Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

20 Kayıtlı Üye (14 Mobil) ve 51 Misafir (34 Mobil) - 23 Masaüstü48 Mobil6 iOS11 Android
5 sn
110.295
Cevap
1.796
Favori
13.876.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6982
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 11
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1797
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1688 mesaj) CaptainSkyWalker (1295 mesaj) icemy (994 mesaj) ysf87 (872 mesaj) masterap (816 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (50044 mesaj) Mobil (55031 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5545 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
387 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    847 Mesaj
    Nissan qashqai hakkında ne düşünüyorsunuz fiyat alan var mı. Hiç konuşulmuyor bu araç
  • Uzaklaştırılmış 13 gün cezanın, 12 gün 9 saat 56 dakika kadarı kaldı.

hocam bu sene 3. ceyrekte yenı kasa gelecek. subat gelmeden de juke gelıyor. lansman yapılınca gıdıp ınceleyecegım. buradan paylasırım. juke ıle benzer olacagını dusunuyorum. qashqai nin. ama tucsonda radarıma gırdı. ınternetten vıdeolarını seyretmenızı onerırım.

|
    |
    rush10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj

Konuşulmuyor çünki Qashqai'nin yüzü eskidi. Yeni kasası gelene kadar böyle gider.

|
    |
  • DH Yönetici
    1195 Mesaj

Konu dışı ve kişisel tartışma içeren mesajlar silinmiştir.

Kişisel muhabbet ve atışmaların, 

araç, model, motor, sınıf vs. kıyaslamalarının,

yakıt tasarrufu, Dolar-Euro-Vergi Sistemi muhabbeti,

araç-motor-donanım tavsiye sorularının yeri bu konu değildir.

İyi forumlar,

---------------------------------------------

Konuya giren üyeler, konu başlığında da belirtildiği gibi 0 Araç Fiyat ve Teklif bilgilerini görmek istiyor.

Lütfen diğer üyelerin bilgi alma hakkına saygılı olur, tüm uyarılara rağmen konu dışı mesajlar yazmayınız.

|
    |

• Yarbay
    2205 Mesaj

Aslında ben de bunu söylemeye çalışıyorum arkadaşlara tabii ki doğru %50 dilimden fatura kesip 250’den satıyolar aracın hakkı elbetteki bu değil ama Korolladaki talep de buraya kalacağı için Civic Talebi patlayacak ve seyir yukarı yönlü olacak gibi gözüküyor . Milletteki civic aşkı bitmez.
    |
    |
    Yürüyen Hoparlör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    847 Mesaj

Tşk yine de tutulan ve sağlam bir araç olarak görülüyordu bu kasa. İyi indirim olsa alınmaz mı kasa değişince değer kaybı mı çok oluyor
    |
    |
    vale13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3241 Mesaj

2017 Kasım'da makyajlı almıştık Tekna dizel otomatik 119.000₺. O zaman fiyatına göre çok iyi bir araçtı şimdiki fiyatlarını bilmiyorum takip etmedim. Ama araç güzel 3 yıldır kullanıyoruz bir sıkıntısını görmedik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2622 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: delyderwish

Teşekkür ederim. Ama maalesef öyle . İcon Megane nın 356 bin liraya satıldığı yerde Octavia premiuma 315 bin çok normal Her ikiside etmez ama şartlar şuanda maalesef böyle

Sen o octavia nın son sahibi olursun :)) tabii gerçekten alındıysa :)))

Megane icon EDC 1.3tce ler 250-260 dan rahatlıkla bulunuyor , daha fazla donanımlı civic eco exec 255-260  

Şimdi bunların eşidi octavia 330 kim alır kimse almaz satılmayınca bir iki adamları burada , bitiyor havası yaratmak için gelirler anca  

Neredeyse octavia dan 100bin daha ucuz daha donanımlı araçlar varken kim alır octavia yı, captur gibi o da evde kaldı aman bayilerde kaldı  

• Yüzbaşı
    722 Mesaj
    Dacia Ocak 2021 Fiyatları yayınlandı. İlk aydan 2021 modeller satışa sunulmadığı için eldeki araçlardan satışa devam edilmiş. Geçen aya göre Duster’ın fiyatlarında 5 ila 7 TL’cik temsili küçük artış yaşanmış
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    Güncel 1.3 Touch Captur için fiyat alan var mı? Ne oldu bu araca fiyat açıklanınca vazgeçmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St.Cool -- 2 Ocak 2021; 18:48:35 >
  • Yüzbaşı
    722 Mesaj

Hocam göreceli bir kavram ama o paralara 2008 daha mantıklı değil mi sizce de.
    |
    |
    St.Cool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2772 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrdmr1

En iyisini yapmışsınız . Buradakiler arabalar hiç satılmıyor sanıyor ama Aralık ayı ODD verileri gelsin herkes görecek bu ay rekor satış oldu.

Alıntıları Göster

Sazan avindasiniz anliyorum.

Baktiniz stok yaptiginiz araclardan distributorler bolca getirdi millet su sifirlari alsinda 2021 modeller gelene piyasayi biz belirleyim derdindesiniz ama o donem bitti.

