Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4603. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 66 Misafir (8 Mobil) - 60 Masaüstü15 Mobil3 iOS2 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.973.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46014602460346044605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yuzde 10 -15 arası mumkun degıl hocam. almayız ellerınde kalır. 1 haftaya kalmaz 200 bıne dusecek dıye duydum bende cıvıcler. önce bir 200 e dussun dusunuruz. oyun buyuk oyuna gelmeyelım.

• Herkes euro kurundan bahsetmiş bu kur ağustos başında 8,2 idi şu an 9,05.

15 Eylül’de 230.000 lira bandındaki bir araç için st ile görüşürken euro 8,90 civarındaydı ve 9 a kadar bu fiyattan verebiliriz aksi takdirde üst dilime geçecektir muhtemelen demişti. Şu anda da 9 bandında seyrediyor zaten.

Demem o ki kur o kadar oynak ki düşüşleri ve yükselişleri kalıcı sanıyoruz. En azından 4-5 ay euro 9un altında kalsın ki piyasada bir şeyler otursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarper26 -- 4 Ocak 2021; 13:41:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook forumlarında yazıyor

Yüzde deil de 10 - 15 bin arası zam diolar civiclere

• Alsatcilar in en yoğun olduğu platform Facebook

Zam gelsin diye bakipdururlar 

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Bazı bayilerde geçici ruhsat çıkartma sistemi yok, hala vekalet yada noterden imza yöntemi ile çalışanlar var.

Alıntıları Göster

Anladım, bizdeki durum bu demek ki.

Cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

Herkes euro kurundan bahsetmiş bu kur ağustos başında 8,2 idi şu an 9,05.

15 Eylül’de 230.000 lira bandındaki bir araç için st ile görüşürken euro 8,90 civarındaydı ve 9 a kadar bu fiyattan verebiliriz aksi takdirde üst dilime geçecektir muhtemelen demişti. Şu anda da 9 bandında seyrediyor zaten.

Demem o ki kur o kadar oynak ki düşüşleri ve yükselişleri kalıcı sanıyoruz. En azından 4-5 ay euro 9un altında kalsın ki piyasada bir şeyler otursun.

Yalnız yükselişlerde hemen hissettiriyorlar.

• gene almayız. 200 e duserse executıve dusunuruz. elimizde buyuk bır koz almamak. oyuna gelmeyelim.

• Esnafa bir umut olur belki bu haber veya kendileri söyülüyor bunu. Malum 240-250 arası elegance 260-270 arası da executive satmaya çalışıyorlarda sarıda epeyce bir esnaf 0 olarak. Hondanın liste fiyatı iki araç için de 280-290 larda. Zam gelip 300-310 olursa belki bu esnaflar bir umut 240tan elegance 260tan executive satarlar.

• mehmetyegen01 kullanıcısına yanıt

Maalesef öyle. Her şeyde her üründe bu böyle oldu. Kur artınca anında artıyor düştüğünde ise çok az belki de hiç inmiyorlar. İnsanlar da alışıyor fiyatlara böyle bir simülasyondayız hocam :(

• Güncellenen passat fiyatları
    Arkadaşım atmış paylaşmak istedim
    St den geldiği söylendi ( kaynak )

• Fiyatlar düşecek araç almayın diye insanları bekletmeye çalışan arkadaşlara gelsin, evet fiyatlar düşüyor, Yersen!

• 5-10 bin zam yapıp %0 %0,9 faizli kampanyalarla gelecek fiyatlar toyotada olduğu gibi

• joliva kullanıcısına yanıt
    Sakin hocam,

Bayilerin elinde plaka taktıkları atecalar var (örn:kadıköy Erya)

Alsatçı,sarı site ve galericilerdekileri bilmiyorum.
  • Arkadaşlar araç piyasasını sizler kadar iyi bilmem. Ancak kurlar üzerinden biraz konuşmak gerekirse;

Ancak şu var Euro/USD kurunda indikatörler şişmiş vaziyette, satım bölgesine geldi. Tekniğe göre bakarsak bir düzeltme yapmasını bekleyebiliriz.

Bu da Euro/TL fiyatının düşmesi anlamına gelir.

Dolarda 7.30, 7.21 ve 7.02 seviyeleri çok kritik. 6.90-7 lere kadar iniş görebiliriz. Ancak söz konusu noktalar güçlü destekler. Buranın kırılması çok kolay olmayacaktır.

• muhendizzz M kullanıcısına yanıt

Baya zam gözüküyor sanırım?

• Aynı sitede aynı donanım renk model ve araç 225 e de var 280 e de mesela: ) corsa ultimate.

260 a da sıfır civic executive var 310 a da : )

Ama 1 ay önce 260 tan aşağı ultimate yoktu. 300 den aşağı da executive yoktu.

Bu sebeple Sakin Ol Champs.!

• Hiç bakmadığım bir segment eski fiyatları inanın bilmiyorum bilen var ise bizler için kıyaslayabilir

• Polonun 200 üzeri olduğu zamanda t-roc 230 a mı düşecekmiş :)) Sizin demediğinizi sanıyorum da kim dediyse veya aklından geçiriyorsa hayal etmeye devam.

• nhtgrck N kullanıcısına yanıt
    Olanı paylaşmayalımmı yani? Burayı çok uzun zamandır takip ederim, mayıs haziranda ötv indirimi gelecek diye insanların aklına girip bekleten sonra indirimli fiyattan arabaları toplayan galericiler gibi mi yapalım? Neyse onu söylüyoruz kardeşim. Kim istemez fiyatların düşmesini.Eur usd almış başını gitmişken hayalci olmaya gerek yok. Umarım ben yanılırım siz haklı çıkarsınız.
  • Truth is bitter kullanıcısına yanıt
    Ben mid range bakarım arkadaşım şişirenlerle işim yok.dediğim gibi umarın düşer , adını yazdım 3 ay sonra görüşelim:)
  • 
Sayfa: önceki 46014602460346044605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.