Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

110.213
Cevap
1.794
Favori
13.854.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6979
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 24
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1795
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1684 mesaj) CaptainSkyWalker (1295 mesaj) icemy (994 mesaj) ysf87 (872 mesaj) masterap (816 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (50001 mesaj) Mobil (54985 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5539 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
385 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    2430 Mesaj
    Arkadaslar oyun konsollarindaki extra vergi %30 dustu. Araclardaki %80 otv de %50 ye duser mj?
  • Yüzbaşı
    847 Mesaj
    'efsane fiyat' alanlar asla özelden de burdan da bayi ismi vermiyorlar. Sarı sitedeki sahte ilanıcılar olabilirler. Manipülasyonla fiyat yükseltenle bunların zerre farkı yoktur
  • Yüzbaşı
    957 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rush10

'efsane fiyat' alanlar asla özelden de burdan da bayi ismi vermiyorlar. Sarı sitedeki sahte ilanıcılar olabilirler. Manipülasyonla fiyat yükseltenle bunların zerre farkı yoktur

Bura da bayii de çalışan eden arkadaşı olan çok..

Soylenılen dızel ıcın bayii ismi verildi ve ben aradım.. Ellerinde araç olmadığını söyledi..

Bazen bayii reklamı amaçlı fiyatlar yazılıor buraya herkes her okuduğuna inanmasın ..

|
    |
  • Yarbay
    2726 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

Arkadaslar oyun konsollarindaki extra vergi %30 dustu. Araclardaki %80 otv de %50 ye duser mj?

Bu memlekette ağlamayana emzik yok hocam. Düşünün siz devletsiniz. Birşey satılıyorsa ondan aldığınız vergiyi düşürür müsünüz? Konsol firmaları mal satamadı. Hükumete yüklendi. 8-9 bine oyun konsolu mu olur dedi insanlar. Biz böyle araba almaya devam edersek, ötv falan düşeceği yok. Bayilerin mal satamaması lazım ötv nin düşmesi için. Mal satamayınca hükümete baskı yapacaklar. Totalde 80 bin kişi çalışıyormuş otomobil bayilerinde (satış temsilcisi, müdürü, ustası vs). Bunlar ailesi ile birlikte neredeyse 200 bin kişi yapar. Azımsanmayacak bir sayı.

• Yüzbaşı
    756 Mesaj
    Nisan ayında 145.000 tl ye aldığım opel corsa elegance 1.2 eat8 aracı 193.000 tl sattım bugün. Peugeot 308 allure sport bulursam alacağım.

Çetaş büyükçekmece 308 allure sport vertigo mavi araç için 240 bin istedi, aracı bağlamıştım ama fiyat düşmedikleri içinde kaporayi iptal ettim.

Ocak ayını bekliyorum.
  • Teğmen
    249 Mesaj

Bana manuel var sadece dedi, 186.000 fiyat verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    çhela kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    558 Mesaj

Teşekkür ederim. Hazırda araç yoktu. Ben adımı yazdırdım 3 gün önce. Biri boşa çıkınca bana teklif ettiler.

|
    |
    bursam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj
    E ne oldu şimdi .....‘ların elimde mi patladı 2020 model araçlar

|
    |
  • Yüzbaşı
    957 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

Bu memlekette ağlamayana emzik yok hocam. Düşünün siz devletsiniz. Birşey satılıyorsa ondan aldığınız vergiyi düşürür müsünüz? Konsol firmaları mal satamadı. Hükumete yüklendi. 8-9 bine oyun konsolu mu olur dedi insanlar. Biz böyle araba almaya devam edersek, ötv falan düşeceği yok. Bayilerin mal satamaması lazım ötv nin düşmesi için. Mal satamayınca hükümete baskı yapacaklar. Totalde 80 bin kişi çalışıyormuş otomobil bayilerinde (satış temsilcisi, müdürü, ustası vs). Bunlar ailesi ile birlikte neredeyse 200 bin kişi yapar. Azımsanmayacak bir sayı.

