Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cause_of_death , hmurat06 , rdr , szm428 , Helldancer Daha Az
5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 36 Misafir (25 Mobil) - 12 Masaüstü29 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
108.410
Cevap
1.767
Favori
13.512.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6926
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1768
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1656 mesaj) CaptainSkyWalker (1295 mesaj) icemy (993 mesaj) ysf87 (872 mesaj) masterap (804 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (48912 mesaj) Mobil (54265 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5473 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
372 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    1344 Mesaj
    1 serisi fiyat alan ver mı 2020 model 375 yazan vardı iki gün anca sanırım ?

Sadece Dizel satışta gördüğüm kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Sorma ya gece ben de gördüm bir de algı için engelli için 190 olanı da göstermişler. Bu araç nasıl kapış kapış gidiyor resmi bayi nin ne işi olur sarı site ile?? Önceki haftalarda buraya gelen skoda STleri ne diyor bu duruma? Rahmetli Müslüm gürsesin "yıllar utansın" şarkısı 2020 sonunda yüksekten mala yakalanan alsatçı kardeşlere gelsin...

|
    |
    kaanozdemir46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    140 Mesaj

Arkadaşım olay ne biliyomusun tam olarak fiyat politikası , bir tiguanı crv yi kugayı ne biliyim bunun gibi arabaları koy yan yana aynı fiyata bak bakalım kaç kişi psa arabasını seçer , en boş tiguan kuga bile dolu 3008 den ve c5 den pahalı , söslemiş püslenmiş 3008 ler c5 ler daha ucuz doğal olarak daha cazip geliyo insanlara ama bir iki sene sonra elekt aksamında ön takımlarda sorunlar başlıyo , ben fransız arabalarına yaptığım masrafı hiç bir arabama yapmadım bu zaman kadar , yahu araba ayda bir rot balansa sokulup herseferinde ayar yaptırılırmı, ne biliyim durup dururken zırt pırt elkt arızası verirmi şanzimandan hiç bahsetmiyorum ki asıl facia oydu şimdi japonla bi nebze aştılar ama ondada kullandıkları motorla şanzıman uyumunu sağlayamadılar halendaha , 6 yı sekiz yaptılar pek bişey değişmedi bakalım sekizi 10 yapınca belki birazdaha iyi olur  , şu benzinli motorlarından hiç bahsetmiyorum bile asıl bomba onlar hemde tam bir saatli bomba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C7C7A49ED -- 10 Ocak 2021; 15:18:41 >
    |
    |
    turnkiller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5319 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: unnamedist

İlk gördüğümde bende Türkiye ye özel yapıldığını sandım. Diğer ülkere de baktım İtalya da dahil otomatik vites yok. Sebebi ne araştırmak lazım. 1.6 multijet de ki DCT şanzıman iyiydi aslında. Neden kullanmasınlar ilginç.

Alıntıları Göster
    Aynen, şu fiyatlara otomatik şanzımanla girseydi şu an yıkılıyordu fiat bayileri. Yok satardı aylarca a

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    457 Mesaj

Maalesef hocam.. Almanyadaki gibi style ile gelir ama donanım ne kadar kısarlar bilemiyorum.. Bayideki arkadaşım manuel için 190-210 seviyesinden bir giriş beklediklerini söyledi..

|
    |
    memocan2468 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    628 Mesaj

Birçok bayide var arona doğuşta yok diye pes etmeyin arayın.
    |
    |
    Er-rayn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1181 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    hondaaaa

Rifter 1.5 eat gtline tekno paket metalik renk 245 dediler. 237 ye alanlar vardı.
  • Teğmen
    218 Mesaj

Teşekkür ederim.100 bin TL 12 ay sıfır faiz kampanyasından faydalandım.garantiyi 2 yıl uzattık..artık 4 yıl sonra eklemeyi düşünürüz:)
    |
    |
    uraltay85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    129 Mesaj
    3008 yerine tucson nline paketi tercih etmistim. Bu grupta en cok tartisilan 3008dir. Iyi mi kotu mu hala kanaat getiremedim. Ben tasarimini begeniyorum. Ama en az 5 yil kullanma amacıyla arac aldigimdan uzun vadeli 3008 sorun cikarir mi ekstra maliyetlerle beni yorar mi diye dusunup vazgecmistim.

|
    |
  • Teğmen
    120 Mesaj

leon manuel yüzde 50 girerse arona nın fiyatı iner mi

|
    |
  • Yüzbaşı
    677 Mesaj

1.5 dizel otomatik ford focus titanıum ve passat 1.5tsi dsg impression ve 1.6tdi dizel imo. fiyat alan varmı = ?

|
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj

Hocam bu fiyatı internetten değil de bayiden mi aldınız?

Bir de bayinden hangi gün aldınız? bayiler kapalı idi sonuçta.

Lounge paket olduğuna da eminsiniz değil mi?

