Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
110.288
Cevap
1.796
Favori
13.874.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6982
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 20
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1797
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1688 mesaj) CaptainSkyWalker (1295 mesaj) icemy (994 mesaj) ysf87 (872 mesaj) masterap (816 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (50041 mesaj) Mobil (55024 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5544 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
387 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    165 Mesaj

Ben geçen hafta aldım Megane ICON. 245e 0 km sahibinden. Aynı araca 350 isteyenler de vardı. Piyasası şuan 250 civarı 2020 modeller için.
    |
    |
    delyderwish kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1520 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: elel

Sarı sitede 2021 model ilanlar girilmeye başlanmış akşama sabaha çoğalır ilanlar, gerçekten yazık koskoca site buna çanak tutuyor ..

2021 modellerin gelmesi Şubat sonunu bulur. Şimdi gelmesi mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj

Sizin aldığın araç 1.3 motor otomatik icon cam tavansız sanırım .
    |
    |
    ogulsev kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vale13

ıyı nıyetle yazdıgınızı dusunerek ıyı nıyetle cevap yazıyorum. neresınden duzelteyım bılemedım. fabrıka uretım planlaması yapar kac talep varsa o kadar araba ıuretır. bayıde satıldıkca araba ceker. yanı fabrıka ben urettım sen satmak zorundasın demez bu 1. skoda dunya olcegınde araba uretır senın ulkenın gelırı dusmuzse bır baskasının kı artmıstır ona satar. ornek bulgarıstan adamlar bzıe gelıp urun almaya basladı cinden ucuz ıscılıgımız var yazık ama boyle. arzın tek taleplısı bız degılız yanı bu da 2 kurda stabıl olursa (!) daha dun carı acık acıklandı. keske olsa ama ıhtımal dahılınde degıl, ah keske olsa maaslara yuzde 100 zam gelse kur sabıt kalsa halamın bıyıkları cıksa bu da 3son olarak ben kendımı yormam hocam paramın yettıgını alırım, gerısıne hayal kurmam. kazancımı artırmaya calısırım . gerceklerı kabul eder bos hayal kurmam. satıs yok dıye ındırım olmaz dıkkat edın bu kadar hayl yorar adamı

Fabrika duracak öyle mi ? :) “indirim olacak, olabilir” kalıbı neden bu kadar irrite ediyor sizi anlayamadım. Elimde satacak mal yok diyorsunuz. Argümanlarınız da yetersiz maalesef. O fiyatlar satış olmazsa düşmeye mahkumdur. Bitti o 300-500’lere okuturum zamanı. Arzın sahibi biz değilsek kapatır dükkanı distribütör. 2 sene önce nasıl kapatmadıysa, bir şekilde piyasa canlandıysa yine canlanır. Yastık altında ne paralar vardır şimdi. O para sirkülasyona girsin diye elbette bir şeyler olacaktır. Ne demişlerdi “alın verin ekonomiye can verin.”

|
    |

• Er
    11 Mesaj

Hayırlı olsun. Şuan Bayide 356.900 icon 1.5 dizel otomatik vites.
    |
    |
  • Yarbay
    2286 Mesaj

Yakında Honda'lara zam gelir gibi.

|
    |
  • Binbaşı
    1488 Mesaj

Hocam sunda eminim yarin faizler %1 olsun vadeler eski hale gelsin millet %80 dilim dinlemez hatta aracin fiyatina bakmaz alir araci.

O yuzden %80 dilimdeki araclar satmaz gorusunuz pek gercerli degil.

Turkiyede tuketim krediye dayali o yuzden sizin gibi dusuneneler azinliktadir burada yazanlar herkesi kendi gibi dusunuyor saniyor yada maddi durumu ayni saniyor ama oyle degil.

Yarin fiyatlarda ufak bir kipirdama olsun faizlerde indirim olsun bak millet nasil yigilacak bayilere.

|
    |
    blasko77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    165 Mesaj

Evet. Touch dizeller de aynı fiyatti.
    |
    |
    EgeTurk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: delyderwish

Hayırlı olsun. Şuan Bayide 356.900 icon 1.5 dizel otomatik vites.

Liste fiyatı o. En az 20 bin düşün oradan. En az.

|
    |
  • Teğmen
    165 Mesaj

Az kalsın bayiden ICON fiyatına Joy alacaktim. Neyseki forumdakiler bilgilendirdi sahibinden ICON Paket alabilirsin diye. Önce bütün saticilara 240 teklif ettim. Cevap gelmeyince 245 teklif ettim. İlk okay diyenden aldım. Şimdiki aklım olsa 242 falan derdim. Hatta almasam da olurmustu. Zaten evdeyiz. Kimsenin biryere çıkabildiği yok.
    delyderwish kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    165 Mesaj

Bu arada yanlis anlaşılma olmasın. 1.3 TCE Otomatik Megane Icon dan bahsediyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: Scarface1987
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    dyty

Bunu yapacak/yapabilecek olan kim mesela bir örnekle açıklar mısınız rica etsem merakımdan soruyorum :)

|
    |
    blasko77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fk399

303 bin lira olan c5 aircross en düşük paket ve motor engelli indirimine uygun olan model kurda düşüş olmasına ragmen yeni engelli limiti 330 bin olur olmaz araçta 330 bin oldu insanlarla resmen alay ediyorlar kurda düşüş var yine zam yaparlar artış olunca zam kaçınılmaz zaten abi burası Türkiye 2 3 seneye kime araba satacaksınız bu paraların 2 3 katına merak ediyorum bu arada suv almak istiyoruz arabadan fazla anlamıyorum raporumuz var 330 bin bandında bize dolu bir araç tavsiye edebilirmisiniz ?

Opel Grandland X 1.5 dizel 8 ileri otomatik "Enjoy Black Edition" .

Dizeller 2020 de Ötv muaf alınamıyordu, ancak 2021 de limitin 330 a çıkmasıyla, dizel motor Ötv muaf 180 - 185 e satıldığı paylaşıldı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    dyty

Bence de yaptıkları stokları çakmaya çalışıyolardır

|
    |
    Ruddervator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1520 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Truth is bitter

Bu mesaj silindi.

Oktavia’ya bişey mi oldu.

|
    |
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    dyty

Polo ve scalanın durumu böyleyken sanmam; ama keşkee

|
    |
    barisarock13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj

Kardeşim özü itibari ile haklısın. Araba alacaksan düşecek diye beklersen zarar edersin. Nakit alacaksan kısa vadede Kredi ile dahi alsan orta vadede muhakkak karlı çıkarsın.
    Enflasyon var, Kur kaybı var, e zam da var. Bayilerde dünyanın elemanı dolanıyor maaşlara zam geldi genel giderleri belli oranda artacak. İllaki yansıtacaklar. En kotu fiyatı bı sure daha stabil tutarlar ama indirim bekleyen yanılır. ÖTV de indirim bekleyen havasını alır. Hazine tam takır.
    |
    |
    vale13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5697 Mesaj

1.0tsi leri %50 de tutarlar corolla 230.000 bandında en boş paketi
    |
    |
    barisarock13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Amras_Elanesse

|
    |
  • Yarbay
    2166 Mesaj
    Bazı arkadaşlar haklı

Almışken 1 değil 2 hatta 3 araba alın (45 lik 50 lik 80 lik ortaya karışık)

Pztesi hemen ivedi saldırın
    Markaların Gel-al paket servis hizmetlerinden faydalanın

Fiyatlar artacakmış ?

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.