Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4. sayfa)

5 sn
285.736
Cevap
4.583
Favori
46.399.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hyundai elentra 78.000 Tl ilave 3.000 TL multimedya ve park kamerası ile birlikte 81.000 Tl ye 2017 model Kayseri İnoto'dan yeni alındı.Şuan sadece bordo renk tek kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyundai Tucson veya Nissan Qashqai için fiyat alan oldu mu

• gkhncnk kullanıcısına yanıt
    Highline için 162 diyorlardı geçen cumartesi.

• Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Bugün itibariyle kendi sitelerindeki fiyat listelerinde 2017 focus trend x zaten 76.500TL yazıyor. Ama arkadaşımızın 93.000 yazan araç diye belirtmesinden anlaşılan 2018 model trend i söylüyor sanırım. Eğer 2018 modelse 79 fena değil bence. Yıl farkı için 2500TL fark makul görünüyor, tabi 2017 modelleri listede yazan 76.500TL nin altına vermiyorlarsa?
    Bu arada sıfır faiz konusunda şimdiye kadar gerçek sıfır faiz veren yakın zamanda sadece hondayı gördüm. Bir kaç ay evvel 2017 civic LPG hariç için 93000TL 2018 için 96.000TL demişlerdi son fiyat olarak. LPG li modeli 6.500 civarı fark ediyordu. Pazarlıktan sonra sıfır faizi sorduğumda aynı fiyatlar üzerinden sıfır faizden yararlanabileceğim belirtilmişti.Sonra vazgeçtim .Sanırım Ankara daki bayilerden biriydi.
  • Takibe devam

• subutay3838 kullanıcısına yanıt
    Otomatik mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

Polo nun 127 bin tl oldugu yeede resmen bedava

Alıntıları Göster
    0 km araç alamayacağımı anlayınca gittim 9.000 km de 2017 model sunrooflu cosmo insignia aldım. 118.000 TL civarina mal oldu.

Sizin yazdığınız bu fiyatları görünce d sınıfı hayalet göstergeli sunrooflu araç gerçekten beleş gibi duruyor.

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok iyi bir tercih yapmissiniz

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    İnsignanın 2.eli nasıl alınır mı ? Şuan bende i30 var çok memnunum. Ancak üst düzey bi araçla veya suv tarzı bi araçla değiştirmek istiyorum.

• tharick2007 T kullanıcısına yanıt
    Onlar Ford Options'lı fiyatı. Nakit 86 diyorlar ilginç bir şekilde. Nakit 79'a alıcısı çıkar bir şekilde.

• Peugeout 3008 Allure Elegance Pack 212.500 TL
    Ww Tiguan Higline 197.000 TL
    Bmw 320d donanımı hatırlamıyorum 260.000 TL

Son aldığım fiyatlar bunlar. Eldeki aracı satmasak mı bilemedim. Uçmuşlar resmen.
  • tharick2007 T kullanıcısına yanıt
    Focus dizel titanyum 115 lik 2017 120bin demişlerdi, pazarlıkla daha da inerler bence.

Clio dizelin 100 bin den fazla olduğu bu zamanda iyi sayılır.

• Arkadaşlar merhaba,

İbiza için fiyat alan oldu mu?

• Peugeot 301 ve citroen c-ellyse için takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilisimci1903

İnsignanın 2.eli nasıl alınır mı ? Şuan bende i30 var çok memnunum. Ancak üst düzey bi araçla veya suv tarzı bi araçla değiştirmek istiyorum.
    Bence gayet iyi durumda.

Hatta yeni kasa insignia da benim cosmo donanımda mevcut özellikleri almak isterseniz 180.000 TL civarına çıkmanız gerekiyor.

Yeni kasa boş araç almaktansa eski kasa az km de full araç almak daha mantıklı.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Kim ne der bilmem ama 320d çok mantıklı bence -bu piyasada-

• Sıfır araç veya fiyat teklifi alanlar, çoğunlukla yetersiz ve/veya yüzeysel bilgi verdiklerinden, paylaşılan fiyatlar zaman zaman beklentileri karşılamayabiliyor.

Bu yeni konuda benim şöyle bir format önerim var;

1. Marka-Model adı / Sedan-Hatchback tipi/ Standart Donanım Paketi adı:
    2. Model Yılı/Rengi (metalik,opak, özel sipariş vs.):
    3. Motor hacmi, motor tipi (benzinli/dizel/lpg/hibrit vs.), motor gücü, vites sistemi (manuel/otomatik):
    4. Varsa ek opsiyonlar:
    5. Teklif alınan bayi, şehir:
    6. Anahtar teslim fiyat, tarih:

ÖRNEK:
    1. VW Passat Sedan Highline
    2. 2018, Pirit Gümüş
    3. 1.6 Turbo Dizel 120 PS DSG Şanzuman
    4. R line iç paket/dış paket, nappa deri döşeme, 19 inch Verona jant, panoramik cam tavan
    5. Doğuş Otomotiv Çankaya Ankara
    6. 245 000 TL, 13/05/2018

Forum katılımcıları bu formata uygun bilgi verirlerse, okuyucular/izleyiciler çok daha kolay ve kalıcı verilere ulaşmış olurlar diye düşünüyorum.

Forum yöneticileri tarafından da uygun görülürse, bu format konu başlığına sabitlenerek, her katılımcının buna uygun paylaşımda bulunması sağlanabilir...

Nacizane önerimdir...
  • Elentra 2017 bordo renk manuel 78.000

• PUNCTUM kullanıcısına yanıt
    Bu konuda verilen fiyatlar, açıklamasız ve yüzeysel olduğu için; doğru bir yaklaşım.

*Yöneticileri etiketlemezseniz onların sizin mesajı görmesine imkan yok, öneriler hava da kalır.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...

Pek bir umudum yok ama yine de haberdar ettim yöneticileri...

Tabii forum kullanıcılarımızın da biraz zahmete girip mesajlarını detaylandırması gerek.

Keşke önerdiğim veya benzeri bir formatta paylaşılsa bilgiler, çok değerli bir veritabanı oluşur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.