Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4325. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 88 Misafir (18 Mobil) - 84 Masaüstü24 Mobil3 iOS1 Android
5 sn
285.754
Cevap
4.585
Favori
46.406.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 43234324432543264327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi de bundan bize ne? Ekşi sözlüğe yazın ya da başka konu açıp orda anlatın hayat hikayenizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mdkaya89 M kullanıcısına yanıt
    230 bin üstü Civic için köpük.fatura 231 bin kesiliyor gerisi hava parası.aralik başında Sivas bayisi baya bir araç sattı 230 binden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fevrihareketetme F kullanıcısına yanıt
    Hocam ege bölgesindeyim, denizli bayisi 280 Antalya bayisi 300 çekti 😂 Burdaki bayiler genelde pahalı satıyor her yerden. Arabamı 237 ye vermeyi planlıyorum ama kafamdaki soru hayal kırıklığı olur mu benim için civic? Yoksa 5-6 yıl rahat rahat binebilir miyim
  • Kimsenin 5 bin zarar ettiği yok merak etmeyin. Arkadaş milleti bu durgun piyasada dahi kazıklamaya çalışan adi bir bayiye denk gelmiş sadece. Onlarca kişinin araç için o zamanlarda 235’e anlaşıp, sonra iptal edip de 230’dan aldığına şahit oldum. Keza şu anda sıfır sarı sitede 225’e var, açın ekleyin favorilere bakın satılacak mı? 220 olmadan zor, ben söyleyeyim.

Bir ev bir araba alarak kar etmişsiniz, güzel günlerde oturun, kazasız belasız kullanın. Alımlarınız güzel zamanlara denk gelmiş, bazı fırsatları değerlendirmişsiniz. Fakat şu an ne güzel bir ne zaman ne de fırsat var.

Araçları fiyatlayan şey bugün gözü doymaz satıcılar, talebi şişiren kullanıcılar, belirsiz ekonomi, pandemi. Bunların hepsi yapay şeyler, tek bir tanesi bile doğal ve kalıcı şeyler değil.

Doğal ve kalıcı olan dolar, vergi, fabrika maliyetleri. Bunları kestirmek kolay değil elbette. Yarın çıkar Biden sen bittin Türkiye der, MB çıkar faiz haram der düşürür faizi, fiyatlar artar.

Zaten bundan önceki MB ve hazine bakanlığının sorunu da buydu. Piyasanın beklediğini yapmamaları. Öngörülemezlik. Zaten bu yüzden defoldu gittiler. Yeni beyanlara bakın, en önemli ifade öngörülebilirlik. Daha stabil bir ekonominin geldiğini ben şahsım adına hissediyorum. Benim şahsi yorumum. Yukarıda söylediğim yapay nedenler de ortadan kaybolunca fiyatların düşeceğini düşünüyorum. Büyük düşüşler değil, ama olacak.

• Namütenehi kullanıcısına yanıt

Donanımları aşağı yukarı aynı 3 seçeneğinde. Eğer genişlik beklentiniz varsa c5 bayağı geniş ve süspansiyon konforunu konuşmaya bile gerek yok. Grandland ise aralarında malzemeleri en kaliteli olanı ve genişliği de bayağı yeterli. Sürüşü de en keyifli olanı. Qashqai içlerinde dar kalıyor ve seneye yenilenecek ama qashqainin de 2. eli daha güçlü diğer ikisine göre. Bana kalsa Grandland ya da c5ten hangisi daha uyguna geliyorsa onu alırdım.

• ozgull97 O kullanıcısına yanıt

Hocam cevap için teşekkürler ÖTV indirimli şekilde alacağız fiyatlar neredeyse aynı c5a donanım olarak üzer mi bizi enjoy grandlandx e göre

• quote:

Orijinalden alıntı: savuruk

İyi fiyat vermişler hocam onunuzdeki haftalarda birçok bayiden bu ve belki biraz daha altinda fiyatlara gorebiliriz diye düsünüyorum.

