Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
110.295
Cevap
1.796
Favori
13.876.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6982
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 11
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1797
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1688 mesaj) CaptainSkyWalker (1295 mesaj) icemy (994 mesaj) ysf87 (872 mesaj) masterap (816 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (50044 mesaj) Mobil (55031 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5545 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
387 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    325 Mesaj

hayirlisi olsun. kazasiz belasiz binmenizi dilerim.

st line okyanus mavi focus hb bana gore en yakisikli otomobil. fiyati biraz daha uygun tutulsa trafikte millet gordukce satislar firlayacak ama
    |
    |
    risdis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • DH Yönetici
    1195 Mesaj

Konu dışı ve kişisel tartışma içeren mesajlar silinmiştir.

Kişisel muhabbet ve atışmaların, 

araç, model, motor, sınıf vs. kıyaslamalarının,

yakıt tasarrufu, Dolar-Euro-Vergi Sistemi, ÖTV-Gümrük, Borsa muhabbeti,

araç-motor-donanım tavsiye sorularının yeri bu konu değildir.

İyi forumlar,

---------------------------------------------

Konuya giren üyeler, konu başlığında da belirtildiği gibi 0 Araç Fiyat ve Teklif bilgilerini görmek istiyor.

Lütfen diğer üyelerin bilgi alma hakkına saygılı olunuz, tüm uyarılara rağmen konu dışı mesajlar yazmayınız.

|
    |

• Çavuş
    43 Mesaj

Clio 1.0 Touch Otomatik fiyat alanlar var mı? Liste fiyatı 195 ama galeriler 175'e veriyor.

|
    |
  • Yarbay
    2119 Mesaj
    Fiat noktayı koymuş. 230 a elegance eco 1.0 octavia corolla trock kamiq 2008 ister verirler ister vermezler birkaç aya Fiat piyasada bollaşır full dizel otomatik egea cross alır geçerim. Arabada yok yok. Biz niye düşünüyoruz onlar düşünsün. Adamlar 130 a bile egea veriyor saçma motorlu 65bg cliodan da birçok b sınıfı araçtan çok daha mantıklı boş modeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e9/99/12/e99912b14892839fc725dcf7a3a44a46.jpeg&t=0&width=480&text=1

Bu araç ile ilgili fiyat alan varmı yakın zamanda reklamda böyle çıktı ama liste fiyatının baya altı gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruddervator -- 9 Ocak 2021; 12:10:2 >
  • Çavuş
    43 Mesaj

Ben clioda 175'e karar verdim ama ön arka park sensörü ve geri görüş kamerası istiyorum ama 175'e bu ekstrası olan touch paket bulamadım.

|
    |
    [Zat-ı Muhterem] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3126 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BoygaKhan

"parayı hobilerim, gezmeye vs harcarım, aslaa kredi de çekmem 4 tekerlekli tenekeler için" şu sözün altına imzamı atarım   benim de hayalim bu şekilde yaşamak. İnşallah nasip olur.

Hocam alternatifleriniz var. İbiza, Fabia, Clio, Corsa, Swift gibi. Benim de amacım ucuz olsun parayı hayatı yaşamaya ayırayım ancak arabanında güçlü olmasına önem veriyorum. Yani yeri gelecek araç full dolu Nemrut'a çıkacağım. Bağışlayın bunu dediğim için ama ıkınarak çıkmamalı. Yokuşta da rampada da üzmemeli.

Benden iyidir tecrübeleriniz ancak alacağınız araçta torka bakın hocam. Ve bu torku hangi devir aralığında verdiğine.

50 bin fark verip 1.6 alın demiyorum. Ama 160 - 170 - 180 bin bandında olan alternatifleri de düşünmenizi öneriyorum.

Hocam fiattan aradılar 1.4 mistik gri urban egea cross 164.900e bana rezerve etmişler.
    Bu piyasada sanırım çok uygun oldu. Dağa taşa çıkmalık bir araç tam, sağa sola vursam gözüme de gelmez sanırım.

Tork konusunda haklısın da öyle de çok beklentim yok.
    Teşekkür ederim iyi dileklerin için, profesyonel olarak fotoğrafla ilgileniyorum, Çukurca dan edirneye kadar yere gittim, pick up alacaktım ama sanırım bu araç ucuz yollu çözüm oldu benim açımdan.