Alıntıları Göster

aylar oncesınde 31 aralıga kadar uzatıldı konsol olayı .. satamamakla ılgısı yok o konunun. sız dua edın yarın uzatıldı mesajı gelmesın..

|
    |

• Yüzbaşı
    957 Mesaj

hocam aman yazmayın sımdı al-satcı dıye gomerler adamı sankı kendı araclarının fıyatı artmamıs gıbı

|
    |
    barisarock13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    558 Mesaj

İndirim hiç istemedim açıkçası istesem de vermezlerdi. Hiç araç kalmamış zaten bana da boşa çıkan aracı teklif ettiler. Bayii oldukça ilgiliydi açıkçası. Aracı tanıttılar. Tüm sorularımızı sabırla cevapladılar. Daha önce 4-5 kere araç almıştım bayiiden. Öncekilerden farklı gelmedi. Kuşadasından aldım bu arada aracı.

|
    |
    qreeneye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    450 Mesaj

Herkese farklı fiyat çekiliyor muhtemelen. Belkide aracımı oraya vermem karşılığında verdikleri fiyat olabilir. Otomatik mi diye teyit ettim çünkü.
    |
    |
    fictionpulp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2119 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Semsam

Scala 1.0 tsi dsg bile 305 bin lira suan zamsiz fiyat cekiliyor.Golf'un en bos hali bile bu sene pek bos gelmeyecegini dusunursek en ucuz 340'dan asagi bi Golf beklemiyorum.Buna yakin fiyatlar olur.

He forumda 200 bin kusurleri hayal eden de var

Hocam siz liste fiyatına ve size söylenene göre iş yapıyorsanız dikkat edin. Eğer bilerek bunları söylüyorsanız ard niyet ararım. Hangi keriz 1.0 scala ya 310 vermiş. Flo dan herkes premium 1.6 tdi dsg scalayı 230 240 a aldı sarı sitede birçok ilan var. Geçin bunları öyle ya da böyle birçok araç alt dilime girecek girmeyen de formalite icabı satışta kalır ama satamaz. 400 000 üstüne birşey demem onun müşterisi zaten basar parayı alır geçer

• Yüzbaşı
    527 Mesaj

Cok da umrumdaydi senin art niyet araman.Paylasilan fiyat bilgisi bu.Kimseye gidin alin dedigim yok paylasilan fiyatin sacma oldugunu yaziyorum zaten.Laflara bak ya art niyet ararmis.
    Maltepe Skoda arayinca bunu veriyor iyice kafayi bozdunuz.
    Liste fiyati degil arayinca diyorum su yazilanlari da bir okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 31 Aralık 2020; 19:40:45 >
    |
    |
    -K@- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2119 Mesaj
    Hocam celallenmeye gerek yok hayatlarında 1 tane o fiyatlara satmışlarmı sorsaydın skoda ww falan bunlar 100 000 indirim bile yapıyor. Biz piyasanın şiştiği zaman 2 ay önce 1. 6 tdi dsg premium scalayı 230 a aldık şimdi kur Bu kadar gerilemiş hiçkimse golf leon octavia megane full civic corolla bunları üst dilimden satma hayali kurmasın. 230 un 1 tl üstü verilemez sadace 2 ay beklemek lazım

• Yarbay
    2957 Mesaj

O arkadaş hep sallıyor da sallıyor. Sorsan ortada yok
    |
    |
    serdarkalkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    527 Mesaj
    Kendilerince iki paket yapmislar.Elite paket zaten kalmamis.
    Premium paketlerde de bir 110 beygir bir de 115 beygirlik arabalar var.
    Bu premium 110 beygirlik Scala 230 bin liraya satilmis.Tsi 1.0 dsg.
    Ama o da ellerinde kalmamis.Ayni arabanin (yine premium 1.0 tsi)115 beygirlik cam tavan ve ekstra donanimlariyla satilan fiyati ise 305 bin gibi sacma sapan rakam.Ust vergi dilimine girdigi icin ellerindekileri bu fiyati sunuyorlar.

Ben aldigim fiyati yaziyorum.Tepki gostermeniz gereken ben degil Skoda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 31 Aralık 2020; 20:10:53 >
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilhdmr

1.2 enjoy u cam tavansız getirin alt dilimden satın 3 ayda 10 yıllık satış yapın bizde araç alalım. Cam tavan yüzünden vergi dilimi değişmiyor

Enjoy cam tavansız zaten. Cam tavanlı model Enjoy Skyline. Aralarındaki fiyat farkı da sadece 5 bin lira.

• 308 benzinli ne kadardi acaba Nisan ayında siz corsa aldiginizda sordunuz mu ?
    |
    |
    barisarock13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2119 Mesaj
    Sıfır passat 1. 5 tsi dsg sarı sitede 305 e kadar düşmüş hala leon octavia scala falan üst dilimden satabileceğine düşünüyorlarsa doktora görünsünler.

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
konkasör
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.