Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

107.051
Cevap
1.755
Favori
13.259.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6885
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 25
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1756
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1642 mesaj) CaptainSkyWalker (1295 mesaj) icemy (985 mesaj) ysf87 (869 mesaj) Zerathull (803 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (48043 mesaj) Mobil (53716 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5432 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
363 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    47 Mesaj

İzmir Surtaş siyah tavan ve anahtarsız giriş ile Beyaz renk ultimate için 228bin₺ fiyat verdi. 25 Aralık'ta gemiden inecek Ocak 2. hafta civarı teslim edebilirim dedi.
    |
    |
    muhendizzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Çok ıyı fiyat 210 bin fiyat almıştım metalik renk için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    -gg- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    726 Mesaj

Clio 4 fiyatı alan var mı?

|
    |

donanım olarak zayıf bir araç . Tasarımı da garip , iki tane hava yastığı var .

|
    |
    SantiagoMunez25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    708 Mesaj

2 hava yastığı ile Türkiye'de insana verilen değeri siz hesaplayın.
    |
    |
    Hakandayı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    680 Mesaj
    Arkadaşlar 2008 Allure 1.2 benzinli+cam tavanlı mı yoksa 5 bin tl daha verip cam tavansız 1.5 dizel mi daha mantıklı olur? Şehir içindeyim, aşırı kilometre yapmıyorum, aracı en az 4-5 sene kullanmayı düşünsem de ikinci elde de avantajlı olmasını istiyorum.
  • Çavuş
    97 Mesaj
    Dolar düşüyor, daha çok düşecek ve piyasa durgun iken sıfır araç alanları tebrik ediyorum. Parası çok olan, pahalı da alırım bana dokunmaz diyebilir de, piyasa da düşmüyor bu zengin arkadaşlar sayesinde :) daha doğrusu olması gerekenden yavaş düşüyor. 250 civarı nakit param var, üstüne ekleyebilirim de daha fazla ama mantıklı bir araç görüp alamıyorum. Yani mesele para olup olmaması dışında, mantıklı bir araç olmaması da. Yani 500 binim de olsa gidip c segment bir araca 400~500 bin mi vereyim param var diye. Sırf yüzde 80 lik dilimden dolayı almam. Şu anda aklıma yatan fikir, ikinci el ucuz bir araç alıp, 5~6 ay, gerekirse 1 yıl idare edip, sonra istediğim aracı almak. Her araç yüzde 30 değer kaybetse, ucuz araç da ona göre az değer kaybı yaşamış olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BahaKerem -- 19 Aralık 2020; 13:7:54 >

Kesinlikle Araçların birçok yerınden çalıyorlar. Euroncap test sonuncunda güvenlik ekipmanı % 64 oranını vermiş

|
    |
    bursam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1543 Mesaj
    Arkasaslar yeri degil ancak fikrinize ihtiyacim var.
    İlk sahibi fluence privelage aracim var. 2011 model 163 binde. Tramer yok denecek kadar az. 110 bin teklif verildi.
    Acaba satsam üste cok bir sey koymadan sifir benzinli manuel, bir arac alabilir miyim?
    Ya da kendi aracima binmeye devam mi etsem bilemedim.

• Yarbay
    2185 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: matias28

hocam servis takamayız,uyumlu değil dedi,yani servis bu konuda sallıyor.

dışarda takan yerler var diye biliyorum.

Hocam sanki bu yeni kasaya dışarıda da takılamıyor. Ya da dışarıda takılıyorsa bile güvenilir mi? Örneğin 150’ye sabitledin gidiyorsun, aracına ne olduğu belirsiz bir sabitleyici taktın, araç birden hızlanmaya başladı, hatta frene basıyorsun durmuyor. Neticede aracın hız mekanizmasına bağlı bir şey.

ben hep korkarım bu durumdan.

• Yarbay
    2115 Mesaj
    Bu sabah yayınlanan resmi gazetede merkez bankası avans faiz oranını 10 dan 16. 75 a yükseltti. Merkez bankası kafaya koymuş kur fena aşağı gelecek faizler bu kadar yüksekken ve kur aşağı geliyorken yüzde 80 den kimse araba almaz öyle ya da böyle 50 ye indirmeye çalışacaklar. Üst dilimde satışlar zaten çok az yüzde 10 pay var sadece fiyat listesinde kalır ama satamaz lar. Liste fiyatının üstünde corolla civic alana falan zaten şaşırıyorum. Yahu sadece 2 ay bekle en üst paket corolla civic megane zaten 230 240 olacak. Passat girermi bilemem ama süperb net girer. 329 tl olan scala 1.6 tdi dsg premium 1 kasımdan beri flo ya 240 tan veriliyor ve 250 ye sarı sitede dolu daha aşağı liste fiyatı olan süperb ne olur hesaba gerek yok scala olayının üzerine kur yüzde 10 indi ve daha da aşağı gelecek. Üst dilimdeki satışlar çok daha fazla düşecektir.

• Yarbay
    3266 Mesaj

kıs paketi ne oluyor

|
    |
    Hakandayı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2436 Mesaj

Km baya yükselmiş yaşı baya eski üçe beşe bakmadan satıp yeni bir araca geçmenin zamanı gelmiş bence

|
    |
    antrepocu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj

Yetkili bayiler sıfırını 340 - 350 den veriyor.

|
    |
    tsfirtina kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    858 Mesaj

hocam bu konuda bir kişiyle görüştüm,takılabildiğini söyledi.ben de dediğiniz durumdan çekiniyorum,önceki sayfalarda bundan dolayı sormuştum,opsiyon olarak bunu bayiinin vermesi gerekiyor ama olumsuz cevap veriyorlar.

|
    |
    Bir Rind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2185 Mesaj

Hocam çok iyi yapmışsınız. Ben de hep düşündüm bunu yapmayı ama 1 değil 2 değil. Özellikle Peugeot 308 takip ediyorum. Bugün hangi bayiye gidersen git seni kapıda karşılayıp 230’a istediğin renk aracı alabiliyorsun.

ikinci elde de önemli bir kesim düşürdü bu fiyata ama onlarca ilan var 240-250-260. Aynı paket, her şey aynı. Ama bugüne kadar 225’e bine bile kaç gün ilanda kaldı aynı araç. Millet de salak değil çünkü.

|
    |
    caglarkr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

buz kazıyıcı, buğu önleyici, buz çözücü ve kar zincir vs bunları verıyorlar galıba

|
    |
    texmo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj
    Arkadaşlar kamiq in 110 luk mu 115 lik mi olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Ruhsatta 81 kw yazdığını söylüyor alan adam kendiside bilmiyor

• Çavuş
    52 Mesaj

Dönüştürücüde 110 hp çıkıyor

|
    |
    Tsunayoshi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    212 Mesaj

Ne diye yanıltıyormuşum nesi yanlışmış
    Senin bahsettiğin olay çok farklı bir şey ikisi aynı şey değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cafercan2633 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.