Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4712. sayfa)

16 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 54 Misafir (16 Mobil) - 44 Masaüstü26 Mobil2 iOS8 Android
5 sn
288.651
Cevap
4.621
Favori
46.972.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 47104711471247134714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skoda kamiq ocak sonu/şubat başı gelecekmiş. Fiyat belli değilmiş. %50'de tutulmaya çalışılacakmış ama şu anki fiyatının 290bin olduğunu söyledi bayi.

• bursam B kullanıcısına yanıt

Urban da alaşım jant sadece Sedan da standart değil

Ama üzülmeye gerek yok alaşım jant opsiyonu 1000Tl ,tek alınabiliyor PP ile gelmiyor ,Listede sadece alaşım jant opsiyonu var

SW ve HB de alaşım jant Urban da standart

Urbana PP eklendi mi geri görüş kamerası ,10" büyük tablet ekran ,7" hayalet ekran da geliyor

Yani sedan için urban+PP+alaşım jant oldu mu araç çok dolu oluyor ,güvenlik paketide alınsa neredeyse eksik kalmıyor

Pek bahsedilmiyor ancak GP güv.pak de tabelada okuduğu hıza otomatik ayarlıyor aracı ,adaptif hız sabitleyici önceki modelde de vardı ,ani engel karşısında tam durdurma var ,yorgunluk ikazı,şerit takip asistanı ,

kör nokta uyarı lounge da standart

Birde aktif ön ızgara var motor ısısı ve hıza duyarlı otomatik açılıp kapanıyor

• alfa-x kullanıcısına yanıt

Teşekkürler turuncuya güzel olucaktır ama nardo gri efsane bence cam filmleri siyah detaylar falan güzel kombin olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Dün güzel canlı yayın vardı fiat dan yetkili arkadaş herşeyi açıkladı

Bu proje Cross versiyon Bursa nın mühendisliği ve bastırmasıyla olmuş ,konuşuluyormuş ama sadece konuşuluyormuş :) kısa sürede prototiple karşılarına çıkınca ..

italya fiat yeşil ışık yakmış , ancak şanzıman için avrupa bizim gibi çalışma yapmadığı tam kapanma yaptığı için emisyon vs ayarlamalrından da kaynaklı (araç 130hp oldu) şanzıman kısmı italyadan dolayı gecikmiş.

Otomatik vites olayını hızlandırmak için de girişimde bulunmuşlar , yıl sonu denmiş ama 3-4 aya gelmesi için bastırıyorlarmış ,sadece 1.6mjet DCT olacakmış

1 ay öncesi avrupa da satışa başlayacak olmasına rağmen pandemi tedbirlerinden araçları daha yeni teslime başlamışlar

1.0 içinde benzer durum varmış italyanlar onun otomatiğini düşünmemiş ,zaten düşünse lpg uyumlu da yapardı renaultun 1.0 ı gibi

Yani ipler tamamen bizde olsa TOFAŞ fiat ı uçaracak ben onu anladım gerçekten dinamik ve zeki zevkli toplumuz  

Avrupa da cross versiyonu için çok ciddi talep varmış ,zaten adamlar sandero stepway in yeni versiyonunu yere göğe sığdarımıyo :) almanyaına kadar epey testi var ,o egea dan da ucuza gelecek tabii B sınıfı

1.0 motor yeni olduğu için bu kadar pahalıymış

Alıntıları Göster

Donanımlar iyi olmuş. Yeni güvenlik donanım paketi ve hava yastıkları ile bu yeni versiyon büyük ihtimalle euro ncap den 5 yıldız alır. Zaten eskisi sürüş güvenlik ekipmanlarının (şerit takip vb) eksik olmasından dolayı düşük puan almıştı.

• Premimum paket mi elit paket mi gelecek miş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7C7A49ED

Arkadaşım olay ne biliyomusun tam olarak fiyat politikası , bir tiguanı crv yi kugayı ne biliyim bunun gibi arabaları koy yan yana aynı fiyata bak bakalım kaç kişi psa arabasını seçer , en boş tiguan kuga bile dolu 3008 den ve c5 den pahalı , söslemiş püslenmiş 3008 ler c5 ler daha ucuz doğal olarak daha cazip geliyo insanlara ama bir iki sene sonra elekt aksamında ön takımlarda sorunlar başlıyo , ben fransız arabalarına yaptığım masrafı hiç bir arabama yapmadım bu zaman kadar , yahu araba ayda bir rot balansa sokulup herseferinde ayar yaptırılırmı, ne biliyim durup dururken zırt pırt elkt arızası verirmi şanzimandan hiç bahsetmiyorum ki asıl facia oydu şimdi japonla bi nebze aştılar ama ondada kullandıkları motorla şanzıman uyumunu sağlayamadılar halendaha , 6 yı sekiz yaptılar pek bişey değişmedi bakalım sekizi 10 yapınca belki birazdaha iyi olur  , şu benzinli motorlarından hiç bahsetmiyorum bile asıl bomba onlar hemde tam bir saatli bomba

300. 000 km dizel c2 sahibiyim. Hala sadece yağını ve suyunu değiştiriyorum. Essek gibi biniyorum. Bir kere krank devir sensörü bozuldu onuda 200 tl te çıkmasını taktım. Tamamen yanlış bilgi verip insanları yanlış yönlendiriyorsun.

• liste fiyatı hikaye. 290 acıklasalar da onemı yok. fatura yı 230 dan kesıp elden 25 30 alırlar. şu st lerin dediklerine de çok bakmayın. fiyat belirlemek onları aşar. Ayrıca hala olmayan fıyatlara araba alınmıs gıbı fıyat paylasanlar var sıtede. kamiq lere hiç kimse 290 bin lira vermedi bilginiz olsun. aronolarada 230 ustu veren yok. civicler 240 tı 255 dıyorlar. onlarada 280 veren olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mvd23

Tiguan r line yi 445 e bırakıyorlarmış

Makyajli mi ?