Dizeli kitlediler diye üzülmüştüm şuan mutluyum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownartist -- 9 Ocak 2021; 12:17:57 >

• Yarbay
    2797 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ruddervator

Bu araç ile ilgili fiyat alan varmı yakın zamanda reklamda böyle çıktı ama liste fiyatının baya altı gibi görünüyor.

Bu araç, atmosferik 1.0 benzinli ambiance modeli sanırım. Geçen hafta 126bin teklif aldım beyaz renk için. Fiyat listesinde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 9 Ocak 2021; 12:20:36 >
  • Teğmen
    118 Mesaj

En düşük model liste fiyatı 159bin TL. Bu fiyata veriyorlarsa iyi indirim liste fiyatına göre.

|
    |
    Ruddervator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: phurba

hayirlisi olsun. kazasiz belasiz binmenizi dilerim.

st line okyanus mavi focus hb bana gore en yakisikli otomobil. fiyati biraz daha uygun tutulsa trafikte millet gordukce satislar firlayacak ama

neredeyse 400 bin tl istiyorlar. Kusura bakmasınlar o fiyata satmamaları gayet doğal.

Ben de seviyorum aslında aracı ama fiyatını düşünmezsem. İnsanlar 230 bine leon istiyor, 308'e ve scalaya burun kıvırıyor. Gidip focus'a 400 veremez

|
    |
  • Er
    8 Mesaj
    Clio 1.3 icon için fiyat alan varmı
    |
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

Bu araç, atmosferik 1.0 benzinli ambiance modeli sanırım. Geçen hafta 126bin teklif aldım beyaz renk için. Fiyat listesinde yok.

Alıntıları Göster

İyi gibi geldi fiyatı sanki hiç aklımda yokken 😀😀 kafamı karıştırdı

• Yarbay
    2797 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ruddervator

İyi gibi geldi fiyatı sanki hiç aklımda yokken 😀😀 kafamı karıştırdı

Alıntıları Göster
    Alınmaz hocam. Ben de düşündüm ama. O paralara egea var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj

Egea 130 iken buna 110 dan fazla verilmez.
    |
    |
    Ruddervator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Aralık fırsatlari desede reklam yeni çıktı önüme
    Touch dizel 115 bg lik 230 bandinda olsa tercih edilir gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi philips7000kk -- 9 Ocak 2021; 12:37:34 >
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Amras_Elanesse

Hayırlı olsun hocam. Güzel günlerde kullanmanızı dilerim. Böylelikle Cross Egea'yı ilk alanlardan biri siz olacaksınız. Aracı teslim aldıktan sonra değerlendirmenizi bizlerle paylaşabilirseniz çok seviniriz.  

|
    |
    unknownartist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    45 Mesaj

Gerçekten çok yakışıklı.Donup dönüp tekrar bakiyorum.Disarda dikkat de çekiyor.Tabi st line olsa mükemmel olur ancak fiyatları çok yüksek malesef
    |
    |
    phurba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    45 Mesaj

Hayırlısı ne ise o olsun hocam.Focusla ilgili sorunuz olursa burdayım.
    |
    |
    espanol toro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2166 Mesaj
    Yeni Clio icon 1.5 dci araçlarında alayı manuel di sanırım

Mecburen şimdilik manuel Fiat egea cross 1.6 multijetler en dolusu 232 olduğuna göre

Bu 2 aracı birbirine kırdırıp vatandasın buradan zaferle çıkmasını sağlamak farz oldu !

Yok öyle %80 e dizel icon Clio geçirmek ?

Olay manuelse ? (Bizim millet otomatiğe ölümüne atlar ya??)

İstediği kadar dolu olsunlar

Bu 2 dizel en dolu aracıda bayide masa başında 210-215 den verecekleri belli oldu.

(Otomatik olsaydı egea cross ? Bizim millet saldıracağı için listeye zam koyarlardı malum 15 gün sonra)

Manuelciler yazı tura atın alın birisini
    2 side güzel araç
    Ama manuele talep patlaması olmayacağını bilin
    İndiriminizi alın
    Zıplamayın listeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joliva -- 9 Ocak 2021; 12:51:39 >
  • Binbaşı
    1175 Mesaj

Çok uygun gerçekten. Ancak liste fiyatı urban için 162.900 gözüküyor. Artı 1.500 tl'de metalik boya olsun. 500 lira fazlayı neden alıyorlar acaba?

|
    |
    unknownartist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.