Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4366. sayfa)

5 sn
288.734
Cevap
4.621
Favori
46.985.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 43644365436643674368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her gün her markadan mesaj gelmeye başladı . En çokta liste fiyatından 7500 TL lansman indirimi yapan peugeout bayilerine gülüyorum ,430 bine kimse almadı tabi 3008’leri, bayiler araç doldu.

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023
  • Bimba kullanıcısına yanıt

dizelmi benzinmi hocam

• Dün Çanakkale Bayilerinden aldığım bazı fiyatlar;

Seat

Arona Fr 1.0 Benzinli ( kırmızı ) 231.000 TL

Ateca Xperience ( mavi) 340.000 TL

Ateca Xperience (kırmızı ) 345.000 TL

Ayrıca gelecek olan beyaz renk kış paketli Ateca Xperience için 369.000 TL

Skoda

Yeni Octavia 1.5 345.000TL

Yeni Octavia 1.0 310.000 TL

%50 dilimde kalan Kamiq haliyle yok tabi SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

Audi

Q2 Dizel 400.000 TL

A3 Sedan 359.000 TL

(100.000 TL 12 ay sıfır faiz var) ( Benzinli q2 ler için bu kredi seçeneği yokmuş)

Peugeot

Makyajlı 3008 Allure 366.000 TL

2008 Allure (Cam Tavansız) 300.000 TL

Ford

Puma Style - Yok ve yakın zamanda gelmeyeceği, geldiğinde %80 dilime gireceği söylendi.)

Puma St-Line 342.000 TL (%4 takas destekli fiyatı imiş SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bimba -- 22 Aralık 2020; 12:10:59 >

• hakan_44 H kullanıcısına yanıt

Bu olayın aynısı ekonomi kanallarında da var,konuşmacı çıkıyor verilerin tam aksine,patronların işine gelecek şekilde açıklama yapıyor,O programı yapan arkadaş bize bir anlatsa ;kredi muslukları kısılmış vadeler düşürülmüşken nasıl artacak bu satışlar?0 araç alan krediyle alıyor da 2.ci el alan öpücük mü veriyor?insanların aklıyla oynayıp akılları sıra gaza getirecekler.

Evet fiyatlar yükselecek ama şu an ortam tam tersini işaret ediyor, döviz bir müddet daha yatay seyreder ve faizler kademeli olarak yükselişe devam ederse araç fiyatları en azından stabil olur,2.ci elde ki köpükte biter böylece.

Not: bu öngörüm normal şartlar altında geçerlidir,yarın ABD den biri öksürür veya sınır ötesi bir harekat başlar bu konuştuğumuz rakamlar bir günde hayal olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

dizelmi benzinmi hocam

1.0 Benzinli.

• medicifamily kullanıcısına yanıt

1.0 octaviaya 320 istedikleri bir ortamda 1.6 TDI passat için bedavadan biraz pahalı

• eagle35 E kullanıcısına yanıt
    😂😂😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bimba

Dün Çanakkale Bayilerinden aldığım bazı fiyatlar;

Seat

Arona Fr 1.0 Benzinli ( kırmızı ) 231.000 TL

Ateca Xperience ( mavi) 340.000 TL

Ateca Xperience (kırmızı ) 345.000 TL

Ayrıca gelecek olan beyaz renk kış paketli Ateca Xperience için 369.000 TL

Skoda

Yeni Octavia 1.5 345.000TL

Yeni Octavia 1.0 310.000 TL

%50 dilimde kalan Kamiq haliyle yok tabi  

Audi

Q2 Dizel 400.000 TL

A3 Sedan 359.000 TL

(100.000 TL 12 ay sıfır faiz var) ( Benzinli q2 ler için bu kredi seçeneği yokmuş)

Peugeot

Makyajlı 3008 Allure 366.000 TL

2008 Allure (Cam Tavansız) 300.000 TL

Ford

Puma Style - Yok ve yakın zamanda gelmeyeceği, geldiğinde %80 dilime gireceği söylendi.)

