Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3864. sayfa)

5 sn
287.853
Cevap
4.616
Favori
46.837.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 38623863386438653866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muazzam tercih. CHR da klostrofobik arka kısım ve vergi konusu eksi yönleri. Yinede Keyifli sürüşler dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bryophllum B kullanıcısına yanıt

Beklentilerinize bağlı. Sürüşü keyifli ama 2 kişiden fazlası için çok sıkıcı bir araç. Bagajı genişletelim sedan olsun diye arka koltukları öldürmüşler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğiniz 1.5 Turbo değil sanırım.

• _RuLazz_ kullanıcısına yanıt
    3 silindir atmosferik 122 bg

• caguney C kullanıcısına yanıt
    Megane 1.3 Turbo varken.

• quote:

Orijinalden alıntı: G M

Bu mesaj silindi.
    Eksisi 3 sene boyunca vergisi cok yüksek.

Normal şartlarda 2017 model ikinci el almak daha mantikli olsa da, ikinci el fiyatlarinin yüksek olmasi sebebiyle sıfır yuxde 50 otv de kalan araç her zaman tercih sebebidir.

• The_MAD kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Aynı araç için ay başında 280 deniliyordu. Bu gün 3 bayi aradı. İlk arayan ile anlaştım. Ayırtan bir kişi iptal etmiş. Onun aracı bana verdiler. Diğer bayi ile kızgındım beni 2 ay oyalayıp ay başında araç yok demişti. 280 olunca vaz geçtim kapora vermiştim geri aldım. Daha pazartesi günü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Dizeli yok. Zaten 310 civarına çıkınca c5 live 330 olduğu için kimse almazdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun ne zamandır arıyordunuz, hoşgeldiniz diyelim o vakit aramıza..

• Son zamanlarda ikinci elin epey durgunlaştığını söylüyorlar bu doğru mu? Faiz arttırımı sıfıra yönelenleri de epey azaltacaktır diye tahmin ediyorum. Umarım araçlar fırsatçılık yapanların ellerinde patlar.

• G M G kullanıcısına yanıt
    Ben de ayni arac bakiyorum. 255-260 altina ek paketsiz arac vermiyorlardi flame ozelinde. Bence iyi bir fiyata almissiniz. Beni tek dusunduren nokta bu kadar bekledik acaba 2021 almak daha mi mantikli olur sorusu, cunku anahtarsiz giris startstop ve ek guvenlik ozelikleri standart gelecek sanirim 21 modellerinde.

Dusen doviz artan faizler ve passion in tekrar 50lik OTV dilimine girme ihtimali bir nebze olsun tutuyor. Araci buldum ama alip almamak konusunda kararsizim.

Su asmada sizinki dogru bir karar gibi duruyor, ilk izlenimlerinizi ve aracinizin fotograflarini paylasirsaniz guzel olur, tekrar hayirli olsun.

Toyota 2021 CHR veya Corolla'larin ne zaman gelecegi konusunda bir bilgisi olan varsa buyuk yardimi dokunmus olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaneolacaagdi -- 19 Kasım 2020; 22:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bagimli Adam

Hocam sizce alınır mı

Bu fiyata çok iyi dizel olanını 100bin kmye yakın kullanmıştım.Konfor yakıt ve performans anlamında kesinlikle üzmez.Ama fiyatlar gevşeme evresinde belki biraz indirim olabilir gibime geliyor.Vergiler değişmezse tabi.

• jahnny J kullanıcısına yanıt
    2 gün önce bende rezerve yaptım hocam. Ertesi gün arayıp ilgili araç için sizi sıraya aldık v.s dediler.

• Bu konu bağımlılık yapıyor diyorlardı da hakikatten doğruymuş . En ateşli tartışma programlarını aratmıyor .

Görüş: Faiz artışını 475 puan beklemeyen var mıydı ? 500 üzeri dövizi aşağı salar , altı yukarı yönlendirir , 400 dolayları bu seviyelerde tutar diyorduk. Burada da defalarca yazıldı ve beklenen oldu. Şimdi de şu olacak ; MB faizi %10 iken piyasa faizi zaten %15 ve üzeriydi. Şimdi MB +475 yaptı diye piyasa hemen yansıtmayacak veya bankalar talimatla rekabetçi düzeyde kalacaklar. Dolayısıyla bu seviyede seyir halinde fiyatlarda ( firma bazında 3 - 5 bin ' i kast etmiyorum, 50 - 60 binlik oynamalar örneğin ) büyük bir düşüş olmaz diye düşünüyorum. Misal Opel Grandland X'te zaten güzel bir indirim yaptı; gördük burada. Boyle firma bazlı devam edecektir , kim satışa daha istahlıysa firsat kovalanabilir. Kredi kullanarak araç alanlar da yine araç buldukça almaya devam edecektir , çünkü 1 - 2 haftadır herkes ne olacak diye beklemeye geçmişti. Haftaya tekrar bir pazar değerlendirmesi yaparız inşallah.

Edit : Vergi düşüşleri yorum dışıdır. Vergide düşüş illa ki büyük düşüş getirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 19 Kasım 2020; 16:0:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yaneolacaagdi

Ben de ayni arac bakiyorum. 255-260 altina ek paketsiz arac vermiyorlardi flame ozelinde. Bence iyi bir fiyata almissiniz. Beni tek dusunduren nokta bu kadar bekledik acaba 2021 almak daha mi mantikli olur sorusu, cunku anahtarsiz giris startstop ve ek guvenlik ozelikleri standart gelecek sanirim 21 modellerinde.

Dusen doviz artan faizler ve passion in tekrar 50lik OTV dilimine girme ihtimali bir nebze olsun tutuyor. Araci buldum ama alip almamak konusunda kararsizim.

Su asmada sizinki dogru bir karar gibi duruyor, ilk izlenimlerinizi ve aracinizin fotograflarini paylasirsaniz guzel olur, tekrar hayirli olsun.

Toyota 2021 CHR veya Corolla'larin ne zaman gelecegi konusunda bir bilgisi olan varsa buyuk yardimi dokunmus olur.

Passion paketin %50'lik dilime en azından kısa vadede gireceğini düşünmüyorum. Satışlarda büyük bir düşüş gerekli böyle bir hamle için. %50'lik dilimde kalan araçlar için çok yüksek bir talep var şu anda onu değerlendiriyor Toyota. Passion paket görsel olarak bayağı fark ediyor ben çok beğeniyorum.

• Tiguan life 362 elegance 433 doğuş oto hepsinde var araçlar.

• CB’nın dünkü açıklamasından sonra faiz artmaz diyordum yanıldım.
    Peki şimdi ne zaman Passat alt dilime düşer? Dizel otomatik İmression bile düşse razıyım.

• ysf87 Y kullanıcısına yanıt

Bu hep aynı taktik,mb bağımsız mesajı...Passat %50 düşmez diye düşünüyorum.B suvların bazıları %50 ye geri gelir

• ysf87 Y kullanıcısına yanıt

MB bağımsız imajı vermek için yaptı dün o açıklamayı. Evvelkinin birebir aynısı. Duyanlar zaten 400 - 500 garanti dedi :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: FFRRTT

2 gün önce bende rezerve yaptım hocam. Ertesi gün arayıp ilgili araç için sizi sıraya aldık v.s dediler.

Beni genel merkez'den aradılar, bir bayimizde var ancak başka bir müşteriye opsiyonlu. O almaz ise sıra size geçecek, bayiye bilgilerinizi iletiyorum dedi.

Bir şey çıkmayacak muhtemelen.

• 
Sayfa: önceki 38623863386438653866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.