Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4722. sayfa)

5 sn
285.707
Cevap
4.583
Favori
46.387.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47204721472247234724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

var hocam. eğer autoclub videosunu izlerseniz satışın %35 leri 50 Lik dilim, %25 leri 80 Lik dilim %15 civarı muafiyet ve küçük bir kısmı ötv öncesi 45lik dilim ve 120 Lik dilimde. ki passat dediğimi değeri 400 500 bin olan araç bu sene 22 bin satmış. hep yüksek dilimde olan bir araç bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. El piyasası düşer mi 2017 model 45.000 km de otomatik comfort poloya 180.000 yazmış acele edin galericiye gitmesin yazmış bir de bu araç taş çatlasın 160.000 tl eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

2. El piyasası düşer mi 2017 model 45.000 km de otomatik comfort poloya 180.000 yazmış acele edin galericiye gitmesin yazmış bir de bu araç taş çatlasın 160.000 tl eder

Biraz daha vakti var gibi. İkinci elde satıcılar fazla inatçı. Satamayanlar artar, düzelir umuduyla satmamayı tercih ediyolar. Bu civardaki araçları takip ediyorum. Özellikle 2015-2017 seat leon 1.6 tdi larda 170 lere kadar gevşeme oldu. 200 yazıyodu önüne gelen. Yine clio 1.5 dci lar 140 lara kadar gevşedi.

Vw polo, golf satıcıları fazla inatçı. 155 ten 1.4 tdi poloyu satamayan adam, 165 yaptı fiyatını yakın zamanda. İlan kalktı, muhtemelen süre doldu. 1.2 tsi fiyatları ise inanılmaz. Sıfır yeni kasa 190. İkinci eli 170-180 . Yine i20 eski kasaların fiyatı da inanılmaz yüksek. Üstelik eski kasa. Hatta en problemli fiyatlar da i20 de diyebilirim. Eski kasa Style pakedi bile 170 e koyuyolar.

özetle, düşecek. Kesin düşecek, çünkü birileri satmak Zorunda kalacak. Heralde bir aya kadar ikinci elde fiyatı düşmeyen araçlar da düşer, az da olsa düşecektir.

• börteçine@.m B kullanıcısına yanıt
    Galerici olsam bu araç bana gelse 135-145 arası fiyat biçer gönderirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redferrari R kullanıcısına yanıt
    Zaten arabam.com o kadar veriyor
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt

Hocam 1.0 ları liste fiyatının altında vereceklerini düşünüyorum.Torku yüksek, yakıt sarfiyatı düşük, vergi avantajı var.En önemlisi bu saatten sonra dizelleri riskli görüyorum...

• börteçine@.m B kullanıcısına yanıt
    180.000 iyiymiş 205.000 isteyen var, galericiler vicdansız ancak vatandaş daha vicdansız.
  • siegen S kullanıcısına yanıt

tek tek bakmadım. ama iq led olanların fiyatı yüksekti. acc ve diğer donanımlar bir paket olması lazım. fiyatı yukarı çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Zaten arabam.com o kadar veriyor

sitenin verdiği fiyattan -10

• Vatandaş artık saçma fiyatlardan ikinci elden soğudu gidip sıfır alıyor. Yani olay yine bayilere yaradı.

Galeriler bu işten zararlı çıkacak bunu fark edemiyorlar. Saçma fiyatlara devam etmeye direniyor sanki.

Fiyatlar düşse, galeride düşükten alacak ve satış rakamları sulkulasyon artacak. Ama böyle siler parlatır rafa kaldırır.
  • Tarila T kullanıcısına yanıt

Örneğin 5 sene aracını satmayacağını beyan eden kişiye daha fazla ÖTV indirimi yapılırken, 2 sene satmama sözü veren vatandaşa daha az ÖTV indirimi yapılacak. Söz vermeyen kişilere ise aynı ÖTV oranları uygulanmaya devam edecek. Bu sayede gerçekten kullanmak üzere, ihtiyacı olduğu için araç satın alan kişilere ÖTV indirimi kolaylığı ile fiyat indirimi sağlanmış olacak.

• $ yine tepki veriyor ve anlık 7.52 görüldü.. 7.60'a kadar tepki mümkün.. Şimdi hemen damlayacaklar dolar uçeyyo, kılio 300 bin sivik 400 bin diyecekler..

• Araç fiyatları artışı düşük faizli kredi ile başladı, dolar ve euro daki artış ile devam etti ve ötv artışı ile katmerlendi. Sonuç olarak bir kesim tarafından otomobil altın döviz gibi bir yatırım aracına dönüştüğü için fiyatlarda köpük oluştu. Şu an 230 binlik araçlarda 50 bin, 300binlik araçlarda 100bin köpük var. Bunun düzelmesi için bana göre önce 2. el fiyatlarının düşmesi ve talebin 2. ele yönelmesi gerekli. Ardından sıfırdaki talep düşüşü ile bayiler fiyat düşürür bence. Şu anki gibi sıfıra talep fazlayken ancak rekabet nedeniyle kısmi bir düşüş olur kanaatindeyim.

• DrMobile kullanıcısına yanıt

Bunu okudum ama çok ihtimal dahilinde gelmedi bana, siz bunu çok net ifade etmişsiniz.. Kaynağınız?

• Herkes yazıyor umursayan yok bu konu tavsiye ekonomi konusu değil fiyat paylasınız bilgi paylasımı olmuyor bir fiyat paylasılıyor 300 yorumun arasında kayıp lütfen dikkat edelim

BUGÜN ALDIĞIM FİYATLAR

SKODA SUPER B 1.5 TSI ELİTE + CAM TAVAN BEYAZ RENK 346.000 TL

SKODA SUPER B 1.5 TSI PREMİUM 360.000 TL CAMTAVAN İSTENİRSE 370.000

150.000 TL 12 AY 0 FAİZ KAMPANYASI MEVCUT İSTANBUL

PASSAT 1.5 TSI BUSİNESS BEYAZ RENK 361.500

İMPRESSİON İÇİNDE LAF ARASINDA 335.000 DEDİLER ANKARA

finansman kampanyası yok vw de

• Superb in 340-350 olduğu yerde octavia 350 efsanesi de sanırım artık son bulmuştur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 508 için fiyat alan var mı?
  • Tarila T kullanıcısına yanıt
    Ihtimali cok yuksek. Satislari arttiracak al-satcinin onunu kesecek bir durum
  • Cuma günü aldığım fiyat

Passat 1.5 Impression

332.000 ₺

Çanakkale VW

• nirvana34 N kullanıcısına yanıt

Ben giriş seviyesinde fiat'ın ahım şahım iskonto yaptığına hiç şahit olamadım.

Şu anda 1.6 multijet lounge için bir indirim var ama, bilhassa ilave paketlilerde.

• 
Sayfa: önceki 47204721472247234724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.