Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4369. sayfa)

5 sn
287.619
Cevap
4.614
Favori
46.813.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 43674368436943704371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultiMance

Tüm paketleri nasıl alt dilime sokacaklar merak ediyorum. Kardeşi Corsa çok pahalı fiyatlara satılıyor önünü kesecekler herhalde.

Corsa ıle paralel olacak fıyatları , zaten ultımate+teknolojı paket corsa getırmıolar artık , tek tuk gelenler OTV ındırımlıler ıcın .. 280 ne kım alır kı corsa yı normal olarak..

• 308 1.2 130hp Allure Sport 232 bine anlaştım bugün.

Ayrıca 3008 1.6 Allure fiyat aldım ilgilenenler için, makyajlı, 350 bin tl. Daha da inebilir belki.

308 dizel manuel sahibiyim satıp alacağım. Bu kasada son güzel fırsat olabilir değerlendirmek istedim.

İzmit çetaş Umut bey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 22 Aralık 2020; 16:2:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLeaF

Belirttiğiniz karşılaştırmaya Polo'yu da eklerseniz belki daha iyi sonuç alabilirsiniz.

Corsa'ya herhangi bir ön yardım yok. Kullandığım araç elektronik park frenli yeni araçtı. Kişisel olarak keyif alamadım kullanımdan. Bu arada Clio ve Polo arasında kaldığımı da belirteyim araç alırken.

Belki kullandığım araçtan olabilir, kalkışlarda titreme ve zıplama yaşadım Corsa'da. Size önerim bence, I20 haricinde üç araçla deneme sürücü yapmanız.

Bu arada geri görüş kamerası ve ön park sensörü Icon Clio'da da yok maalesef.

Polo da her iki sensör de mevcut. Kamera olması tabi ki daha iyi olabilirdi.

Corsa'nın kullandığım paketinde ufak ekran mevcuttu Polo'da 8 inç mevcut.

Corsa ve Clio için elektronik park freni olması hoş. Clio iconda anahtarsız çalıştırma da büyük artı.

Bu arada DSG şanzımanı iş yerinde 3 arkadaşımın DSG li aracı olması sebebiyle aldım. Otomotiv firmasında çalışıyorum.

Benim düşündüğüm corsa ultimate pakette hem hayalet gösterge hemde 10inc multimedya ekran var. Ayrıca anahtarsız çalıştırma, cam tavan, ısıtmalı koltuklar, Intelilux LED matrix farlar ve led stoplar, şerit takip, panoramik geri görüş kamerası ve var. Galiba corsanın ultimate olmayan bir modelini kullandınız, bilemiyorum çünkü fazlaca özellik var. Clioda ne cam tavan var ne sanroof var. Polo maalesef özellik bakımından oldukça geri kalıyor. Dsg'li araçlara karşı önyargımda oluştu. Sıfır daha hiç bakıma girmemiş araçlarda bile dsg sorunlarını okuyunca insanı düşündürüyor.

• turkeril kullanıcısına yanıt

Peugeot’dan vazgeçmiyorsun ve en uygun fiyatları buluyorsun

Helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Bimba

Dün Çanakkale Bayilerinden aldığım bazı fiyatlar;

Seat

Arona Fr 1.0 Benzinli ( kırmızı ) 231.000 TL

Ateca Xperience ( mavi) 340.000 TL

Ateca Xperience (kırmızı ) 345.000 TL

Ayrıca gelecek olan beyaz renk kış paketli Ateca Xperience için 369.000 TL

Skoda

Yeni Octavia 1.5 345.000TL

Yeni Octavia 1.0 310.000 TL

%50 dilimde kalan Kamiq haliyle yok tabi  

Audi

Q2 Dizel 400.000 TL

A3 Sedan 359.000 TL

(100.000 TL 12 ay sıfır faiz var) ( Benzinli q2 ler için bu kredi seçeneği yokmuş)

Peugeot

Makyajlı 3008 Allure 366.000 TL

2008 Allure (Cam Tavansız) 300.000 TL

Ford

Puma Style - Yok ve yakın zamanda gelmeyeceği, geldiğinde %80 dilime gireceği söylendi.)

