Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4796. sayfa)

5 sn
288.540
Cevap
4.619
Favori
46.933.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 47944795479647974798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vw polo şu anda bayilerde bulunuyor mu liste fiyatından alabiliyor muyuz
  • Corsa ultimate 2021 kırmızı 1.2 benzinli metalik renk + cam tavan 233.000 TL

Astra HB GS Line metalik renk 2021 model 331.000 TL

Sıfır faiz kampanyaları ile

Makul değil gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-859ADE664 -- 18 Ocak 2021; 12:55:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-859ADE664

Corsa ultimate 2021 kırmızı 1.2 benzinli metalik renk + cam tavan 233.000 TL

Astra HB GS Line metalik renk 2021 model 331.000 TL

Sıfır faiz kampanyaları ile

Makul değil gibi

Corsa için 210lar konuşuluyordu kredi maliyetini koymuşlar üstüne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest-D1C05E1A1 G kullanıcısına yanıt
    Hocam elite 230 diyorlarsa premium %80 bandına çıkar. Bunu istemeyebilirler. Fiyatlamayla ilgili değişiklik olabilir mi bilmiyorum. Belki premium 230 bandına çekip elite biraz daha aşağı verebilirler araçlar gelince. Kesin fiyatlama yok bildiğim kadarıyla. Tabi aracınıza verdikleri fiyat piyasanın üstünde mi bilmiyorum.
    Ne fark var dediler elite ve premium arasında donanım olarak?
  • Peugeot 3008 1.2 makyajlı kasa bayi ile anlaştım 345.000 TL, 24 ay 0 faiz de kullandım.Araç 20 gün sonra teslim edilecek şasi ve motor numarası belli, aracımın özelliklerini nasıl görebilirim.

Ayrıca 1.2 aldığıma kötü mü ettim iyi mi ettim bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 18 Ocak 2021; 13:21:55 >
  • Hayırlı olsun, satış danışmanından aracın teklifini isteyin orada yazar tüm özellikleri

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt

Mypeugeot uygulaması olması lazım telefonlar için. İndirip oradan bakılabilir muhtemelen. Myopel uygulaması gösteriyordu o da gösterir diye tahmin ediyorum. Çekişi yeterli güzel bir motor. Eski sıkıntıları çözüldü diye biliyorum. Mantıklı bir tercih bence güzel günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgull97 -- 18 Ocak 2021; 12:24:45 >
  • bdurmus kullanıcısına yanıt

Aracın teklifi derken hocam ? Aynı böyle mi sorayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 18 Ocak 2021; 13:29:10 >

evet bu şekilde isteyin.

Showroomda duran araçların yanında özellikleri, donanımı vs. yazar ya o şekilde bir döküman verecekler size, mail atarlar.

Hayırlı olsun , hangi bayi ile görüştünüz ve hangi renk araç teşekkürler .

Öncelikle 3008 in kasası çok hafif. 130 beygirlik motor o kasayı Türkiye şartlarında uçurur desek yeridir.

1.2 olduğundan her sene MTV’den bin küsur lira kariniz olacak.

1.6 olanı alacak olsaydiniz sehiricinde 1.2 nin yakıtına erişebilmek için daha dikkatli olmanız gerekecekti. Yanı örneğin iki araca yarım gaz yaptığınızda besleyeceğiniz beygir sayısı farklı :)

turkiye hız sınırı 120. O arabaya turbolu 90-100 beygir motor koysanız bile bu hıza rahat çıkar. En azından arabam gidiyor diye basmazsınız. Ceza yemezsiniz.

bu aracın 180 beygir olanını almak sadece ego tatmini ve aradaki az sayıda donanım farkı. Aracinizin ismen allure olmaması boş araç imajı yaratacak. En büyük problem bu bence. Yanı 1.2 kullanırken, 1.6 alırken mantıklı bence.

• PSA'nin 1.6 180 Hp motorun 1.5 130 hp motorundan daha güçlü deniliyor ne kadar doğru araca birinin torku 250nm birinin 300nm
  • incinay İ kullanıcısına yanıt

Zaten premium paket %50 den 1 ay satildi sadece,lansman zamani temmuz ayinda ve araliigin ilk günü satilmayan araclara kampanya geldi ve araclar mesai bitimine kalmadan tukendi,ben arac icin 235 bin tlye anlasip kapora yolladiktan sonra arkadasimda almak istedi ayni bayi 1 saat sonra arayan arkadasima 110hp versyonu icin(benim aldigim 115hp) 240 bin tl teklif etti ve arkadasim önce kabul etmedi diger bayiileri aradi teker teker daha ucuza arac bulamadi daha sonra ayni bayiyi arayarak araci almak istedi ve aracin satildigini soylediler😀onun haricinde hep %80lik dilimdeydi premium kamiq ve 60-80lik dilimden satildi,zaten bu 50lik dilimden satilanda 1.0 motorlunun hicbir opsiyon eklenmemis halidyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banderly -- 18 Ocak 2021; 14:5:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelanchoLy - Man

Peugeot 3008 1.2 makyajlı kasa bayi ile anlaştım 345.000 TL, 24 ay 0 faiz de kullandım.Araç 20 gün sonra teslim edilecek şasi ve motor numarası belli, aracımın özelliklerini nasıl görebilirim.

https://public.servicebox.peugeot.com/pages/index.jsp/ sayfasına üye olarak, şasi numarası ile görebilirsiniz.

1.2 çekiş olarak üzmez ama 1.6 Allure f/p aracı şu anda.

+50 HP yanında parçalı deri döşeme, koltuk ısıtma, ek izolasyon, ilave trim detayları, ambiyans aydınlatma gibi özellikler 10-15 bin farkla makul gibi duruyor (Allure için 356-360 teklif alanlar vardı 1-2 hafta önce şu anki fiyatı bilmiyorum)

Hayırlı olsun aracınız.

• Guest-D1C05E1A1 G kullanıcısına yanıt
    Aracınıza çok düşük değer biçmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Vw polo şu anda bayilerde bulunuyor mu liste fiyatından alabiliyor muyuz
    Doğuş otoyu arayıp gerçekten alıcı olduğunuza inandırın şuan yok deseler bile size hemen dönüyorlar.
    İptal etmeler bitmiyor çünkü.190-192 bin gibi fiyatlar 1.0 tsi dsg.5 bin kapora istiyorlar tutmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 18 Ocak 2021; 14:19:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MelanchoLy - Man

Peugeot 3008 1.2 makyajlı kasa bayi ile anlaştım 345.000 TL, 24 ay 0 faiz de kullandım.Araç 20 gün sonra teslim edilecek şasi ve motor numarası belli, aracımın özelliklerini nasıl görebilirim.

hocam 360 lara allure var hemen iptel edebiliosanız edin 15k daha verin onu alın yazılanlara da bakmayın zaman kaybetmeyin..

Hayırlı olsun,bence gayet yeterli
    Hayalet ekran,tam otomatik eat8,cam tavan,led far,en düşük mtv
    Daha fazlasına gerek yok,
    Fiyatta makul
  • Luuca L kullanıcısına yanıt

Maalesef bütçem yetmiyor hocam

• hayırlısı olsun kazasız belasız binin.. Bütceniz yetmiosa bişi diyemem .. 2 ci elde çok fark edecek çünkü neyse uygun fiyat sonuçta.. Keyifle binin...

• 
Sayfa: önceki 47944795479647974798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.