Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4717. sayfa)

5 sn
288.589
Cevap
4.622
Favori
46.960.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47154716471747184719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nerede elite 230 hocam. Yeni kasa mı ?
  • philips7000kk P kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik kombinasyonunu getirmeye devam etseydi satışları devam ederdi ama kadjarda tutunamayanlardan oldu
  • serdarkalkan S kullanıcısına yanıt
    2008'de bsuv değil mi? Onu niye almamışlar ki listeye.
  • Teşekkürler
  • rush10 R kullanıcısına yanıt

Çünkü bu ay alt dilimden verilir diye bekleniyordu. Ama ay sonuna doğru şubat fiyatları açıklanmasına yakın kur sabit kalır veya azalırsa tekrar t-roc konusu hortlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: contavolta

2008'de bsuv değil mi? Onu niye almamışlar ki listeye.

ilginç bir şekilde troc'u ve 2008'i C7 olarak sınıflamışlar... ayrıca admin, benim attığım satış tablosunu konuya uygun değil diye silmiş... şuraya bakıyorum gereksiz ne konular konuşuluyorken araç satış grafiğini yayınlamam kime battıysa artık...

• A200 almayı düşünüyorum 163bg .Daha önce a3 hb kullandım 150 bg. Motor gücü a3 gibi tatmin edici mi kullanan var mı acaba
  • Arkadaşlar 403 bin tl dizel dsg opak business passat d.maslak bayi teklif aldım.
    2021 model yokmuş artık dizel için.2020 model ne varsa ellerinde oymuş şuan için stoklarında diğer renklerde varmış.Üstüne basarak sordum 2021 model almak istiyorum ben diye.Kesinlikle mümkün değil dedi.Ancak Benzinli 2021 alabilirsiniz dedi st.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parola0238 -- 11 Ocak 2021; 1:1:21 >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt

360 bin tl

• quote:

Orijinalden alıntı: azberk

A200 almayı düşünüyorum 163bg .Daha önce a3 hb kullandım 150 bg. Motor gücü a3 gibi tatmin edici mi kullanan var mı acaba

160’a kadar oyle hemen hemen ayni his.160 170’ten sonra silindir hacminden kaynakli fark hissediliyor.

• wildcats kullanıcısına yanıt
    Evet düşünüyorum. 230 üstü araç satmak cok zor. %80 %20 oranlar oluşacak. Alt dilime düşmeyene ekmek yok. Skoda scala ve fabia ile mi karnını doyuracak hiç sanmıyorum. Mecbur octavia cekilecek alt dilime. Amerikan rüyası bitti faiz yok satış yok. Şubat satışları 60 70 bin olursa ben yanlış biliyormuşum milletçe hepimizin parası var ve bu fiyatlar normal diyip özür dilerim yanlış yonlendirmeden dolayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corolla 1.5 vision veya dream otomatik fiyat alan var mı ?
  • megane 1.6joy manuel fiyat alan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

megane 1.6joy manuel fiyat alan varmı

O motor seçeneği yok diye biliyorum.

2017 de makinist bir abimiz 73.000 TL ye almış idi.

Akabinde pandemi başına kadar (Mart) 99 bin TL gördü.

Temmuz Ağustos gibi de ikinci elleri 140-170 bin TL civarı idi.

Bence 1.3 TCE bakın.

Hatta hiç almayın ki, biraz burunları sürtsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: coviden

O motor seçeneği yok diye biliyorum.

2017 de makinist bir abimiz 73.000 TL ye almış idi.

Akabinde pandemi başına kadar (Mart) 99 bin TL gördü.

Temmuz Ağustos gibi de ikinci elleri 140-170 bin TL civarı idi.

Bence 1.3 TCE bakın.

Hatta hiç almayın ki, biraz burunları sürtsün.

Alıntıları Göster

bir arkadaşım için arıyorum birkaç sayfa önce bir arkadaş 188bin demişti ama şimdi bulamadım

güncel fiyat alan varsa sevinirim baz paket manuel megane

• 300 bin liraya kadar olan arcalarda ötv zaten %80 değil. yakında bu rakam 320 ye cıkar. bu arabaların hepsı yuzde 50 den faturalandırılıyor. 50 ile 80 farkı arasındakı ötv farkı olan 46 bini direk düşün. 300 lıste fıyatı demek 254 bın demek bıraz da pazarlık yaparsınız olur bıter. kısacası ötv zaten yuzde 50 aman ses etmeyın otv neyım degısmesın. 80 nın dusmesı burada yazanları etkılemez. konusulan aracların cogu 50 lık dılımde satılıyor zaten.

• mendebur52 M kullanıcısına yanıt

Eski puretechlerde sorun vardı fakat 2018 sonrası şikayet yok, şanzıman konusunda peugeot (eat) çok çok önde, üstüne segment farkı ile net biçimde 308

• Konu dışı ve kişisel tartışma içeren mesajlar silinmiştir.

Kişisel muhabbet ve atışmaların, 

araç, model, motor, sınıf vs. kıyaslamalarının,

yakıt tasarrufu, Dolar-Euro-Vergi Sistemi, ÖTV-Gümrük, Borsa muhabbeti,

araç-motor-donanım tavsiye sorularının yeri bu konu değildir.

İyi forumlar,

---------------------------------------------

Konuya giren üyeler, konu başlığında da belirtildiği gibi 0 Araç Fiyat ve Teklif bilgilerini görmek istiyor.

Lütfen diğer üyelerin bilgi alma hakkına saygılı olunuz, tüm uyarılara rağmen konu dışı mesajlar yazmayınız.

• 3321 3 kullanıcısına yanıt

Forumdan birisi almıştı 445 465 bu ikisinden biri tam hatırlayamadım

• serdarkalkan S kullanıcısına yanıt

C3 Aircross için bir tane bayiden 230 bin fiyat aldım fakat rengini beğenmedim. Diğer bayiler de 240 bin altında fiyat vermedi. Şimdi bi tane renk için 10 bin lira fark vericem gibi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 47154716471747184719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.