Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4792. sayfa)

5 sn
287.481
Cevap
4.612
Favori
46.803.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1047 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47904791479247934794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler
    Küçük merkez ekranı olanlara car play yüklenebiliyor mu?
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Hocam bi içine binin A veya CLA nın yarım saat test edin sonra fikrinizi tekrar söyleyin.
    Haziran ayında A3 almıştım gayet tok bi araba golf ile kıyaslama yapabilirsin fakat A serisi ile kıyaslama gereği bile duymazsınız.
  • Pandemi biraz daha hafiflesin test sürüşlerini yapacağım ama siz mukayese ettiyseniz sizin de görüşünüzü almak isterim.
    Gençler, hep Peugeot konuşuluyor size de biraz değişiklik olsun 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: grgl92

Bmw bul üzerinde ki fiyatlardan %6-%8 arasında indirim yapıyorlar . Yine de herhangi bir bayi ile sıkı pazarlık halinde 2020 model için liste fiyatlarından ciddi indirimler yapıyorlar . Şubat sonu 2021 modeller gelmeye başlıyavağı için şubat ayı için daha yüksek oranda indirim bekliyorum. ( stokda fazlaca araç vardır)

Geçen aya kadar %5 + %1 meslek indirimiydi.Emin misiniz %8 indirim alındığına?

• Volkswagen neden Golf fiyatlarını güncelledi muamma.Sadece listeden kaldırabilirdi.O fiyatlara gelmeyeceği belli.Golf 8'i bekleyenlere göz kırpmak istiyordur belki.

Birde artık araç fiyatlarını kişisel görüşleriniz olan octavia şu fiyataysa golf şöyle olur. Scala şu fiyataysa leon böyle olur diye yapmayın.

Türkiye fiyatını ve yurtdışı fiyatlarını yanyana koyun (paket ve vites ve hp 'ye dikkat edin)

Ondan sonra Türkiyede olmayan diğer araç için yurtdışı fiyatı üzerinden bir tahminde bulunun.Burda belkide almak isteyen/bekleyen kişinin ümidini kıracaksınız .

Belkide boş yere ümit vereceksiniz.

Bu arada Türkiye'ye gelecek olan leon modellerini içeren bir link paylaşmıştı bir arkadaş ,gören bilen varsa tekrar paylaşırmısınız ,bulamadım.

• Selamlar herkese. 6 aydır devam eden araç arayışımı polo ultimate kırmızı renk 270bin e alarak sonlandırdım. İstanbuldan galerici bi abiden aldım. Bayiilerde daha uygunu vardı ama bu 150km yapmış ve böylece test edilmiş bir araç. Sıfır arabada neyle karşılaşacağını bilemiyorsun. Bu benim için bir artı. Beni ikna eden diğer bir unsur da satıcının dürüstlüğü oldu. Kendi de belirtti zaten en önde gelen erdeminin dürüstlük olduğunu. Cuma günü parayı gönderdim. Ama satış işlemleri yetişmediği için işlemler pazartesine kaldı. Herkes hayalindeki araca kavuşur umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S a m m y

Bunun araba almakla bi alakası yokki, 2019 yılında golf 150 k, mercedes a180 250k idi, şimdi ise golf 280k, a180 380k yani aradaki fark hep sabit , arabası olan adama sıkıntı yol mevzu olmayanda patlıyor. Araç fiyatları düşsede çıksada fark sabit kalıyor. Galerici tayfa fiyatları maksimum %10 indirir o da karsız satar, takasa girer bişe yapar elindeki arabayı çevirir. Bi süre artmasa bile ciddi bi düşüş olmazki yani istatiksel ve iktisadi olarak veriler buna elvermez.. döviz 1 ay fırlıyo 4 ay sabit kalıyo sonra bisaha fırlıyo , 7 bandında oynayan dövizi 5 bandına çekemezsen ötv yi kdv yi düşürmezsen fiyatları nasıl aşağı çekeceksin ki?

Suanda arabasi olandada problem var satilmiyor cunku.

2018 20binde A180d amg paketi 410 bandina satilamiyor.

