Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3867. sayfa)

5 sn
287.723
Cevap
4.615
Favori
46.822.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1045 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 38653866386738683869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: espanol toro

%50 ötv ye giren ve resmi bayiden alınan araçlara 235 civarından fazla vermeyin arkadaşlar hadi olsun en fazla 240 ıvırı zıvırı. Yakında bu konuyla ilgili inceleme başlayabilir bugün bir avukat söyledi bikaç tane vaka olmuş...

Bizim bildiğimizi maliye bakanlığı da biliyor. Daha geçen burada konuşuldu arden otomotiv %50 dilimdeki Crossland X araca plaka çıkarılmış ve yüzde 80 dilime göre satmaya çalışıyordu.Sağolsun iyi niyetli arkadaş 10000 tl indirim yapmıştı. Ben bizzat Cumhurbaşkanlığı ve maliye bakanlığına yazdım.Sonuç ne mi olacak hiç bir şey olmayacak.Yaptıkları yanına kar kalacak.Umarım o araçlardan zarar ederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyegen01

Bizim bildiğimizi maliye bakanlığı da biliyor. Daha geçen burada konuşuldu arden otomotiv %50 dilimdeki Crossland X araca plaka çıkarılmış ve yüzde 80 dilime göre satmaya çalışıyordu.Sağolsun iyi niyetli arkadaş 10000 tl indirim yapmıştı. Ben bizzat Cumhurbaşkanlığı ve maliye bakanlığına yazdım.Sonuç ne mi olacak hiç bir şey olmayacak.Yaptıkları yanına kar kalacak.Umarım o araçlardan zarar ederler.

Alıntıları Göster

ne kadar iyi niyetliydi değil mi Arden oto : ) tüketici dostuydu araç sıfır ama 2. el statüsünde satıyoruz demişti : )

• quote:

Orijinalden alıntı: espanol toro

ne kadar iyi niyetliydi değil mi Arden oto : ) tüketici dostuydu araç sıfır ama 2. el statüsünde satıyoruz demişti : )

Alıntıları Göster

Aynen biz %80 girmeden almanın derdindeyiz. Tabi herkesin sıkıntısı farklı. Onlarda nede olsa yuzde 80'lik dilime girecek. İkinci ele kaydırıp vurgun yapmanın derdinde. Ben vatandaşlık görevimi yaptım ilgili yerlere durumu bildirdim. Ekran görüntülerini de alıp

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Allure sport bulunabilirliği artacaktır.Aralık ilk haftası netleşir.

Style da liste fiyatına dönerler.

Vergi artışı olmazsa Ocak ayındada fırsatlar devam eder.

Alıntıları Göster

İnşallah bakalım biz bekleriz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyegen01

Aynen biz %80 girmeden almanın derdindeyiz. Tabi herkesin sıkıntısı farklı. Onlarda nede olsa yuzde 80'lik dilime girecek. İkinci ele kaydırıp vurgun yapmanın derdinde. Ben vatandaşlık görevimi yaptım ilgili yerlere durumu bildirdim. Ekran görüntülerini de alıp

Alıntıları Göster

kendilerine yüzde %50 den 225 230 a alıp aracın liste fiyatı 2 günde 300 lere gelince 280 e bırakıyoruz sarı sitede bilmem kaç TL dediler : ) ben bunu kamu hizmeti derim tüketici dostu derim vatandaş sarı sitede mağdur olmasın diye 10-15 eksiğine gel bizden al vatandaş dediler : ) takdire şayan...

• pendik05 kullanıcısına yanıt
    Son 1,5 aydır mevduat faiz oranları %16 civarında yeni değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyingraper

Son 1,5 aydır mevduat faiz oranları %16 civarında yeni değil.

hangi banka veriyordu %16?

• 2018’de ibiza için aradım test etmek istiyorum aracınız var mı dedim, var dediler. Çıktım gittim. Oturduk konuştuk, fiyat olarak Polo’dan 12bin lira fazla istediler(liste fiyatında Polo pahalı fakat Vw daha çok indirim yapıyor) ben de Polo’nun daha ucuz olduğunu söyledim, neyse teste çıkalım dedim. Araç yok dediler, daha yarım saat önce aradım var dediniz. İnkar ettiler. Ben de çıktım, yolda aradılar 5bin daha düştüler fiyattan. Polo’dan ucuz olmadığı sürece almam dedim almadım.
    Bir akrabamın aracı bunlarda bakım yapıldıktan sonra yolda kaldı, çekiciyle bu sefer Doğuş’a götürdüler, adamlar yanlış buji takmış.
    Gidilecek bir yer değil.

• loytu L kullanıcısına yanıt

Park sensörü vardı ama o yoktu ekran takılı gelecek dediler

• Hocam yazarız dediği araba plazada olandan dedi o da satışta olan 1.6 muhtemelen onu millete satıp üretim talebe göre 1.5 e geçecek

• Bagimli Adam B kullanıcısına yanıt

Liste fiyatı 413.500 hocam neden öyle

• espanol toro kullanıcısına yanıt

Hocam sen bu konuya harcadığın enerjiyi başka herhangi bir yere harcasan istediğin aracı alırsın.