Neye göre iyi diye düşündünüz hocam? 386 yüksek bir rakam.

Nakit 360, kredili 367 cıvarında dönüyor güncel makyajlı 3008 Allure fiyatları.

Çok yüksek çekmişler fiyatı.eskisehir 245 e aksesuarla veriyor su an ,Bursa inallar öyle.civic eksi yönleri zayıf yalıtım ,atmosferik motorun hantalligi,servis fiyatları pahalı.uretimde hiç sıkıntı kalmadı fabrika 7/24 çalışıyor ve yıl sonuna kadar bu kasayı üretmeye devam edecek

• Piyasası 700 olan evi 600 e elinizi öpene satıyorsunuz, aldığınız araba 10 bin fazla ediyor şu an ama işte bunlar hep lafta. Piyasa şu an yavaş değil bildiğiniz durgun. Kuzenim benim araba 100 den aşağı gitmez en kötüsü 108 den başlıyor dediği arabasını 90 a alan olsa verecek 3 haftadır arayam yok. Faiz indirimi zamanı 900.000 dedikleri ev için düşünürseniz 800 k bırakacak müteahhit sıkışık diye emlakçı arıyor. 700 nakit desem anında kabul edecek onu da biliyorum ama yemezler. 191 bine ocak için polo var diyen doğuş Çankaya geçen hafta 10 güne teslim edebileceğim araç var diyor nedeni basit daha da düşeceğini biliyorlar

• Fevrihareketetme F kullanıcısına yanıt
    Aydın 247 aksesuarsız, izmir terakki 250 aksesuarlı fiyat verdi. Tabi elime nakit geçince biraz daha pazarlık yaparım diye düşünüyorum
  • Metallik renk için 357 fiyat alanlar var. Kredili mi bilmiyorum.

kafanizdaki fiyatsa alın geçin hocam benim kafamdaki fiyat 230 o yüzden beklicem düşer düşmez .230 bandında bir çok alternatif var o olmazsa öbürü olur .24 Aralık sonrasına risk alıp beklicem .20 bin büyük para benim için

• Closer kullanıcısına yanıt

bozma

• Benim hep hayalimdeki arabaydı, arkadaşların vardı hep özenirdim. İlk kez alabilecek kadar param oldu, arabayı satarsam alabilirim umarım
  • Berzalin B kullanıcısına yanıt
    Kuzenin aracı ne
  • Şu anda ikinci el araba sektörünün cenaze namazı kılınıyor fiyatlar bu gidişle hazirandaki fiyatlata döneceğini tahmin ediyorum
  • Bu hafta yetkili bir bayinin ikinci elinden araç aldık. St arkadaş baya durgun olduğunu belirtti elinde sıfır araç olan kisiler, galericiler gelip araçlarını degerlendirmeye çalışıyormuş. Piyasası 350 bin olan araci 318 e aldık 2020. Satılmayacak fiyata ilan koymadiklarini belirttiler.

• road35 R kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hangi aracı aldınız paket motor olarak

• Namütenehi kullanıcısına yanıt

C5in park sensörleri, led far gibi eksiklikleri var. Yani 2020 model araçta insan tabi bunları beklese de malum ekonomi. Yani bu size kalmış bir olay tamamen. Düz ledin halojenden ahım şahım farkı yok. Sonuçta matrix led değil. Sensör işi ise bazen gerektiği oluyor ama bir park sensörü için de c5i beğendiyseniz vazgeçmeye gerek yok. En kötü sonradan taktırırsınız. Citroenin konfor koltukları liveda yok sanırım o yüzden bayide bir inceleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: road35

Bu hafta yetkili bir bayinin ikinci elinden araç aldık. St arkadaş baya durgun olduğunu belirtti elinde sıfır araç olan kisiler, galericiler gelip araçlarını degerlendirmeye çalışıyormuş. Piyasası 350 bin olan araci 318 e aldık 2020. Satılmayacak fiyata ilan koymadiklarini belirttiler.

Arac nedir hocam hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 43234324432543264327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.