Puma St-Line 342.000 TL (%4 takas destekli fiyatı imiş  )

Sanki çok heyecan uyandıran fiyat yok gibi ... emeğinize sağlık..

• BalearicVision kullanıcısına yanıt
    Arona bende cok begeniyorum hatta bugun aradim bi kac bayiyi Canankkale avekte 231 olan arac satilmis. Aradigim diger bayilerde de yok hic arac. Hatta distributoru aradim Istanbul Dogus otomotiv subat sonuna kadar arac gelmeyecek beklemiyoruz dedi. FR donanim bakiyorum ama Xcellence dahi yok. O tarihtede muhtemelen 80 lik dilime girebilir yada donanimdan kisilabilir bi sey ongoremiyoruz dendi :(

• C3a dizel oto shine donanım, fiyat iyi gibi ama 2.el. 1100 km imiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik71

Daha önce İstanbul Kıyı Renault'dan anlaşılan Captur için renk kalmamasından dolayı Ankara Cihan Oto'dan Captur 1.3Tce EDC Touch paket aracı 240.000₺'ye anlaştık. Sizin de yazdığınız gibi avantajlı şase diye geçen araçlarmış bunlar

Neden 240 bin sordunuz mu? Olması gereken 231 bin üstüne ne var?

Guzel fiyat, hayirli olsun :)

• düşündüğümden fazla bayi çalışanı var burda aman dikkat tuzaklar reklamlar fena bi yer oldu burası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 22 Aralık 2020; 16:13:37 >
  • Tiguan life 365 bin. Bayi antalya başaran

• mymaxmy M kullanıcısına yanıt

Dediğiniz paket sanırım liste fiyatı 226000 olan. Siz Corsa'da karar kılmışsınız hayırlı olsun :).

Benim bütçem 190000 civarında olduğu için bu önerilerde bulundum.

İyi fiyat, benim 11 Eylül'de kapora verdiğim bayi 235'e style tech teklif etmişti Aralık başında. Vazgeçtim ben de. Hayırlı olsun valla adınıza sevindim siz de epey beklediniz.

• mymaxmy M kullanıcısına yanıt

"10inc multimedya, anahtarsız çalıştırma, cam tavan, ısıtmalı koltuklar, Intelilux LED matrix farlar ve led stoplar," Bu özelliklerin hiçbirisi standart Ultimate'de yok. Teknoloji paketi ile geliyor, cam tavan yine ayrı opsiyon.

Bu opsiyonlarla bayide araç 290 bin civarı. Al satçılardan başka çareniz yok teknoloji paketli araç için sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 22 Aralık 2020; 16:33:47 >

Hayırlı olsun hocam. Sizin almanıza çok sevindim. Kazasız belasız binin inşallah. Bulabilirsem ben de düşünürdüm ama bulunması zor bir araç.

• cepheusx C kullanıcısına yanıt
    Balıkesir ve Bursa bayisi ikiside elegance için 250.000 TL
    Balıkesir executive için 275.000 dedi
    60.000 TL 0,49 faiz oranı var
    60 üzeri kredi çekmek isterseniz 90 100bin gibi 1.30 faiz oranı verebiliyorlar, banka faizlerinden uygun
  • Merhaba arkadaşlar sıfır araç alacağız fakat piyasadan ötürü aracımı Ankaranın en uygun fiyatına yazdım fakat aciliyetim var arabamı nereye satabilirim dod nakit araba almıyor başka nereye gitmeliyim?

• C5 aır
    Shine bold dizel eat8 393b
    Shine dizel eat 380 küsür
    Feel adv. Dizel eat6 350 küsür
  • İzmir Peugeot 308 Allure Sport 236.000. İlgilenen olursa ST numarası verebilirim.

• texmo kullanıcısına yanıt
    Bence uygun, ocakta değil ama dream paketi %80 lik dilime girince flame x pack fiyatı 250 lerde kalmayacak kesinlikle
  • 
Sayfa: önceki 43674368436943704371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.