Ne bilendin tanımadığın bayiye, arkadaş bloklar geçersin araç almazsın olur biter. Arden otoyla yatıp Arden otoyla kalkıyorsun Benim gibi bir sürü uygun araç alan adam var o bayiden. Sizin derdiniz bağcıyı dövmek zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 19 Kasım 2020; 21:24:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death55

Bu mesaj silindi.

Türkiye’de arabaların yaş ortalaması Avrupa’dan çok daha yüksek. İngiltere ve Almanya’da yılda 3-4 milyon araba satılıyor. Madem orda millet arabasını değiştirmiyor 4 milyon arabayı kim alıyor.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt

Opsiyon var araçta

• bir şey canımı sıktı bunun cevabını bilen varmı

1 ay kadar önce,2 bayıyede telefonumu ve ıstedıgım arabayı soyledım onlarda önünde duran not defterine yazdılar

aradan 1 ay gectı ve 2 bayıyede gıttım,eger bana ulasamazlarda ıkıncı bır telefon daha eklettım

her 2 bayıde bılgısayardan baktı vede ısım soyısım telefon ve ıstedıgım arabayı yenıden sordular,daha sonra ıkıncı telefonuda ekledıler

2 bayınınde neden boyle yaptıgını anlamadım yanı 1 ay gecıyor ve bana bılgılerı yenıden soruyorlar,oysa bılgısayardan benım bılgılerımı bulup ıkıncı telefonu eklemelerı lazımdı

neden boyle yaptılar,hatta 2 bayıyede belırttım 1 ay oldu ve o zaman bılgılerımı verdım sızde yazdıgınız dedım

buna ragmen bılgısayardan bakarak yenıden ısım soyısım telımı ve ıstedıgım arabayı yenıden sordular

fırça atmadım cunku bana gıcık olup ıyıce gerılere atmasınlar dıye aramız bozmadım,ama bu yaptıkları etik bir davranış değil,ben 1 aydır beklıyorum ve araba fıyatları artarak devam edıyor,fiat bayılerını şikayet etmelımıyım

• Hocam 2 hafta kadar önce yazmıştı sanırım Opel Arden .
    270 bine grandland x önermiş foruma nasıl 270 bine satıyorsunuz diye herkes karşı çıktı haliyle
    Sonra maliye bakanlığına vb şikayet edileceği yazıldı ardından o mesaj kaldırıldı.
    Opel yetkili bayisinin daha sonra durumu toparlamak için yaptığı açıklama aracımız 2. El 0 statüsündedir

Halen foruma araç sunmaya devam ediyorlar neden insanımız kolay unutur ama nedense %80 lik dilim üzerindeki araçları 2. Ellerine çekip 0 2. El diye sunmuyorlar.

Daha önceki dönemde vergi diliminden bağımsız sadece işlerin daha kötü gideceğini öngörüp 2.el sıfır yapan bayiler de var mesela BMW Kocaeli yetkili bayisi Öztorun oto

Şimdi baktım 2. El sıfırlarına hyundai i20 de çekmişler

Bakalım bu iş ne kadar böyle gidecek neler göreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M Y S T -- 19 Kasım 2020; 21:51:44 >

• bugun reno bayısıne gıttım sıfır aracların yanı sıra ıkıncı el her markada satıyorlar vede tesaduf olarak

130 bın 170 bın tl arası olan sıfır aracların ıkıncı ellerı camlar acık sekılde ıcıne ın bın serbesttı

clıo symbol,egea,datcıha sandero modellerını kıyasladım

herkesın zevgı bakıs acısı farklı olsada kendı dusuncem soyle

egea malzeme hem kalıtelı hemde ıcı genıs arka koltuk genıs ve rahat,bagajı sw modeller kadar genıs

clıo symbol,arka koltuk egea kadar genıs degıl bıraz genıs vede malzeme kalıtesı dusuk,hem kapı olsun hem gostergeler olsun malzeme kalıtesı dusuk

datcıa sandero ıse arka koltuga oturunca sandalyeye oturmus hıssı verdı yanı cok dik

daha oncedende clıo ya bınmıstım onunda koltukları dar arka koltuk falan uzun yolda sıkıntı verebılır

kıyaslamaya bakarsanız egea acık ara öndedir,yerınızde olsam bu modellere öne arkaya bıner malzeme kalıtesıne bakar ve ona gore egeanın acıkara önde oldugunu anlardım

• Arkadaşlar doblo alma arifesindeyim , 1.3 easy paket icin fiyat alan var mı? Veya baska paket icin

• EUS E kullanıcısına yanıt

Hocam bahsettiğiniz aracı kullanıyorum. Kuru tip şanzıman var diye biliyorum ve vites geçişlerinden & bozuk yol şıngırtısından bunu teyit edebiliyorum. Yanılmak isterim bu konuda ama bence size hatalı bir bilgi aktarılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bagimli Adam

Opsiyon var araçta

Ne eklemişler hocam.

• 
Sayfa: önceki 38653866386738683869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.