Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4726. sayfa)

5 sn
287.870
Cevap
4.617
Favori
46.838.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47244725472647274728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Motosikletten bozma twizy 165k ya satılıyor diyorsunuz ya, bu aracın 120k ya satılacağına inanıyor musunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Nasıl bir hayal dünyanız var anlamıyorum.

Şuan eski aksa Sandero 1.0 65 bomboş araba bile 126bin TL iken nasıl elektrikli bataryalı bir araç Nisan Mayıs'ta 120bin TL olabilir 

Alıntıları Göster

tam elektrikli araçların ötv oranları farklı. o yüzden fiyatlar farklı çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Bu mesaj silindi.
    ingilterede sandero 8 bin pound. spring tahmini fiyat 14 bin pound.
    sandero bizde 120 bin lira civarı. yani bu araçta 210 bin tl + reiz vergisi + batarya bedeli falan 250den aşağı olacağını düşünmüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • webco W kullanıcısına yanıt

Şu anın parasıyla 150 bin liradan aşağı geleceğini sanmıyorum. Kaldı ki kur yine şaha kalkarsa 200 lere dayanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeTurk

Peugeot

Rifter Gtline 1.5 dizel Eat8 Nakit 242 bin TL kredili 247 binTL

308 Allure 1.2 Eat8 Sport nakit 240 bin TL Elinde yok

2008 Allure 1.2 Eat8 cam tavansız 302 bin TL

2008 Gtline 1.2 Eat8 324 bin TL cam tavanlı

Citroen

C5 aircross live 1.2 EAT 8

301 TL

C5 aircross Feel Adventure 1.5 dizel Eat8

347 bin TL

C5 aircross Shine 1.5 dizel Eat8

374 bin TL

Bugün aldığım fiyatlar .

Hangi bayi bu acaba?

Bugün nissan qashqai dizel otomatik ÖTVsiz 195 tl fiyat aldım. Midnigth edition + aksesuarlar.

2008 gt line ile qashqai arasında kaldım.

• mow_ kullanıcısına yanıt

Ben bu forumda çok kez araç fiyatı paylaştım mühendis bey, ortada bir balon var ve biz burada insanların yararına bir şeyler yazmaya çalışıyoruz galericiler ve al-satçıların baskısı altında.. Bu haksız kazanç elde edenlerin burada baskı kurmasını engelliyoruz ki korku ve algı ile araç satışlarını yapmasınlar.. Herkes senin gibi 20k maaş almıyor, milletin 3 kuruşu dahi kıymetli o yüzden çokta şey yapma..

• EgeTurk kullanıcısına yanıt

bursa nilüferden aldım aracı

• ernemr E kullanıcısına yanıt

bursa

• espanol toro kullanıcısına yanıt

maalesef durum böyle rabbim herkese gönlündeki aracı nasip etsin

• sekil_a kullanıcısına yanıt

Hocam elinize emeginize saglik birde biliyorsaniz donanimlari yazarsaniz fiyatlarda daha cok makbule gecer

• ebangelia E kullanıcısına yanıt

Ben de bugün ÖTV muafiyetli birkaç fiyat aldım. Tamamı 2020 model araçlar için geçerli.

Opel Grandland X Enjoy 1,5 Dizel 190.000-TL

Citroen C5 Aircross Live 1,2 Benzin 175.000-TL

Peugeot 3008 Prime 1,6 Benzin 200.000-TL

Kia Sportage Cool 1,6 Dizel 177.000-TL

Nissan Qashqai Midnight 1,5 Dizel 197.000-TL

Nissan Qashqai Skypack 1,5 Dizel 190.000-TL

Volkswagen Tiguan Life 1,5 Benzin 197.500-TL

• rush10 R kullanıcısına yanıt

Fiyat paylasipta milleti uyandirma diyorsun yani....365.000 fiyat almış bizde uyarıyoruz 359,360.000 veren var diye.....ne alıp almayacağıma bırakta ben karar vereyim,....

• Luuca L kullanıcısına yanıt
    Allure idi donanımlar, arka stoplar füme rengi baya güzeldi.
  • artus del mar kullanıcısına yanıt

Döviz artsın dediğimi veya öyle olmasını istediğimi nereden çıkardınız? Bu ülkede yarın neye uyanacağımızı bilen var mı? Daha önce yaşadık gördük olanları. Neyse, siz 'amarıga bizi gısganıyo yeğenim' demeye devam edin.