Eelinizde ki araclari 6 ayda zor bitirirsiniz burda bosuna zamaninizi harcamayin.Manipule amacli otv yilbasinda artiyor laflarini salindigi halde bir kac sazan haric dusen olmadi hatta olamadi.

Cunku millette para yok.Milletin sifiri 500bin olan arabasini 350bine almaya calismya devam ederseniz bu piyasa tumuyle kilitlenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    347 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Amras_Elanesse

2021 de Sandero makyajlanacak diyebiliyorum doğru mu?

Diğer bir merak ettiğim konu bu sene Duster a otomatik vites gelecek mi?
    4x4 otomatik gelse almayı düşünüyorum.

Bilgisi olan var mı acaba?
    |
    |
    bursam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Amras_Elanesse

Yaklaşık 1 ay sonra evet. Ya da ona vermeyip 350 ye Oktavia alacağız.
    |
    |
    aykuts41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj

Fatura mi paylasalim :). Captur dedi ya yoh Lada Niva tek geçerim nivayi :) Bayiye meraktan gittim gördüm direkt cuma kaporayi bıraktım Pts kalanı EFT yaptım. Haziran da 400 verseniz alamazsınız. Yazın kenara.
    |
    |
    alfa-x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj

Bencede hocam o banda çıksam 2008 bakarım. ( 285-305 bin tl olan araçlar benim için risktir bu arada vergi diliminde bir indirim fiyatı çok aşağı çekiyor)

Sorun şurada ben Capturun 304 bin tlye satıldığını pek sanmıyorum. Bu yüzden fiyat alan varsa merak ettim.

|
    |
    bursam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2205 Mesaj

240 alanı duyduk. Bence yine fazla , kapak jant bomboş araçtı .
    |
    |
    St.Cool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj

Hocam ben olsam Opel Granland X i değerlendiririm, o bahsettiğiniz C5 aircross boşun boşu, bomboş...

|
    |
    fk399 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2622 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: delyderwish

Kardeşim özü itibari ile haklısın. Araba alacaksan düşecek diye beklersen zarar edersin. Nakit alacaksan kısa vadede Kredi ile dahi alsan orta vadede muhakkak karlı çıkarsın.
    Enflasyon var, Kur kaybı var, e zam da var. Bayilerde dünyanın elemanı dolanıyor maaşlara zam geldi genel giderleri belli oranda artacak. İllaki yansıtacaklar. En kotu fiyatı bı sure daha stabil tutarlar ama indirim bekleyen yanılır. ÖTV de indirim bekleyen havasını alır. Hazine tam takır.

Bayiler her ay zam yapmasaydı doğru diyebilirdik ancak tamamen yanlış bilgi adamlar zaten euro üzerinden zam yaptılar enflasyonun neredeyse 5 katı zam yaptılar ,enflasyon %20 olsun bayiler %110 a yakın zam yaptılar ,ne asgari ücret ne enflasyon ne kur hiçbiri bayii zam oranına bayii getiri oranına yetişemedi

Bu kadar uçuk zamların sonu gelecekti ve geldi

Türkiye pazarı ciddi pazar kimsenin öyle kapatıp çıkmaya niyeti olmaz merak etmeyin ,az satış yapan mazda bile subaru bile gitmiyor  

Mecbur fiyatlar inecek çünkü tüm enstürümanların üzerinde zam yaptılar , insanları da soğuttular

Kasım 2019 Dolar 5,70Tl -

3008 1.5dizel AT8 Prime Edition - 205.000Tl = 35964$

Dolar 7,43

Aralık 2020 yeni 3008 1.5dizel AT8 Prime Edition 400.000 = 53835$

20.000$ zamcık nereden geliyor ???  

Olması gereken fiyat 35964 hadi 4000 dolar yani 30000 enflasyon ötv farkı olsun taş çatlasın bu araç 300.000Tl olmalı  

• Yarbay
    2036 Mesaj

Polo confor 1.0 otomatik 190 bin. Clio touch dan donanımlı. Neredeyse aynı para. C3 den ucuz. Fiesta dan donanım düşünülürse 25 bin ucuz. Micra, rio, i20 gibi araçlardan ucuz. Hangi araçtan pahalı bilmiyorum.

troc desen 2008 den ve capturdan ucuz. 295 e adaptif hız kontrollü arac satarak, belki bu donanımı sunan en ucuz arac olarak satıldı.

passat desen o paraya o donanımda d segmenti arac yok. En yakın 508 var. Oda prime versiyon ve bussiness a göre zayıf. Zaten superb hariç de başka premium olmayan d segment araba yok sayılır. Superble passat fiyatlarida aynı sayılır.

tiguan desen fiyatlar 3008 den biraz pahalı. Onda da tiguan in rakibi daha çok tuscon, sportage sayılır. 3008 daha çok Nissan qashqai, chr gibi araçların rakibi.

scorpion3560 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
En ucuz kedi maması fiyatları
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.