. 300km ile test olmazki. En az 10000 km dağ taş kullanması lazım test için  

Kardeşim o bayiye bir daha araç falan sormayın daha bir hafta önce aldık İstanbul TAMAŞ resif Mavi 192 ye ki hemen teslim diye aldık bir hafta sonrasına kırmızı renk doğuş Maslak 190.500 tl ye veriyordu biz mavi rengi sevdik o yüzden onu aldık.

• elite kamiq te hangi donanımları çıkartırlar ki

• Death55 D kullanıcısına yanıt

jant boyutu küçülür ve belki çelik jant gelmez

anahtarsız giriş ve çalıştırma kalkar

otomatik katlanan yan aynalar kalkar

otomatik klima kalkar

dekorlar değişir

koltuklar değişir

cruise control kalkar

arka kol dayama kalkar

ön kol dayama belki kalkar

başkada birşey yapamazlar yağmur sensörünü kaldırmazlar heralde android auto ve apple carplay desteklemeyen bir tane daha multimedya ekranları var küçük ama o kadarda boş olmaz heralde.scalanin hali hazir elite ve premium paketleri arasindaki farkin benzeri bir fark olur,cok farkli olmaz zaten premiumlar neredeyse ayni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banderly -- 18 Ocak 2021; 16:34:36 >
  • Corsa Essentia Benzin/Manuel 149.900tl
    Ankara Abc bayisi
  • Semsam S kullanıcısına yanıt
    100 bin aracın kaç tanesi şirketler tarafından alınmış ve kaç tanesi 300 bin üstü? Alım gücü olup yüksek fiyattan alabilen insanlar tamamlandıktan sonra satışlar git gide azalacak. Faizler ortada bunu görmek için müneccim olmaya gerek yok.
  • Skoda kamiq 1.0 premium fiyat teklifi . Hani 230-240 idi bu araç heveslendirdiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

Hocam Polo alıp yanına Corsa' nın ultimate paketini alarak

Bayileri, forumdakileri ve herşeyden önce kendinizi Trollemiş olmuşsunuz Bravo

Alıntıları Göster

Boşline aldığım için yazmaya utandım hocam. Zaten galerici arkadaşın bi işi çıkmış. Satışı veremedi bugün.

• Forum peugeot formu gibi olmuş.Ben de uzun yıllar peugeot kullandım.Sert bir araba olması dışında güzel araba peugeot.Ben opel astra hb edition teklifi alan oldu mu merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KMSN37

Forum peugeot formu gibi olmuş.Ben de uzun yıllar peugeot kullandım.Sert bir araba olması dışında güzel araba peugeot.Ben opel astra hb edition teklifi alan oldu mu merak ettim.

Aynen peugeot aşağı pejo yukarı yok şu kadar indirim bu kadar bindirim...

forumu okusan pejo 308 rekor kırıyor...

satışlara gelince nal topluyor.

burda tek satır yazısı geçmeyen araçlar pejo 308 üstünde.

• 
Sayfa: önceki 47954796479747984799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.