Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Chan ctin , Chan ctin , ganeja , kelmahmutcüce Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 65 Misafir (2 Mobil) - 65 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
287.288
Cevap
4.608
Favori
46.776.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 45874588458945904591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: T h r a c i a n

Hocam grandland otomatik 200bin mi ?

crosslanddir o.. grandland 200 ise 3 tane alayım hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: 13men13

Arkadaşlar 225 bine style tech 308 alınır mı? Cam tavan, dijital gösterge vb donanımlar var.
    Kesinlikle alınır ihtiyacınızı gideriyorsa.

Yeni kasa ab ye 2022 de, tr ye 2023 te gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pendik05

Efe araç yok deyip plakalı 2 elden sıfır araç satıyordu fahiş fiyata.

Damlada yapiyordu onu satildi dedikleri araclari aylarca showroomda sergilediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ford , Focus Fiesta piyasada yok. Skoda baya hızlı gibi.
    Son zam ile Ford bacağına sıktı 😁
  • *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt

birkaç gün önce 245 e anlaştım yazanlar olmuş burda aynı araç için.

• Truth is bitter kullanıcısına yanıt

Araç gelmiyor yeteri kadar. Bulamıyorsunuz. Ağustos'tan beri almaya çalışıyoruz Kasım sonu gibi ancak kaporalayabildik , önümüzdeki hafta teslim alacağız kısmetse.

• *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Bu donanım manuel mi?
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

ben de bikaç ay önce umudu kesmiştim epey sormuştuk marttır şudur budur dediler sonra arayıp hazırda highline var diye teklif etmişlerdi 225 e 2-3 hafta önce. ama dün bir arkadaş yazdı burda bayilerde artık var diye bakalım yarın arayacağım birkaç bayiyi..

• Beyazdiş20 B kullanıcısına yanıt

cla ların da fiyatını çok şişirdiler bmw 3 parası olmuş. 3 tercih edilebilir cla güzel araç ama 3 ve C serisi ayarında değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sekil_a

Valla bende şaşırdım. Hatta alan kişi hiç arabaya baktırmayacağım hemen krediye başvuracağım vazgeçersiniz başka arabaya başvuru yapamıyorum dedi, ekspertiz bile yaptırmadan aldı.

otv artacak yalanina dusmus o arkadas muhtemelen oyuzden hizli bir alim olmus.Araligin 2.Haftasi sazan avi oldu bu sekilde malesef bazilari dustu.

• Ben sero B kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam, ihtiyacımı görür çok yol yapan birisi değilim zaten. Açıkçası sadece led far olmaması kafama takılıyor.

Highline biraz daha rahat bulunabiliyor evet. Ekim - Kasım ara dönemde 235k teklif de veriyorlardı , şimdilerde 220k dolaylarina düşmüşler ama DSG Comfortline ile arada en az 20k fark var hala. Bu rakam az bir fark olmamasına karşılık donanımsal fark çok az.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Highline biraz daha rahat bulunabiliyor evet. Ekim - Kasım ara dönemde 235k teklif de veriyorlardı , şimdilerde 220k dolaylarina düşmüşler ama DSG Comfortline ile arada en az 20k fark var hala. Bu rakam az bir fark olmamasına karşılık donanımsal fark çok az.

Polo comfort ile highline arasında, elle tutulur bir tek elektrikli katlanır ayna ve 16" jant görünüyor... led stop farları, sis farı, krom çıta, koltuk döşemesi vs. gerisi ufak tefek ıvır zıvır gibi.

Nasıl bu kadar fiyat farklı olabilir anlamadım açıkcası... Cruise control yada kamera dahi koymamışlar highline'a.

Cruise control, kamera, anahtarsız giriş, digital gösterge paneli, park asistanı, elektronik güvenlik yardımcısı olarak en azından bir acil frenleme fonksiyonu olsaydı, bir de

sunroof ile birlikte 220 civarı ederdi diye düşünüyorum.

Sanki sunroof'lu bir comfortline en mantıklısı gibi duruyor 200 civarı fiyat ile.

• Worthkrn kullanıcısına yanıt

araç temiz, az kmli ve güzel duruyor ama 5 yaşında ve manuel 137 bana uygun gelmedi.

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Üçüncüdekini 3.500.000 e bırakırlar mı acaba kalan farkla Clio 4 alıp kardeşime hediye edeyim diyorum.
  • silverusta S kullanıcısına yanıt

Biz de aynısını düşünerek Sunrooflu Comfortline kovaladık. cruise , elekrikli park freni , led farlar , katlanır ayna , hayalet ekran ve anahtarsız çalıştırma olsa aynı şartlarda (sunrooflu metalik ) Highline için +20k / +25k belki verilir ama sadece katlanır ayna , led stop ve döşeme farkına bu fark fazla garip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 3 Ocak 2021; 18:58:46 >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

katlanır ayna var highlineda ama diğerleri yok evet comfort ile epey yakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Truth is bitter

araç temiz, az kmli ve güzel duruyor ama 5 yaşında ve manuel 137 bana uygun gelmedi.

Bu paraya 135 k ya clio 4 2020 sıfır km araç alınır 3 yıl renault garantisi cabası kafayı yemiş galericiler

High biraz sözde high olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    başka var mı alternatif ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45874588458945904591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.