Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4370. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 70 Misafir (9 Mobil) - 63 Masaüstü18 Mobil6 iOS2 Android
5 sn
287.887
Cevap
4.617
Favori
46.841.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
41. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 43684369437043714372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLeaF

Dediğiniz paket sanırım liste fiyatı 226000 olan. Siz Corsa'da karar kılmışsınız hayırlı olsun :).

Benim bütçem 190000 civarında olduğu için bu önerilerde bulundum.

Hayır henüz kesin karar vermedim sadece şuana kadarki görüşler ve topladığım bilgiler bu yönde oldu. Benim istediğim donanıma sahip araç henüz bayilerde yok alsatçılarda var onlardan da almak istemiyorum. Beklemedeyim hala.

• xcorp X kullanıcısına yanıt
    Hangi renk
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt

touch paket 304 bin yazıyor nasıl oluyor 240 bin anlamadım 60 lira iniyormu?

• Kullanıcıadıolmayan K kullanıcısına yanıt

arabam.com

oto.net

autocom.com.tr

vavacars

ama bunlar ölücü beklenildiği üzere

açıkçası 2.el ölü, ben de satamadım aracımı

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

"10inc multimedya, anahtarsız çalıştırma, cam tavan, ısıtmalı koltuklar, Intelilux LED matrix farlar ve led stoplar," Bu özelliklerin hiçbirisi standart Ultimate'de yok. Teknoloji paketi ile geliyor, cam tavan yine ayrı opsiyon.

Bu opsiyonlarla bayide araç 290 bin civarı. Al satçılardan başka çareniz yok teknoloji paketli araç için sanırım.

evet teknoloji paketlisi yok maalesef bayilerde. Teknoloji harici diğer opsiyonlarla birlikte 225bin denildi. Teknoloji paket olmadığı ve kırmızı mavi renk seçeneği harici olmadığı için kararsız kaldım. Dediğiniz gibi tüm opsiyonları olan full araç alsatçılarda var. Fiyatı 255bin TL. Bayide tüm özellikler alınınca 245bin TL tutuyor. Ancak bayide teknoloji paketli araç yok. Teknoloji paketin artıları şunlar: *IntelliLux LED Matrix Farlar, LED Stoplar, Koltuk Isıtma, 10" Navigasyonlu Multimedya Navi Pro donanımlarını içerir. 

Teknoloji paketinden hariç anahtarsız giriş ve çalıştırma opsiyonu bayide mevcut şuan.

• balıkesir, bandırma, afyon manisa denizli çk.kale renault bayileri iflas etmiş galiba hiçbiri telefona bakmıyor :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

İzmir Peugeot 308 Allure Sport 236.000. İlgilenen olursa ST numarası verebilirim.

Opel corsa ile ne gibi farkı var acaba. Corsanın istediğim opsiyonlarını bulamadığım için daha cazip gelmeye başladı 308.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

balıkesir, bandırma, afyon manisa denizli çk.kale renault bayileri iflas etmiş galiba hiçbiri telefona bakmıyor :-)

ya da tok satıcılar hocam

• tatangaburak T kullanıcısına yanıt

kesinlikle konya bayini de aradım oda cevap vermedi ilginç bir durum. sistem kurulu zaten galericilere satıyor onlarda halka onu unutmuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

kesinlikle konya bayini de aradım oda cevap vermedi ilginç bir durum. sistem kurulu zaten galericilere satıyor onlarda halka onu unutmuştum.

valla hocam ben geçen hafta reno abc'ye gittim, satış matış yok, 35 tane megane'ım var dedi adam

• quote:

Orijinalden alıntı: mymaxmy

Opel corsa ile ne gibi farkı var acaba. Corsanın istediğim opsiyonlarını bulamadığım için daha cazip gelmeye başladı 308.

Alıntıları Göster

Corsa B, 308 C sınıfı bir araç. Corsa da olan şerit takip özelliği, kör nokta gibi yeni bir takım teknolojik özellikler yok bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cduman

İyi fiyat, benim 11 Eylül'de kapora verdiğim bayi 235'e style tech teklif etmişti Aralık başında. Vazgeçtim ben de. Hayırlı olsun valla adınıza sevindim siz de epey beklediniz.

Ben denk gelirse alırım diye düşündüm hep.

Sonuçta aynısının dizel manueline biniyorum. Keşke dizel manuel olsa 250 verirdim. Bu da işşmizi görür diyelim 😆

• tatangaburak T kullanıcısına yanıt

satış olmaz tabi galericilere satıyorlar çünkü abcyi aradım 1.3 touch 310 dediler :-)

• onder46 kullanıcısına yanıt
    Hayatında hiç supap gördün mü de yorum yapıyorsun. Alüminyum supapmış. Tamam öyledir.
  • turkeril kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun. 230 lara style tech konuşuluyordu dün ve önceki gün allure sportların gelmediği ve bir süre olmadığı belirtilmişti. araç ne zaman gelicek acaba fiyatlarda gevşeme mi var?

• Scala icin fiyat alan var mi 1.0 premium icin bayilerde bu motor secenegi cok kalmamis gibi umraniyede 1.6 dizel icin 275 bin dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

düşündüğümden fazla bayi çalışanı var burda aman dikkat tuzaklar reklamlar fena bi yer oldu burası...

Aylar önce bunu dillendirdiğimde her mesajımı sebepsiz siliyorlardı, nedense onların yorumlarını ellemiyorlar hiç, demek ki yöneticiler göz yumuyor 

• quote:

Orijinalden alıntı: turnkiller

hayırlı olsun. 230 lara style tech konuşuluyordu dün ve önceki gün allure sportların gelmediği ve bir süre olmadığı belirtilmişti. araç ne zaman gelicek acaba fiyatlarda gevşeme mi var?

Bu sabah sağolsun @207m dostum haber verdi bazı bayilere düşmüş hemen tükenmiş. Biraz arayıp buldum bi tane. Bugünlerde sağı solu aramanızda fayda var. Fiyat bu zaten şu an altı zor diye düşünüyorum.

• mbusefe M kullanıcısına yanıt

Sedefli beyaz kalmış sadece.

• style tech mi buldun hocam?
  • 
Sayfa: önceki 43684369437043714372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.