Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3865. sayfa)

5 sn
288.530
Cevap
4.619
Favori
46.932.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 38633864386538663867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüzde 80 giren B suv araçlar geri yüzde 50 dilime girsin.Araç stoklayan galerici arkadaşlar biraz üzülecek galiba.Fiyat listelerini görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkemutluer

Tiguan life 362 elegance 433 doğuş oto hepsinde var araçlar.

Elegance 250bin TL'ye düştüğünde ilgi duyacağımı kendilerine iletin lütfen😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa Bayii’nde 2 adet dizel Feel, 2 adet de benzinli Shine C3 Aircross varmış dedi arkadaşlar.. 250 civarı.. İlgilenenlerin aklında olsun, bir arasın görüşsün en azından.. Ben sadece var diye duydum arkadaşlardan..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powersky

Bu mesaj silindi.

Almanyada 2019da en çok satan 5 markadan 3ü Mercedes BMW Audi. Hepsi Türkler olamaz di mi?

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023
  • EUS E kullanıcısına yanıt

Dogus oto maslak

• salsalonia kullanıcısına yanıt
    Burada c3 aircross var dediler bende direkt İnalları aradım , araç evet var ama zaten geçen Ay kaporası alınan ve satılan araçlar dedi. Bende belki %50 de vardır diye heveslendim ama öyle bir araç yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sungur16 -- 19 Kasım 2020; 17:16:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tadanyz

Şirket ne faiz verir bilmiyorumda, banka faizleri zaten geçen aydan bu yana 450baz puan arttı GLP üzerinden, bugün sadece KAĞIT ÜSTÜNDE, politika faizini zaten şu an 14.75 olan piyasa faizine yükseltebilirler. Bu ne anlama gelir, faiz bandı yukarı kayar, faizler 200-300 puan daha yukarı hareket etme şansı bulabilir. Yani bugün 450baz puan artsa, dün kredi çeken ile yarın çekecek adamın maliyeti arasında fark olmayacak. O yüzden satışlar durdu 250k üstü araçlarda, çünkü ülkenin büyük kesimi borçlanarak alıyor bu ürünleri ve borçlanma maliyeti çok yükseldi. 24 ay vadeli 200K lık otomobil alımının, geri ödemesi 280K, kaç tane alan insan kalmıştır, elinde nakit olmayan?

Alıntıları Göster

25 puan şaşmayla nerdeyse nokta atışı olmuş.

Bugünden sonra sınırdan %80 vergi dilimine giren araçlarda bayiler düşük vergi dilimine sokup elden ne tutturursa satış yapacaklar.

Toyota Corolla 1.6 flame x mds,

Seat Scala 1.0 premium cam tavan,

Megan 1.3 EDC icon

Bayilerde bulunursa fırsat yakalabilir.

• Dilimcilerim gözü yaşlı
    Çok güzel oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: caner91

Bu mesaj silindi.

Eminim hocam makyajli passat 1.5 tsi motor yagli tip.

• ilkemutluer İ kullanıcısına yanıt
    koltuk ısıtmalı life var mıydı?

• texmo kullanıcısına yanıt
    Dizeli yok. Zaten 310 civarına çıkınca c5 live 330 olduğu için kimse almazdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyfetop

Bu mesaj silindi.

mavi üzeri siyah daha güzel, h.olsun.

• OreoNewAccount kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim

• salsalonia kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. İnşallah hoş bulduk. Bu gün hiç bir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu.

İki aydır yok çeken bayiler aradı. Ya citroen fiyat düşürecek ciddi yada piyasa durdu iyice.

• Mercedes a180 sedan progressive paket için 417.000 fiyat verdiler

• Geçen ay söylemiştim faiz artacak al sat devri bitti demiştim. geçen ay olmadı bu ay oldu. Bu herkes için hayırlı olacak. 300bine sacmasapan b-suv iteliyolardi millete. Yazık günah para kolay kazanılmıyor.

Araç piyasasının oturmasi,arz talep oraninin dengelenmesi biraz daha sürecek. Tahminim 6 ay içinde araçlar ederine gelecektir. 6 aydan sonrasini ise faiz politikasının nasıl devam edeceğine ve döviz kurunun vereceği tepkiye göre degisecektir.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    dizel feel ile ilgileniyorum var ise ,shine zaten ucuk fiyat

• texmo kullanıcısına yanıt
    Dizel feel uzun süredir zaten gelmiyor ülkeye. Eylülde bile yoktu. 1.2 shine ve 1.5 dizel shine geliyordu. O fiyatı veren c5 aircross live 330 a veriyorlar onu tercih eder zaten. Bayileri arayın iptaller çok. Benim araçta iptal edilen bir araçmış. Sadece telefon bırakmıştım. Kaporamı iade aldığım bayide iptal edildiğini söyledi. Daha geçen hafta kaporamı geri istemiştim. Araç yok diye halbu ki.

• Araç reklamları artmaya başladı düşüşler olacak dedik burdaki al-satçılar F1 reklamları arttı formula araçları ucuzlayacak diye dalga geçmeye çalıştılar gerginliklerini gizlemek için : ) herneyse piyasa gevşemeye başlıyor heleki euro 8.50 a doğru gevşeyip 1 ay falan kalırsa oralarda daha da gevşeyecek piyasa... Citoroen C5 lerle ilgili yıl sonuna özel rakamlar diye sosyal medyada reklamlar geçmeye başladı. Peugeot 270-280 den satmaya çalıştığı allure sport 308 i 250 lere kadar çekti. Opel fırsat araçları diye liste yayımlandı sitesinde ki o araçlardan ziyade astra ve corsada da gevşemeler olacak... Honda satış yapmak istiyorsa en azından civic sedan 1.5 ile hb 1.5 manueli %50 ye sokmak zorunda. Gelişmeleri göreceğiz bakalım...

• espanol toro kullanıcısına yanıt
    Dolar 1 tl den fazla daha aşağı inerse sınırdaki araçlar tekrar eski yerine döner. En iyi ağustos gerçekçi eylül fiyatlarına dönebilir. Ama devlet cari açık ve acı reçete ile buna fazla göz yumamaz.

• 
Sayfa: önceki 38633864386538663867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.