Mercedeste asiri sisirilmis fiyatlar nedeniyle ikinci elde satis hizi cok dusuk.

• grgl92 G kullanıcısına yanıt

Boyle bir indirim orani yok surekli yanlis bilgi verip duruyorsunuz. %5 standart, meslege bagli ekstra %1 indirim yapiliyor.

• SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Aslında Mercedes fiyatları diğer araçlara kıyasla şişirilmiş değil, A3 ün 3450-400 arası , golf 7,5 1.5TSI 270-330 arası , bmw 2019/20 118i nin 400-500 bandında satılırken donanımsal olaral bunlardan iki tık üstte olan A180/200 amg paketin 420 olması çok çok iyi bi fiyat aslında.

Piyasa kesinnikle şişirilmiş durumda haklısınız , %20 fiyatları indirseniz bile şu anda satış zor , insanlar ekonomik olarak bitmiş vaziyette , kredisi olmayan insan sayısı çok az , ödeyebilen sayısıda gitgide düşüyor. Kredisi olmayan da sıfır veya düşük faizle sıfıra yöneliyor.

Mart nisan bandında bi hareket bekliyorum o zamana kadar şişirilen fiyat üzerinden %10 düşer ikinci el fiyatları tabi biz buna düşüş diyebilirsek
  • 229 GT line efsane koşun koşun b segmenti için bedavadan biraz ucuz
  • Amed2122 A kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara galericiler üşüşmeden alabilen ciddi şanslıdır
  • Burada sabah akşam Yok pejo , Vw yok hyundai opel gerekli indirim yapmadı diyerek söyleniyor herkes te ;

Geçen ay baktığım BMW 1 serisi M paket liste fiyatı 460 lardan, 500 üstüne gelmiş ne olduysa

MERSO indirim yapmadığı için haklı olarak Kaporalarını iade isteyen insanların kaporalarını eksik yatırıyor üstüne yatıyor..

Bu 2 premium marka ne kadar fırsatcı olduğunu gösterdi.. Bu dönem yeterli olmasa da indirim yapan PSA ve VW tebrik etmek lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 17 Ocak 2021; 19:52:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S a m m y

O fiyatlara galericiler üşüşmeden alabilen ciddi şanslıdır

he tabi isterlerse 280 yapsınlar da sonra turşusunu kursunlar..

Faiz indirimleri gelene kadar ki en az 3 ay demek bu , 208 leri öpe öpe herkese 232 den verecekler panik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: grgl92

Bmw bul üzerinde ki fiyatlardan %6-%8 arasında indirim yapıyorlar . Yine de herhangi bir bayi ile sıkı pazarlık halinde 2020 model için liste fiyatlarından ciddi indirimler yapıyorlar . Şubat sonu 2021 modeller gelmeye başlıyavağı için şubat ayı için daha yüksek oranda indirim bekliyorum. ( stokda fazlaca araç vardır)

Subatı bekleme nıyetım var ama bu seferde 250 bin 24 taksit %0,99 kacarda devam etmezse biraz uzulurum kanaatındeyım %8 olduguna emın mısınız

• MiaKaiser kullanıcısına yanıt

566 lıgı max %6 ındırımlı alabılırız yanı pekı bayılere gore bayılerın esneklıgı BMW de oluyor mu ? ekstra birşeyler yapma durumu vs

• mysterious_tr kullanıcısına yanıt
    Bayiye sormak lazım bunu ☺️
  • cok tesekkurler ustadim sagolasin
    arka camlari farketmemistik cidden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 229 bin den 208 gt-line bulursam alacağım.

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt

Çok yanlış düşünce bende 2020 nin 3 ayında 32 bin TL ye Pejo 307 aldım geçen ay aracı sattım 60 bin TL ye şimdi kar mı etmiş oluyorum veya Pejo değerine değermi kattı o ayda bir 308 bulmuştum 92 bin TL ye allure paket aynı araca şimdi 160 bin diyorlar, pandemi kur artışı sizin aracınızın değerini yükseltti bu iki sebeb olmasaydı o fiyatlara aracınızı satmanız imkansızdı

• 
Sayfa: önceki 47904791479247934794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.