Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4595. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 74 Misafir (6 Mobil) - 70 Masaüstü11 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.973.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45934594459545964597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: :S

Yağmur sensörü touch pakette yok hocam. Icon pakette geliyor.

ayrıca anahtarsız çalıştırma da yok touchta. iconda var, arkadaş var demiş ama yukarda ayrıca belirtmek istemedim buna ilave olsun.

• Truth is bitter kullanıcısına yanıt
    Yaw bu tenekelere bu paraları gerçekten veren var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webco

Anahtarsız çalıştırma ciloda da var hocam

Hız sabitleme hız sınırlama da var.

Alıntıları Göster

Anahtarsız çalıştırma icon'da var touch da yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mendebur52 M kullanıcısına yanıt
    bence o paraya alınabilecek en iyi araba polo 2020 1.0 tsi . ama stok bulmak zor.

2.elide para kazandırır.

ama yok keyif yapacağim kullanicıyım , kolay kolay satmam diyirsan c3 shine paket öneririm.

manuel takıntın yoksa daha güzel alternatiflerde var. leon , opel gibi
  • onur_s O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sağolun hocam.
  • mendebur52 M kullanıcısına yanıt

Ne alırsan al eski tip turbosuz 1.4 motor araç alma. Yeni araç keyfini süremezsin.

i20 de en üst donanımlarda havayastigi var. Utanmasalar tek hava yastığı ile koyup güvenlik paket ile yolcu havayastigi ABS verecekler.

polo, fiesta gibi müzmin çift havayastikli araçlar bile artık 6 havayastikli.

Martta 212 bindi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumanlı84

Bu aracın dolarla satılmadığını yazdığımız halde euro nün dolara karşı son bir yılda değer kaybettiğini , euro ya göre hesap yapıldığında 360.000 olduğunu, 400.000 satılan aracın 1.5 prime edition değil 1.5 allure olduğunu hatta alureyi 390.000 alan olduğunu, makyajlı kasa 3008 dizellerin vitesinin artık topuz değil vitesli olduğunu prime ve allure de., bu yüzden makyajsız kasada benzin dizel aynı fiyatta satılırken şimdi makyajli kasada joystik vitesten dolayı fark olduğunu, ben duzeltmekten yoruldum...

Kaldiki bu arkadaşın hatalı paylaşımına verilen cevapları inceleseydiniz aynı hataya sizde düşmezdiniz..

3008 için fiyat artış karşılaştırması ,Euro istediniz :) son kez ve sadece dumanlı84 için yazıyorum :)

Kasım 2019

Euro 6,31Tl -

%50 ÖTV li fiyatı

3008 1.5dizel AT8 Prime Edition - 205.000Tl = 32488 Euro

%80 ötv li fiyatı

246.000Tl %80 ötv =38985 Euro

Günümüze dönelim ve

Euro 9,30 diyelim

Aralık 2020 yeni 3008 1.5dizel AT8 Prime Edition 400.000(liste fiyatı 440.000) = 43000 Euro , diyorsun ki prime eşidi artık allure oldu isim değişti

3008 1.5 dizel AT8 Allure liste fiyatı 465.000 kampanyalı 450.000 hadi 430.000 e alanlar oldu diyelim

Euro yu yine 9.30 hesaplayalım hani düşüş sürekli değil ya SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

430.000Tl = 46236Euro

%80 lik dilimde 38935Euro- düz 40.000Euro olması gereken araç 6236Euro daha pahalı 46236Euro neden acaba ???

6236*9,30=57.994Tl daha pahalı gibi duruyor SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam, ama bankada kredi onayını beklerken baya muhabbet ettik öyle bir durumdan bahsetmedi, çektiği kredide farklı bir durum vardı ( ödemesi yıllık toplu ödeme olacak dedi). Civic alacağım diye belirttim, aldığım fiyatıda söyledim.
  • bursam B kullanıcısına yanıt

clio 5 icon xtronic ve fabia style dsg sahibiyim. Clio fabiadan çok daha önde hem donanım hem konfor olarak. Fabia nın tek artısı performansı.

