Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: masterap , masterap , SigortaTower , spinattimyalnizliga Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 44 Misafir (11 Mobil) - 35 Masaüstü13 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 45984599460046014602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bayiden sıfır alırken vekalete gerek yok, plaka seçecekseniz proforma fatura ile tescile gidip ücretli plaka seçiyorsunuz gerisini bayi kendi sisteminden otomatik yapıyor, tescil işlemlerini ve plaka işlemini satış temsilcisi sistem üzerinden yapıyor, plakayı bastırıp geçici ruhsat ile aracı teslim ediyor.
    Bir ay içerisinde herhangi bir noterden tescil belgesinin aslını bastırmanız gerekiyor hepsi bu kadar
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Aracı almaktan vaz geçtiğini kararlı bir şekilde bayiye söyle ikna etmek için bahaneler üretselerde ikna olma geri dönüsü olmayan bir yol değil plaka ruhsat cıkmamış. Fatura kesselerde iptal etmeleri 5dk. Gerekirse satış müdürüyle görüş genel merkezini ara onlar sonuna kadar aracı verdik oldu bittiye getirecekler. Plaka cıkmadan cayma hakkın var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Hocam peki bu isten nasil kurtulabilirim bana ne yapmam gerektigini belietirmisiniz ? Cok tesekkur ederim bilgilendirmeniz icin zaten vekalet vermeme olayini gecen. Sene ilk aldigim aracta sen yonlendirmistin beni senin sayende vekaletsiz kendim almistim bundada ayni yolu izledim
    Özel sebeplerden dolayı aracı almaktan vazgeçtim dersiniz. Onlar olmaz diyecekler ama tüm işlemler bilmiş olsa dahi ötv’nin vergi dairesinden geri çekilebildiğini, muamelecilerine sormalarını/araştırmaşarını söyleyin.

Sadece fatura kestiler ise, iptal edecekler, bu aşamada çok zor işler değil. Ötv’si yatmış ise paranın gelmesi için bir evrak prosedürü var, geri gelene kadar beklemek gerekecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tesekkur ederim parayi alalimda gerekirse 1 ay bekleriz sorun degil bu isin cozumu varmis demekki tesekkurler bilgilendirmelerin icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronikyorgun -- 4 Ocak 2021; 12:2:30 >
  • henüz araç almadım, o nedenle keyifle bu forumu takip ediyorum, bir katkım olsun diye yazıyorum;

2020 Renault Megane sürdüm, Focus'un kalitesine erişecek bir araç değil, 30 yıl önce de bir Renault'muz vardı, ayağı yerden kesen bir üründü. şimdi clio'nun 200bin bantlarında övüldüğünü görünce nerelere geldik diye üzülüyorum.

• Firmaların çoğu 5 gündür fiyat güncelleyemedi. Birbirlerini mi bekliyorlar ne yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkanatçı

Hissedilir enflasyon %100 üzerinde
    Açıklanan enflasyon 14.6

Hadi gidin %18 mevduat faizine tav olun :)

Gıda enflasyonu %20 (o da açıklanan)
    Banka faizi peynirin zammını karşılamıyor :(

Evet peyniri karşılamayabilir ancak arabayı karşılayacak çünkü araçlar öyle fazla zamlandı ki 2 sene buralarda oynar fiyatlar.

300 bin liranın 54 bin faizi var.

Extra opsiyonu olmayan T-Roc'un fiyatlarına bakarız önümüzdeki sene. Bakalım 354 olacak mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berat gittikten sonra faiz artiriminda euro aninda 10 liradan 9 a düşmüştü.sonra 1 günde 9.55 lere geldi
    Bunu tüm firmalar biliyor.Kendilerine fiyat makası birakacaklardir
    Bu saaten sonrada faiz artmaz.Kur yavaş yavaş yukarı doğru tırmanır.