• octaviaları bayiler 460 bin fiyat çekiyorlar ful opsiyonlularına, opsiyonsuz olan metalik renk + birkaç gereksiz opsiyon ile 355 fiyat veriyorlar sarı sitede 4 tane ilan var full opsiyonlu ortalama 360 fiyat yazmışlar nasıl bu kadar saçma fiyatlamalar oluyor anlamış değilim artık bayiler el altından satmaya çalışıyor izlenimi oluştu bende

• sezerr19 S kullanıcısına yanıt

demek ki boşa kapatmamışlar. ama yine de bayide alıcı olup gerçek fiyatı görmek lazım, 460 olacagını samıyorum.

• Mcdiouf M kullanıcısına yanıt

octavia yı 339 a bulamazsınız diye tahmin ediyorum opsiyonlu olarak satıyorlar en az 350 fiyat veriyorlar unutmayın derim, güç bizde

• unnamedist U kullanıcısına yanıt

keşke dediğiniz gibi olsaydı ama öyle değil. egea zaten easy donanımlar hariç 6 hava yastığına sahipti. hb ve sw modelinde ise direkt tüm donanımlar 6 hava yastıklı. ayrıca urban ve lounge paketlerinde (hb ve sw için biliyorum sedandan emin değilim) çarpışma uyarı sistemi, acil otomatik fren, adaptif hız sabitleyici zaten vardı, şerit takip de olması lazım ondan tam emin değilim. bu güvenlik paketi olmadan 6 hava yastığıyla 3 yıldız, güvenlik paketiyle 4 yıldız aldı. Maalesef ki mesele dediğiniz gibi değil, diğer araçlarla karşılaştırırsanız özellikle çocuk yolcu güvenliği konusunda biraz zaafiyeti var. özellikle makyajlısı ve donanımları benim de çok hoşuma gitti ama bu durumu da bilmekte fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Urban da alaşım jant sadece Sedan da standart değil

Ama üzülmeye gerek yok alaşım jant opsiyonu 1000Tl ,tek alınabiliyor PP ile gelmiyor ,Listede sadece alaşım jant opsiyonu var

SW ve HB de alaşım jant Urban da standart

Urbana PP eklendi mi geri görüş kamerası ,10" büyük tablet ekran ,7" hayalet ekran da geliyor

Yani sedan için urban+PP+alaşım jant oldu mu araç çok dolu oluyor ,güvenlik paketide alınsa neredeyse eksik kalmıyor

Pek bahsedilmiyor ancak GP güv.pak de tabelada okuduğu hıza otomatik ayarlıyor aracı ,adaptif hız sabitleyici önceki modelde de vardı ,ani engel karşısında tam durdurma var ,yorgunluk ikazı,şerit takip asistanı ,

kör nokta uyarı lounge da standart

Birde aktif ön ızgara var motor ısısı ve hıza duyarlı otomatik açılıp kapanıyor

Aktif ön ızgara tüm modellerde standart mı acaba? Donanım tablosunda göremedim.

• deserthawk D kullanıcısına yanıt
    1.4 sert eleştiriliyor üstad özellikle uzun yolda dağ yollarında yoruyor diye. Ben çok uzun yol yaparım yeri gelir 2200 rakıma çıkarım. Sizce uygun mu bu 1.4 fire olan versiyon benim için. Yoksa 1.6 130 luk olanı mı düşünmeliyim. Bende manuel almak istemiyorum otomatiği bekleyeceğim. Ama korkum o ki lounge otomatik gelirse %80 lik dilime girecek ve fiyatı direk 280 e yükselecek. Böyle olursa imkanı yok alamam.
  • Guest-C7C7A49ED G kullanıcısına yanıt
    Peugeotun en büyük sorunu bence işçilik. 508 kronik sorun yazdım internete bir çok kez boya sıkıntısı yaşayandan tutunda tavan eğriliğine kadar çekip paylaşanlar olmuş. 200 kmde olan aracın kaput boyasında paslanmalar yaşanmış. Halbuki kokpit ve içerdeki malzemesini çok iyi bulmuştum. Showrooma gidin bakın hemen hemen her araçta muhakkak küçükte olsa bir işçilik hatası var. Montajdan tutunda boyasına kadar. Yetkili distribütör deseniz bakkaldan hallice. Kurumsallıktan çok uzak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pendik05

Premimum paket mi elit paket mi gelecek miş

Premium olduğunu söyledi.

• -gg- kullanıcısına yanıt
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumanlı84

Bu mesaj silindi.

208 in lafı bile piyasaya düşünce karaborsa olan polo nun neredeyse 5 tekerleklisini piyasaya sürecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 10 Ocak 2021; 17:25:33 >
  • Tiguanlara neden hafif hibrit e tsi koymuyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Aktif ön ızgara tüm modellerde standart mı acaba? Donanım tablosunda göremedim.

Alıntıları Göster

Model seç sonrası daha fazla keşfet ekranında aşağıya inerken paketler kısmında ,kör nokta uyarı şerit takip sonrası bu çıkıyor tüm donanımlarda görünüyor ama motor tercihine bağlı olabilir

Mesela duster 1.0 da var ,ama sadece 1.0 da 1.3 ve 1.5dci da yok

Egeada hepsinde var gibi gösteriyor

https://otomobil.fiat.com.tr/yeni-egea/yeni-egea-sedan-lounge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 10 Ocak 2021; 17:21:59 >

• 
Sayfa: önceki 47104711471247134714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.