Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3859. sayfa)

5 sn
287.826
Cevap
4.616
Favori
46.835.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 38573858385938603861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdarkalkan

Üstat Ankara abc otomotiv C3 Aircross için Aralık teslim 259 bin fiyat verdi bugün... İsterseniz yarın bir arayın... MT Caner Bey var... Çok ilgiliydi..

Alıntıları Göster

İkinci eldede ayni paraya var beklemek sacma bence

hatta ayni paraya haftaya teslim c3 aircross bulurum sifir km shine :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 18 Kasım 2020; 23:18:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ibanez@Forum I kullanıcısına yanıt

Life standart 361k

cam tavanlı metalik renk 383,500

• commandoer kullanıcısına yanıt
    377ye alanlar ne hissediyor acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

hangi bayi ? cam tavalı life ?

R-line plus paket(harman kardon, acc, kör nokta vs.)teklif aldınız mi?

En son 530 demişlerdi ama life 361’e veriliyorsa aynı oranda indirimle 450 civarı olması lazım

• peugeot 2008 active eat8 250 bin tl anlaşmıştım ama kur bayağa düştü ben anlaştığımda dolar 8.3 lerdeydi,bu aracın fiyatnının düşme ihtimali var mıdır önümüzdeki aylarda yoksa araca çok talep olacağından dolayı kesinlikle düşmezmi?bir arkadaşta allure sport 255 yazmış çünkü birde 308 c segmenti ve en dolu paket,boş paket b suvla aynı fiyat olması bana biraz garip geldi.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Yarınki faiz kur seyrini piyasa 1 hafta önceden fiyatladı zaten. Yarın faiz 500 puan artacak ama dolar 10 kuruş bile oynamayacak

• utkuaydin U kullanıcısına yanıt

ben 2008 e kapora verdimz aten ama gt line a 375 vereceğme q2 ye 400 verirdim.

• Normalde Allure Sport 229k , burada bayi biraz fiyatı şişirmiş. Sizin anlaştığınız fiyat kur düzeyinden ziyade hangi tarihte yayınlanan fiyat listesi acaba ? Kur yükselirken mi yoksa en tepeye yakınken mi? Muhtemelen 30.10.2020 tarihine kadar geçerli olduğu beyan edilen Fırsat Araçları arasında sizin araç çünkü bu aydakilerde görünmüyor. 2008 icin her araca her ay aynı şekilde firsat aracı fiyatı vermiyor Peugeot. 308 özelinde 2 aydan fazladır aynı fiyatla satılıyor örneğin. Kur zirveye yükselirken artmadı düşerken de inmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 19 Kasım 2020; 0:29:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banderly

peugeot 2008 active eat8 250 bin tl anlaşmıştım ama kur bayağa düştü ben anlaştığımda dolar 8.3 lerdeydi,bu aracın fiyatnının düşme ihtimali var mıdır önümüzdeki aylarda yoksa araca çok talep olacağından dolayı kesinlikle düşmezmi?bir arkadaşta allure sport 255 yazmış çünkü birde 308 c segmenti ve en dolu paket,boş paket b suvla aynı fiyat olması bana biraz garip geldi.

240 diyen bayi var diyorlardı facebook sayfasında hocam ama ne kadar doğrudur bilmem. Teslim tarihine, anlaşma zamanına göre değişkenlik gösteriyor. Ben de 308 style tech için 235’e anlaştım fakat yarınki faiz kararına göre iptal edebilirim.

allure ile arasında anahtarsız çalıştırma, led farlar ve navigasyon vardı sanırım styletech’in. Active 2008’de ek var mı? Şu anda style tech’lerde cam tavan, geri görüş kamerası, karartılmış arka camlar standart oldu mesela.

Sizin teslim ne zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuffefe

Arkadaşlar Peugeot 308 1.2 allure sport 255bin alınır mı sizce cumaya kadar karar vermem gerek.liste fiyati 229 bin fazladan 25 bin alıyor bayi

Hocam style tech ile allure sport arasında kalmıştım bende birkaç hafta önce.

Arada anahtarsız çalıştırma, led farlar, 17” jant, bir de navigasyon fark var. Style tech 235-240’a bayilerde bulunabiliyor(aslında 230 yapıyor panaromik tavan vs, üstü bayi haracı). 235 baz alırsak, 255 ile aradaki fark 20 bin. Bu özellikler için 20 bin vermek istemediğim için style tech’e yönelmiştim. Benim için önemli olan panaromik cam tavan, hayalet ekran, katlanır ayna, far ve yağmur sensörleri. Bunlar ikisinde de standart şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

Hocam style tech ile allure sport arasında kalmıştım bende birkaç hafta önce.