Özellikle Aralık ayında benim gibi liste fiyatından indirimli 0 araç alanlar, ilerleyen dönemde bu fiyata alamayacaklarını düşündüğü için alım yaptı. Düşmesini istemiyordan ziyade düşeceği ihtimalini zayıf buluyor daha doğru bir ifade. Kendi adıma ölçtüm tarttım almaktan yana kullandım. Aynı şekilde almayı erteleyenler de düşeceğini düşünüyor. Herkes benim gibi düşünmüyor olabilir ancak ihtiyacı için alanlar bu şekilde düşünüyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kawas87

clio 5 icon xtronic ve fabia style dsg sahibiyim. Clio fabiadan çok daha önde hem donanım hem konfor olarak. Fabia nın tek artısı performansı.

Bende bunu yazıyorum ama arkadaş kabul etmiyor 3 aylık clio 5 aracım ile 6000 km uzun yol 1150 km şehir içi yaptım. 6000 km uzun yol performansı süperdi. Viraja göre purevision led aydınlatmayı yazmayı da unuttum clioda olan. Acaba fabia da varmı bilmiyorum :)

• alfa-x kullanıcısına yanıt

%15 senelik enflasyon farkı. Demek ki kurun enflasyonun altında kaldığını konumlanmış otomotiv sektörü. 40000-EUR un yaklaşık %15 enflasyon farkı aradığınız 6.000-EUR yu veriyor.

• joliva kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam

• tncy18 kullanıcısına yanıt

Özon otomobil samsun

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

%15 senelik enflasyon farkı. Demek ki kurun enflasyonun altında kaldığını konumlanmış otomotiv sektörü. 40000-EUR un yaklaşık %15 enflasyon farkı aradığınız 6.000-EUR yu veriyor.

Euro üzerinden hesaplarken enflasyon farkı da nerden çıktı.

Enflasyon %15 iken bu arabalar neden %90 zamlandı.

Ya enflasyon hesabı yapalım ya da euro.

• alfa-x kullanıcısına yanıt
    Şunu da atlamamalisiniz. Her ne kadar kur bugün 9.30 olsa da araç siparişi edilirkenki kuru da dikkate almalısınız.
  • Herkese hayırlı geceler. Öncelikle bir aydır beklediğim Volkswagen Polo aracıma kavuştum. Aracı tam doların ve euronun tavan yaptığı Kasım ayında aldım 8 Eylül’de satın almıştım 172k dan tam bir ayda iki zam yedim ve araç bana 196k aldım. Sağlık olsun Doğuş otonun yaptığı politika çok yanlış. Araç 1.0 dsg comfortline beyaz. Aracımdan çok memnunum bir ayda 1000 km yol yaptım henüz o meşhur dsg problemleriyle karşılaşmadım. İnş’da karşılaşmam. Şehir içi çok sakin kullandım km de 4.8 gördüm. Ama sağ şeritte çok sakin kullandım onun dışında ortalaması 5.8. Yakıt çok iyi. Herhangi bir trim sesi yok. Ses sistemi çok iyi. B segmentinin en iyi aracı kesinlikle. Allah herkese daha güzellerini nasip etsin. Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: joliva

4 günden beri fiyat güncellemeye çalışan markalar ?

Nedir bu kadar zor olan ?

Kendileri çok iyi biliyorlar !

Zam giydiremeyeceklerini !

Ha giydirseler ne olur ?

Bayiye gittiginde eski 2020 listeden bile düşük fiyat verecekler ..full dampingli fiyat teklif edecekler.

Evet 4 gündür bir liste yayınlayamadılar

Çünkü o satış müdürlerinin elleri 7 bin 10 bin 13 bin zam yapmaya / algı yaratmaya / yeni yıl yeni araba yeni fiyat demeleri artık sökmez artık kimse vah daha da zamlanır gideyim hemen alayım demez

300 bin lira 12 ayda 54 bin
    6 ay da 27 bin faiz getiriyor

Hiçbir aklı başında adam 5-6 ayda 27 bin daha zam gelemeyecegini biliyor araclara

27 bin daha Zam Gelse ?
    Faizden amorti eder.

Kredi ? Bu devirde krediyle araba alacak enayimi kaldı?

Adamların elleri zamlı fiyat yayınlamaya gitmiyor tırsıyorlar bu kadar net
    Daha 10 gün düsünürler bıraksan

Sakin ol champ.. cidden napsak diye kara kara düşündükleri için mi fiyat yayınlamadıklarını mı düşünüyorsun

• Em34h34 E kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin bende düşünüyorum bu aracı umarım bu yıl nasip olur güle güle kullanın sağlıcakla binin inşallah.

• 
Sayfa: önceki 45934594459545964597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.