Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4718. sayfa)

287.115
Cevap
4.608
Favori
46.737.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1045 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47164717471847194720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MCXXXX

C3 Aircross için bir tane bayiden 230 bin fiyat aldım fakat rengini beğenmedim. Diğer bayiler de 240 bin altında fiyat vermedi. Şimdi bi tane renk için 10 bin lira fark vericem gibi duruyor.

Şu bayii 230 a veriyor deyin ve zorlayın. Yoksa oradan alacağım deyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

C3 Aircross için bir tane bayiden 230 bin fiyat aldım fakat rengini beğenmedim. Diğer bayiler de 240 bin altında fiyat vermedi. Şimdi bi tane renk için 10 bin lira fark vericem gibi duruyor.

otomatik mi , donanım neydi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parola0238 P kullanıcısına yanıt
    3-4 aydır bu dizeller son artık gelmeyecek diyorlar, her ne hikmetse de sonu gelmiyor. Bu arada fiyat pahalı. Döviz zirvedeyken metalik renk için 414₺ teklif almıştım. O zamandan bu zamana Troc 50-60bin, Tiguan 30-40bin düştü. Passat 10bin bile düşmemiş.
  • 1.2 Crossland enjoy benzin/otomatik
    232.000tl
    Ankara-ABC oto
  • zylinderkopf kullanıcısına yanıt
    Cevap gelmediğine göre fatura 230.000 bin lira...

Yani arabanın gerçek fiyatı.

2 bin lira MTV ve tescil,

Kalan 63.000 lira da direk cebellezi...

Biz burada galerici ve al-satçıya ateş püskürürken yetkili bayinin yaptığına bak...

%60’lık dilimi %80’e çıkararak bu rezilliğe neden olanların atalarına rahmet...

Faturası %50 MTV ile kesilen/kesilecek olan araçları 232.000 liradan daha yüksek bir fiyata ALMAYIN VE ALDIRMAYIN.

Daha önce defalarca yetkili mercilere şikayet yapıldı ve hiçbir işlem yapmıyorlar,

Vatandaş olarak bu şekilde haksız kazanç elde edenlere karşı yapabileceğimiz tek şey bunlardan araç ALMAMAK VE ALDIRMAMAK.
  • Tiguan Makyajlı Rline

445

(Yukarıda bir yerden alıntı.)

• dr_gorunmez kullanıcısına yanıt

1.2 Puretech Shine. Evet otomatik en dolusu. Ellerinde bi tane kalmış sanırım onu çıkarmaya çalışıyolardı.

• Emocanhoca. E kullanıcısına yanıt

150000 12 ay sıfır faiz var mı

• Peugeot 2008 1.2 active otomatik için bayiden fiyat alan var mı? sarı sitede 250-255 civarı fiyatlar var.

• Drlaw38 D kullanıcısına yanıt
    Emin değilim ama zannetmiyorum Aralık ayında 242.000 kredisiz ve 247000 50.000 %0faiz fiyat vermişlerdi.
    2020 model sanırım fiyat kırmışlar bir miktar.
  • Egea cross 1.4 fire + plus paket 188 bin küsür online fiatta sipariş geçtim. 2 bin depozito çekiyor. Bayilerde daha iyi teklif alan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_MAD

Egea cross 1.4 fire + plus paket 188 bin küsür online fiatta sipariş geçtim. 2 bin depozito çekiyor. Bayilerde daha iyi teklif alan var mı ?

Ucuz diye 1.4 bakmayın okudukça üzülüyorum zaten kötü araba bayi motoru iyi olan versiyonunu alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 11 Ocak 2021; 11:40:10 >
  • The_MAD kullanıcısına yanıt
    Ayni arabayi ve paketi burda bi arkadas 180e aldi bayiden. Gecmis mesajlara bakin
  • quote:

Hangi renkti acaba...? Ben tavanı siyah olan beyaz rengi tercih ettim ama bu araca çelik gri ve kum beji de çok yakışıyor... Hocam bu süreçte bayilerden çok bizler çok avantajlıyız... Hiç çekinmeden fiyat kırdırın... Zaten geçen dönem hiç yapamadıkları karı yaptı bu bayiler... 232 233 gibi teklif edin eğer 230'u kabul etmiyorlarsa...

• Skoda şakamı yapıyor ? Sıfır faiz kampanyası yapıyor ancak sadece 1.6 TDI modellerde. O modeller de zaten %80 dilime girer. Taş yiyin emi.

• BoygaKhan kullanıcısına yanıt
    Fiat yetkilisi YouTube yayınında acikladi. Otomatik sadece 1.6mjet e gelicekmis.
  • İptal edeyim o zaman
  • ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    Ah bi düşse de 2015-16 arabaya 290-300 yazanları bi izlesek..

2018 varianta 399 yazan ne yapacak asıl onu çok merak ettim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 11 Ocak 2021; 12:24:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archmeister

Fiat yetkilisi YouTube yayınında acikladi. Otomatik sadece 1.6mjet e gelicekmis.

Emisyonla mı alakalı diyeceğim de, 500X gibi arabada 1.3 150 beygir otomatik var.

Acaba neyi düşündüler, ben olsam 1.0 motoru da getiririm otomatik, 1.3 motoru da.

HB kasa donanımlı olarak güzel görünüyor, 1.3 150 beygirle gayet iyi olurdu.

• matarese M kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 47164717471847194720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.