Çünkü internetten alınca resmen daha pahalıya geliyor. Bu durumda internet siparişlerini iptal etmek gerekir. Ben de internetten urban için kapora gönderdim ama dediğiniz gibi ise internetten kapora gönderenler çok zararlı çıkıyor. Sonuçta liste fiyatından alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feanor87 -- 10 Ocak 2021; 15:45:25 >
    |
    |
    atabey92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2013 Mesaj

Sahibinden de 200 bine rahat bulursun. Bayiden bu fiyatı talep et. Örnek bir iki ilan favorile. Temsilciye gösterirsin. Daha da 200 e vermem diyorsa sahibinden üzerinden alırsın.

|
    |
    BoygaKhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5319 Mesaj
    Ya arkadaşlar şu marka savaşını bırakın artık. 2021 yılına geldik, neden kendimizin ürettiği hiç bir şey yokken el alemin ürettiği 4 tekerli eşyalar için birbirimizi yiyoruz ona odaklanalım. Sonu asla gelmeyecek tartışmalar için kalbinizi kırmayın.
    yaşım 45, o eleştirilen Fransız araçlarından 5008 sahibiyim. 6 Yıl ve 116 bin km dir.
    Şu an 6 yıllık geçmişe bakarak o tarihe geri gitsem tekrar aynı arabayı alır mıydım evet alırdım . Artısının da eksisinin de farkındayım. Dizel, ( çok kimsenin beğenmediği ama benim alıştığım , çok az tüketimli) otomatik, yetişkinin oturabileceği 7 koltuklu, gayet donanımlı, 6500 km dir sıfırlamadığım tüketim ortalaması 6.4 lt (1400 kmsi şehir dışı) olan kocaman bir araç.
    Sıkıntılarına gelince, fransız şöhretine rağmen aldık, baskı balata volan değişmedi hala, bakımları 500 tl civarı, bu sürede toplam 5000 bin tl olmamıştır onarım maliyetleri, 154 bin km ye gelmiş araç için çok da değil sanırım. Elektronik kısmı evet, eli kulağında bekliyor, durup dururken soğutmayı kesen klima için götürdüğüm tamirci allah razı olsun fransızlardan, onlar olmasa ekmek yiyemeyiz dedi. Çocuk kilidi kendi kendine açılıyor yolda giderken mesela.. Arabadan yeterince memnun olduğum için razıyım başıma geleceklere.
    Biri 20 biri 16 jant iki çocuk bisikleti yazın sürekli bagajda durur, ve daha bir sürü eşya. Yeri geliyor bir koltuğu yatırarak benim 28 jant bisikletimi de koyuyorum. Hadi koyun bakalım bunları “ geniş aile” araçlarına.
    Girin forumun diğer sayfalarına, mercedesinden audisinden , dsg yi katmıyorum bile, her markanın belirli sıkıntıları ile dolu. Premium markaların haliyle daha az oluyor, kalite düştükçe sıkıntı da haliyle artıyor. Fransızlarda bu konuda sabıkalı mı evet. Son dönemde gerçekten dikkat çeken tasarımlar, çarpıcı iç mekanlarla bir adım attılar. Başarının devamı için arıza sıklığını düşürmeleri gerekli, bunu zaman gösterecek.

düzeltme : fransız araçlarını savunmak içim yazmadığım anlaşılmıştır umarım. tek tek sorun yazmaya gerek yok. hiç bir markayı ne savunurum ne kötülerim , bu iyi anlaşılmıştır umarım, hiç birisi babamın firması değil, ülkem ve vatandaşları için üzülüyorum hatta bu muameleye maruz kaldıkları için.

bu kadar insan birbirini yemek yerine bu gücü avrupadaki donanımların buraya gelmemesi, oradaki garanti sürelerinin buradan uzun olması gibi mağduriyetlerimizi gidermek için kullanacağımıza biririmize küfür ediyoruz.
    Özetle burada fiyat paylaşın,kalbinizi kırmayın, varsa olumlu olumsuz fikirlerinizi, tecrübelerinizi yazın, birlerine faydamız olsun. Elin bize kakaladığı pahalı oyuncaklar için birbirinizi yemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 10 Ocak 2021; 16:30:42 >

• Çavuş
    44 Mesaj

|
    |
    bursam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2612 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atabey92

kurşun gri ve lounge paket 172,400'dü ama ben spor griye takmıştım kafayı oda pp pakette vardı sadece oda +1500 tl özel renk +8000 pp paket dediğiniz gibi pp paket bedavaya geldi hemde hoşuma giden renk oldu Ankara - Ankara oto

Teşekkürler hayırlı olsun   renk efsane trend olur ,turuncu ve okyanus maviyi canlı görmek lazım

• Yüzbaşı
    710 Mesaj

16 inç stil jant yazıyor hocam sedan urban pakette, ama 16 inç alüminyum seçenek opsiyonel olarak verilmiş. Cross Urban ise 17 alaşımlı jant standart
    |
    |
    BeratSametTopbas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1181 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    hondaaaa

Tiguan r line yi 445 e bırakıyorlarmış
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Polo makyajlı ya da Fabia’nın yeni kasasını 2021 yılında görebilecek miyiz ? bu fiyatların çok üstü olmadan Makyajlı ya da yeni kasa araçlara bineceğiz. Hem de hibrit falan olacak, içten yanmalı 230 bine 16 tane Polo’yu stok yapanların içinde patlayacak. Patlamaya şimdiden başladı. 1. yaşları hayırlı olsun şimdiden.

|
    |
  • Yarbay
    11814 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BoygaKhan

Egea 1.4 Fire 95 Hp Lounge 178.900 Tl ye satılıyor. Sizce otomatik vites seçeneği gelirse bu aracın fiyatı ne kadar olur? Ve bu fiyatlarda sizce alınır mı bu araç?

Ben 1.4 motora hiçbir zaman otomak getirmezler diye düşünüyorum.

Valla yok diye 1.4 egea hbyi manuel aldım. Araba 2000 kmde eylülden beri. Crossu istiyor hanım ama bu sefer manuel zor alırım o paralara. Yıl sonunu bekleyeceğim sanırım.

Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.