Puma St-Line 342.000 TL (%4 takas destekli fiyatı imiş  )

Şu piyasada ateca çok iyi duruyor hemde çok. Ama anlamadığım birşey var ateca cam tavan opsiyonu çok komik bir rakam 2bin tl mi ne neden cam tavanlı gelmiyor anlamıyorum. You tube da bir videoda görmüştüm atecada opsiyonlar baya uygun.

• Euro 9 altina sarkarsa isler o zaman karisir. Gerci hala euro 10 kusurmus gibi satiyorlar bazi markalar araclari. Ama 9 altina sarkma durumunda o B suvlari kimseye 300 lerden 350 lerden satamazlar artik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

bursayı balıeksir bayilerini aradım 290lardan bahsediyor yanlışınız var. oyak kampanyasımı sizin bahsettiğiniz

Yanlışım yok, hafta sonu sordum, clio 1.0 tce otomatik 179, captur 1.3 tce otomatik 240

Renault hedef

• Bence çok iyi fiyat bu piyasada diğer araçlarla kıyaslarsak fırsattır, cam tavanlı mı acaba resimdeki araçta cam tavan gözüküyor? birde nerden bakıyorsunuz ?

• Vitaranın baz paketinin %50’ye düşme durumu var, var mı hiç görüşen? 0.99 kredi de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Yanlışım yok, hafta sonu sordum, clio 1.0 tce otomatik 179, captur 1.3 tce otomatik 240

Renault hedef

Alıntıları Göster

240’a sattıkları joy donanım değil mi? İçi bu kadar boş olan herhangi bir firmanın herhangi bir donanım seviyesi var mı acaba çok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

240’a sattıkları joy donanım değil mi? İçi bu kadar boş olan herhangi bir firmanın herhangi bir donanım seviyesi var mı acaba çok merak ediyorum.

Alıntıları Göster

Yok, touch paket. Arayıp bayiyi öğrenebilirsiniz. Sanıyorum "avantajlı şasi" diye geçiyormuş, öyle söyledi bazı forumdaki arkadaşlar.

Ben rifter ile captur arasında kaldım, ikisi farklı araçlar biliyorum, ancak captur çok boş kaldı rifter'ın yanında. Rifter birde 1.5 dizel otomatik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugarb -- 22 Aralık 2020; 13:8:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alaskalı Suikastçi

Bu mesaj silindi.

O zaman düzeltiyorum e serisi yetmez.Maybach alın

• Merhaba, Jeep Renegade 1.0 manuel --> 220bin tl nasıl? Arona mı Renegade mi? yorumu olan yazarsa sevinirim...

• C200d için teklif alanınız oldu mu beyler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinger75

Merhaba, Jeep Renegade 1.0 manuel --> 220bin tl nasıl? Arona mı Renegade mi? yorumu olan yazarsa sevinirim...

Motor şanzıman bağımsız konuşursak Jeep daha iyi bir araç. İkisinide aynı gün sıfır kullanmış biri olarak söylüyorum.

• Defalarca burada paylaşım yaptık peugeot 3008 fiyatı ile ilgili lansman gününden beri hiç liste fiyatlarından satış yapmadı diye. En az 50 en çok 80.000 tl altına satıyor diye. Geriye dönük bakarsanız en az 15 gün hemen hemen her gün 1.6 alluyre ile ilgili 353.000 ile 360.000 veren, 1.2 aktif prime editionu 342-345.000 veren bayiler paylaşıldı. Siz şimdi kalmış peugeot satamadı indirim yaptı gibi anlamsız bir paylaşım yapıyorsunuz. En baştan beri böyleydi zeten. Eğer satış yapamamış olsa ay sonu rakamlarında görülür bu, ilk fiyatların altına baya inilirdi. Ama ben takip ediyorum bayilere göre 1,2.000 farklılık dışında ilk fiyatlara göre inme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumanlı84 -- 22 Aralık 2020; 13:37:20 >
  • yasinger75 Y kullanıcısına yanıt
    Amaç macera ise bence gayet ideal. Aile aracı olarak çok küçük gelecektir.
  • 
Sayfa: önceki 43644365436643674368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.