Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: big_planner , [Caty] , mathiasrex , mathiasrex Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 52 Misafir (9 Mobil) - 44 Masaüstü12 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
287.886
Cevap
4.617
Favori
46.840.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47234724472547264727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ankara toyota bayisinden bir arkadaşa sıfır Egea aldırmıştım bahar aylarında 91 bine 🙂 adamların geniş spektrumlu bi çalışma anlayışı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IsimsizTurk I kullanıcısına yanıt
    Bu 301bin denen aracin liste fiyati 329bin lira sanirim. Genelde tum araclarda ayni oranda mi indirim yapiyorlar acaba?

Bu arada bugun clio icin fiyat aldim bende
    1.0 tce xtronik icon
    +ozel renk turuncu
    +stepne
    198bin küsür anahtar teslim. Liste fiyati 212bin küsür
  • dumanlı84 D kullanıcısına yanıt

Ben de bunu diyorum ama yorumum farklı. Şöyle ki. Aralıkta nakit 355 civarı verilen 1.6 allure benzin 3008 e şu an nakit 360-365 fiyat istiyorlar. Dolayısıyla 5 bin ile 10 bin arası zam var. Ancak farklı olarak sağlık çalışanına 354 den 120.000 sıfır faiz 24 ay vade yapıyorlar ki bu çok avantajlı. Sağlık çalışanı haricinde ise 365 bine 120.000 24 ay 0 faiz diyorlar.

Lafın kısası. Bayiler malım kıymetli karım benim diyor. Zaten Peugeot en çok satan suv grubu bende diyerek fiyatı da kıramıyor. Listesi zaten çok yukarıda. Yarın Bi kur artışında aynı araca 370 istemeye başlarlar. Ama öngörü şubatta da bu fiyatlarla giderler. Olağanüstü şeyler olmazsa.

• alfa-x kullanıcısına yanıt
    Ankara’daki hangi bayi bu
  • 2008 benzinli cam tavanlı allure gören duyan fiyat alan var mı?
  • paseyX P kullanıcısına yanıt

Hocam başka bayileri arayın şuan 360.000 24 ay 120.000 faizli veren okadar bayi var ki ....hatta 359.000 alan olmuş....dediğim gibi faizsiz 360.000 nakite 330.000 tekabül eder bunun teyidide bu aracın otv muafiyetli verilmesi....şimdilik nakite vermiyorlar .....çünkü faizsiz kampanya ile satışlar yoğun...

• dumanlı84 D kullanıcısına yanıt
    Düştüyse alın 3-5tane bana düşmüş gelmedi hayırlı günler
  • bdurmus kullanıcısına yanıt

2020 mü 2021 mi

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    2020 icin aldim fiyati
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Yeni egea sedan 1.4 Urban + Alaşım jant + Metalik = 149.000 indirim yok , 15-20 güne teslim dedi ama ayak üstü , pazarlıkla inerler zaten bir kaç tane de var yani eski istek alım satım yok :)

canlı görebilmek için Bayilere ay sonuna doğru gelir dediler epey araç teslimi vardı

Toyota 1.6 dream oto 220.000

1.5 dream oto 228.000

resmen araç çakılı 20-30 tane rahat her donanımda vardı ,2.el kısmı sıfır C5A,clio,duster,arona,kamiq kaynıyor 50 den fazla sıfır farklı marka araç vardı sözde toyota bayii :)

Ankara

sanırım batıkentteki toyata bayisi, st görüştüğümde flame x packlerin düşük verdiklerini söylemiştim. Kendisi bana filo araçlarıdır vs demişti, ki kapıda 2020 model araçların durmasına rağmen liste fiyatından 10 bin tl fazlasını söyledi. 😅Kapıda en az 10-15 tane C5a ve C3 vardı. Bu bayide kesinlikle iş etiği diye bir şey kalmamış galeriden bir farkı yok maalesef..

• scherzz S kullanıcısına yanıt

Aynı durum maalesef Honda Civic te de var, 0 km executive paketler aralıkta 240 250 gibi fiyatlar dolaşıyordu bu başlıkta, buna rağmen sarı sitede 2018 executive 30 40000 km de araçlar hala utanmadan 250 isteyebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarila

Araçları domatesle mi ithal ediyoruz?

Araçların neden yükseldiğini mi tartışıyoruz sence bu konuda? Konunun ne için açıldığını anlama kapasiten vardır bence

• webco W kullanıcısına yanıt

Fiyat konusu elektrikli bi araç için çok düşündürücü hocam emin misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Senior.Planner

Niye elektrikli zoe 299 bine satılıyor ya hele motoriskletten bozma twizy 165 k ya satılıyor. Bu araç bedava.

• DrMobile kullanıcısına yanıt

Mümkün değil. Vatandaş 6 ay sonra arabasını satar ama devrini vermez 90lardaki gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: mso2172

Aynı durum maalesef Honda Civic te de var, 0 km executive paketler aralıkta 240 250 gibi fiyatlar dolaşıyordu bu başlıkta, buna rağmen sarı sitede 2018 executive 30 40000 km de araçlar hala utanmadan 250 isteyebiliyor.

Sıfıra bütçesi yetmeyip uygun yeni model ikinci el arayanlar için çok üzücü ve çaresiz bir durum. Yakın zamanda oturur taşlar yerine inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senior.Planner

120 bin liraya satışa çıkarsa çok satış yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

120 bin liraya satışa çıkarsa çok satış yapar.

Alıntıları Göster

Egea fiyatı altında satılacak. O yüzden umudum yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: webco

Bu mesaj silindi.

Nasıl bir hayal dünyanız var anlamıyorum.

Şuan eski aksa Sandero 1.0 65 bomboş araba bile 126bin TL iken nasıl elektrikli bataryalı bir araç Nisan Mayıs'ta 120bin TL olabilir 

• Bazı markalarda indirim var ama istediğimiz şekilde değil.
    Bu noktadan sonra elimdekini artırmak için dolar-gram altın da al-sata başladım.Biraz stresli ama 3-5 bıraktı kenara 😀YTD

208 için bazı bayiler kapora almaya başlamış.208 gt zarar ettirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 11 Ocak 2021; 21:21:54 >
  • 
Sayfa: önceki 47234724472547264727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.