• Kartal Renault 1.3 icon clio, sis farı gibi birkaç opsiyon ile birlikte 213 bin. Sürüş destek paketli istediğim için pazarlık etmedim. Stokta var dedi.
    Sarı sitede 210 altında birkaç ilan var ama 220 üstünde onlarca ilan var. Bu insanları anlamak gerçekten çok ama güç.

• NosWagen kullanıcısına yanıt
    Panthér kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam @panthér hocaminda verdigi bilgilere dayanarak hareket edicem

• quote:

Orijinalden alıntı: recak

Dolar kuru neredeyse 2018 fiyatlarına geldi.

Bu kurla araba fiyatları düşmeye mahkum.

tabi bu yazdıklarımdan dolayı galericiler saldıracak ama 8,50 kasım kuruyla aldıkları 300,000 e polo satma hayalleri suya düştü.

ellerindeki arabların modelide eski modele döndü.

yıl 2021 her ne kadar sıfır araç olsada 2020 model diye eski gözükecek.

Talep devam ettiği müddetçe fiyatlar düşmez. Yüzde 50 lik dilime giren araçlar hala yok satıyor. Fiyatların düşmesi imkansız.

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Araç ilk çıktığında fiyatı 170küsüt iken Bu başlıkta bulabildiğiniz kadar alın bu araçtan yazan arkadaşlar vardı isim vermiym🙂

158 diyor bazı bayiler, 155e bile verirler bu aracı.

Plakalı atecalar var bayilerde liste fiyatına göre çok uygun fiyata verebiliyorlar ilgilenenler bakabilir.
  • Bir Rind kullanıcısına yanıt
    Bu rakama çıktıysanız 10 daha ekleyip 223e 308 style tech düşünebilirsiniz bir üst sınıf araç almış olursunuz.
  • flyingraper kullanıcısına yanıt

Nedir hocam fiyat birde nerede gördünüz doğusta olmuyor galiba bu gibi durumlar

• mob33 kullanıcısına yanıt

Bazzat çok iyi, bazzata laf yok :D

• BlueNight2 kullanıcısına yanıt
    Daha önce çok kez paylaştım bu başlıkta Seat bayi stemsilcileri paylaşıyor 158.500 olarak fiyatlar,araç satılmıyor talibi çok az.
  • flyingraper kullanıcısına yanıt

Atecaları sormustum İbiza değil düzelteyim

• özel plaka istermısın dedıler hayır dedım.kac tl dedım

750 tl den baslıyor dedıler.ucuz gorunsede neyın ne oldugu bellı degıl

• quote:

Orijinalden alıntı: flyingraper

Araç ilk çıktığında fiyatı 170küsüt iken Bu başlıkta bulabildiğiniz kadar alın bu araçtan yazan arkadaşlar vardı isim vermiym🙂

158 diyor bazı bayiler, 155e bile verirler bu aracı.

Plakalı atecalar var bayilerde liste fiyatına göre çok uygun fiyata verebiliyorlar ilgilenenler bakabilir.

plakalı atecalar ?

dün malum sitede ilanda gözüken aynı araç ?

bugün showroomda mı ?

hep kafama takılmıştır ?

alsatçılar = galeriler = yetkili bayiler olma ihtimali

zaten son 1 yılda sarı sitede +40 +50 bin fazlasına piyasa dönerken (maalesef dönüyordu) bayilerin bu işin dışında olması büyük aptallık olurdu.

benim xxx marka bayiliğim olsa plakayı basar bende sarı siteden satardım . niye eksi 40 bin azına bayiden salıyım gitsin arabalar ?

zaten DOD ? kurumsal galerinin ağası değil mi ?

plakalar niye saklanıyor ? bunun reel sebebini bilen var mı ?

ilanda şahıs dan mahalle galerisinden gördüğünüz aracın , kurumsal bayinin 2. el showroomunda olma ihtimali ?

kendin pişir kendin ye .

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt

Ben de merak ediyorum bunu daha net bir açıklama göremedim

• 
Sayfa: önceki 45984599460046014602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.