• reiss35 R kullanıcısına yanıt
    nakit varmi 255000 de yoksa hepsi havale mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi texmo -- 11 Ocak 2021; 22:2:12 >
  • Honda civic 1.5 vtec turbo için fiyat bilgisi olan var mı? Istanbulda 3 bayiye sordum ocak ayında gelecek araçlarda gözükmüyor dediler.

• deepndark D kullanıcısına yanıt

Ben opelde fiatta fordda lpgye karışan bayi servis görmedim opel mesela hiç karışmaz sen yeterki bakımdan bakıma gel her bakıma para bayıl yani hocam önemli olan senin aracı devamlı servise bakıma sokman onlar paraya bakar.parayı severler seni tanımazlar :)

*bayiler zaten size teklifte bulunuyor benim içinde teklifte bulundular. ama dışarıda kaliteli bir yerde yaptırmanızda fayda var sonuçta nasıl yaptıklarını bilmiyorsunuz. örnek olarak: candan mühendislikte yaptırabilirsiniz önemli olan montaj bunlar Japon motorları sorunsuzdur. Ben 2 aracımda orada yaptırmıştım en sorunlu motor dedikleri 1.4T bile hiçbir şekilde sorun çıkarmamıştı cidden montaj çok önemli

*Servis bölümünde zaten sormazlar nerede yaptırdınız diye satıştan bağımsız oldukları için ona bakarsanız araca ses sistemi dahil yaptırmama rağmen ön twiterlar garantiden değişmişti. :)

*Garantiyi sorun etmezler sorun ederlerse müşteri kaybederler.

• acharyann A kullanıcısına yanıt

Hocam 185 bin üzeri her fiyatta elden para alacaklar anladığım kadarı ile.

Bu arada 3008 için fiyatı hangi bayiden aldınız?

İstanbul da bir ST arkadaş ile görüştüm, kendilerine sadece 1 tane 3008 için 1.6 allure için engelli indirimi uygulanabileceğini merkezden iletildiğini söyledi bana. Bu dediği doğru mu değil mi onu anlamaya çalışıyorum :)

• Toplu alıntı yapmıyorum dacia spring ile ilgili bilgi aldım. Almasam fiyat yazmazdım. Türkiye de elektrikli araç kültürü 0.olsada.pahalı.dacia.bu noktada misyon olarak egea baz alınarak o fiyatlara göre ayarı çekip satacak bu aracı. Hatta Google da ARAŞTIRIN ordada görürsünüz fiyatını. Millet ego tatmini yapıyor benim dediğim fiyatta burun kıvırıyor. Ama şöyle düşünün twizy 165 k zoe 299 k siz. Dacia olarak öyle gir atılım yapmalısınız ki bunları hep tokatlayacaksınız hemde ucuza satarak sükse yapacaksınız. Bir detay daha bu araçda en pahalı parça batarya. Twizy aracım da batarya 6 yıl renault garantili gelmişti. Peki oldu ya batarya 8 sene sorna bitti durun yazayım mais Türkiye batarya fiyatı 55.800 tl. Nasıl fiyat ama.dacia için inşallah beklentim 130-135 k üst Sınır ve yeni bir ekol olması. Şehir içi 250 km çok süper bir menzil bana göre. Şehirlerarası zaten araçla yolculuk sevmiyorum benim gibi düşünen de çoktur benzin parası ogs ücretli yollar facia. Şehir içi bu araç patlar. Dip not izmire 150 tl ye uçakla gidiyorsun ama yeni izmir yolunu kullanırsan maliyetin benzin paralı yol dahil 550 tl yi geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Truth is bitter

Garibim alfa'da hala kampanya adı altında 299 bine guiletta satmaya çalışıyor. Çek yüzde %50ye 10 yıllık kasaya 2. baharını yaşat trafikte görelim biraz;)

%100 doğru bugün 230 a sprint Giulietta versin Alfa CHR aracımı verir alırım!

• 
Sayfa: önceki 47244725472647274728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.