Arada anahtarsız çalıştırma, led farlar, 17” jant, bir de navigasyon fark var. Style tech 235-240’a bayilerde bulunabiliyor(aslında 230 yapıyor panaromik tavan vs, üstü bayi haracı). 235 baz alırsak, 255 ile aradaki fark 20 bin. Bu özellikler için 20 bin vermek istemediğim için style tech’e yönelmiştim. Benim için önemli olan panaromik cam tavan, hayalet ekran, katlanır ayna, far ve yağmur sensörleri. Bunlar ikisinde de standart şu anda.

Alıntıları Göster

evet full krom set,cam film,yan basamak,kauçuk paspas ve bagaj havuzu fiyata dahil.ama ekstra olarak geri görüş kamerası vs yok,eğer dolar düşerse indirim istiycem yapmazlarsada iptal edicem.yani bayiinin kendi eklediği şeyler var,araç aynı şekilde geliyor cam tavan vs yok ama kur düşerse cam tavanlı olanını bu fiyata verirler hatta belkide pandemi dönemi çok ağırlaşırsa ve yarın faiz arttırım kararı çıkarsa,allure dynamic tekrar gelebilir avrupadan %50lik dilimde o yüzden iptal edicem.facebook sayfası nerede acaba ne yazmam gerekiyor facebooka?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmdd

Vergiden kaçınma vergi doguracak olayi gerçekleştirmemektir hocam, yani ötvye katlanmamak icin arac almamak, kdv yuksek bulup marketten alışveriş yapmamak gibi. Dolayisiyla alakası yok bu durumla.

Bir daha bak istersen. Vergiden kaçınmak kanunlardaki açıklardan faydalanarak olası verginin önüne geçmek, ya da katlanılacak vergiyi azaltmak demektir. Vergi ödememek için birşey almamak değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Superb d sınıfı, passattan daha zevkli kullanması.

hocam 2013 corsadan 2020 corollaya geçtim. inanılmaz fark var, tabi daha önce daha iyi bir araç kullanmadığım için şu an aracıma hayran hayran biniyorum. ama dediğiniz gibi superb d segmenti mutlaka daha güzeldir, geçtiğimiz sayfalarda passat vs superb kavgaları vardı da, oralarda çok kalitesiz malzeme kullanıldığı gibi yorumlar okumuştum o yüzden sordum. yoksa çok güzel bir araç bence de görünüş olarak

• serdarkalkan S kullanıcısına yanıt
    Bana aynı ABC gelecek ay teslim 280 fiyat çekmişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni clio için fiyat alan var mı varsa yazabilir mi

• youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    Vergiden kaçınmak vergi doğuran olayı gerçekleştirmemektir, suç değildir. Örnek olarak sen mtvsi fazla diye 1.5 TSİ golf aracını satıp 1.0 Tsi golf alırsın , dolayısıyla mtv düşer . Bu vergiden kaçınmaktır.

Sıfır araç alırken bayii %50
    ÖTV ile 230 bin TL fatura keser ama sana %80 ÖTV gibi satış yapar elden 30-40 bin alırsa bu vergi kaçırmaktır ve suçtur.
    Ne yazık ki bunu tespit edecek ve ceza yazacak 1 tane bile vergi Müfettişi çıkmamakta .

Şu an vergi incelemesindeyim ve 2016 senesinde bynogameden aldığım 13 TL ücret iadesi sebebiyle müfettiş benden fatura istiyor (ne alakaysa) ve dünyanın cezasını yazmaya çalışıyor , işleri güçleri arkası olmayan insanlarla . Bu firmalara kimse dokunamaz.

• 199 Aralık sonu teslim 1.0 icon otomatik .
    185 civarı touch duydum , yine Aralık teslim . Fiyatlar 50 bine sabit , araç bulmak çok zor .

• 1.0 touch x tronik 188 dediler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Bana aynı ABC gelecek ay teslim 280 fiyat çekmişti.

C3 Aircross için bana da 290 demişlerdi 2 hafta önce... Bugün öylesine aradım bu fiyatı verdiler... Sanırım dövizin ateşinin biraz söndüğünü görüp pozisyon aldılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarkalkan -- 19 Kasım 2020; 1:52:26 >
  • 
Sayfa: önceki 38573858385938603861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.