Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
123.389
Cevap
1.920
Favori
16.328.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 48 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7350
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 13
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1921
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1829 mesaj) CaptainSkyWalker (1545 mesaj) icemy (1050 mesaj) hirikus (902 mesaj) ysf87 (874 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (57294 mesaj) Mobil (60433 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (6114 mesaj) Uygulama (13828 mesaj) (708 mesaj)
  • @
463 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    183 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ceryan20

Bu arada bugun ford bayisinde idim. Courier kalmamis hic, yili kapatmislar. Tum araclarina yaklasik %7 zam gelicekmis.

O zaman boş paket focus 202 bin olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    47 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fehmarnbeltlink

Liste fiyatları çok daha altında, emin misiniz ? 275 olduğuna ? Elegance hem de ?

Tabi hocam kac tane bayi aradim honda civic elangance eco 275 diyorlar..abarttilar iyice..

• Teğmen
    127 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LaViTz

İzmir gonulsen oto Megane 1.3 tce EDC titanyum gri joy paket artı görüş paket 214900-tl Aralık 2.hafta teslim.50.000 TL pesinat

%80’e girmeyen otomatik megane’a fiyat sabitliyorlar mı? Emin misiniz ?

Renault takdirimi kazandı gerçekten öyleyse, 220 liste fiyatlı araçları 260’dan satmaya çalışıyor tüm markalar donanım falan kitleyerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpiendeksi -- 25 Ekim 2020; 11:29:0 >
    |
    |
  • Yarbay
    3577 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: koyumavi12345

10 gün önce mi dedim bilmiyorum ama sık sık ben chr için zam olmayacak dedim. Bana diyorsanız evet buradayım. Alıntılayarak bütün mesajlarımı da gösterebilirsiniz. Ben zam gelmeyeceğini düşünüyorum ama "kesinlikle bu sadece bir öngörü, kimseden bir şey duymadım ve kesin konuşmuyorum dedim"

Sizler için dedim. Ağustos'tan beri bas bas bağırıyorum. CHR için sıraya girin. Bugün olmazsa yarın geliyor sıra, ben hiç tanıdık olmadan telefondan sıraya girdim, sıra bana geldi dedim. Defalarca söyledim. Yanlısım varsa düzeltin CHR için Mart'tan beridir zam yapılmıyor. 3.aydan bu güne kadar neredeydiniz de yılbaşına 1 ay kalası o arkadas burada mı diyorsunuz.

Ben aracımı p.tesi zamsız fiyattan alacagım nasipse. Aracı alacagım için Facebook grubuna katıldım. Oradaki yazılanları okuyunca az bile yapılıyor. Keşke her ay düzenli olarak 100.000-100.000 zam gelse. Keşke clio 1 milyon liraya satılsa. Gruptaki yazılar şu şekilseydi, duster bile fiyatını 2 ye katladı bizim arabalar prim yapmadı. Toyota bizi zarar ettiriyor. Satarsam bir daha almam zam yapmıyorlar. Yazalım, çizelim, birilerine ulaşalım CHR a da zam yapılsın arabamız değerlensin. Tepki mesajları yazdım. Kendimizi düşünmeyelim sadece, bakın ben zam gelmediği için alabiliyorum dedim. Zam gelse alamazdım dedim. Sonuç, hatalı bir söylem sahibiymişim gibi davranıldı.

Madem aylardır CHR alın, elinizi çabuk tutun, gidin Bi test edin ondan sonra yorum yapın derken görünmüyorum, "öngörüm" yılbaşına kadar zam olmayacagı yönünde derken görünmüyorum, öbür taraftan araç sahipleri neden arabamıza zam gelmiyor diye dert ediniyor; Bundan sonra bende salıyorum arkadaş. Gelsin her ay her arabaya 100.000 zam gelsin. Hepimizin arabası değerlensin. Arabası olmayanda almasın. (yahu ironi yaparken bile gönlüm el vermiyor, gözünüzü seveyim gidin bi chr ın flame paketine bari bakın, su an %50'lik dilimde, %80 olması için de çokca zam gelmesi gerek. Sıraya girseniz 2-3 aya araç geliyor)

Alıntıları Göster

Umarım sizin ve sizler gibi temelsiz ön görülü mesaj yazanları okuyup araç alma veya almama hakkında karar verenler yoktur.

Belki sayenizde İnsanlar alacakları araçtan oldular.

|
    |

• Yarbay
    2966 Mesaj

Nedeni 1.0 aracın çekmeyeceği, gitmeyeceği, kısa vadede arıza vereceği inanış yüzünden. Halbuki 1240kg ağırlığındaki golf ü dahi 9.9sny de 0-100 e çıkartıyor. Şehir içi trafikte esnekliği ise hele ki yokuşta 4000-5000dd bandında bağırarak gitmek zorunda olan atmosferiklerden çok daha iyi.

Genel kanı düşük hacim, yüksek sıkıştırma oranı nedeniyle motor ömrü açısından sorun oluşturacağı da endişeler içerisinde ancak bu endişeye mahal verecek kilometrelere gelen araç ben daha görmedim.

|
    |
    Alex27i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj

ötv 80 kasımda girecek

|
    |
    umut5566 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    C-HR modeline zam geldi.
    Artık Türkiye pazarında C-HR hibritsiz versiyonu satılmayacak sadece Hibrit versiyonu satılacak.

En düşük Hibrit C-HR fiyatı 238.500 lira oldu.

• Çavuş
    48 Mesaj

Piyasaya bakınca hâlâ uygun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Lechpoznan93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    243 Mesaj
    Yüzüne bakılmayan chr konumuz artık ne hallere düştük.

• Yüzbaşı
    354 Mesaj
  • Yarbay
    2188 Mesaj
    Arkadaşlar c3 aircross suv bakmak istiyorum, sarı sitede 245’den başlıyor, sıfır da değil çoğu. Ama Citroen sayfasında 230 fiyat.
    Bazı markalarda ürün kalmadı biliyordum ama hepsinde durum aynı şu anda sanırım.
    Ne zaman düzelecek bu durum sizce?

• Yüzbaşı
    471 Mesaj

Futbolcuda topa vuruyor ayda milyon alıyor yani öyle bakmamak lazım bu tartışma uzar gider 40-50 fazlasına orta sınıf arabalar satılmıyor zaten 10-15 üstüne gidiyor

|
    |
    koyumavi12345 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    486 Mesaj

İletide imla hatası yapmışım düzelteyim derken silindi. Eyvallah hocam. Yorum sizin tabi, forumu bu konuyla meşgul etmeyim ben. Bilahire mesajlaşırız :)

|
    |
    börteçine@.m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4971 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aydınvag

Yüzüne bakılmayan chr konumuz artık ne hallere düştük.

Chr yuzune bakilmayan bir arac hicbir zaman olmadi. Uretildigi gunden beri ic piyasaya cok az veriliyor. Stok bulabilmeniz her donem zor oluyordu. Onun disinda fiyati da cok pahaliydi. Oyle ki 2018 yilinda orta paket cam tavanli otomatik kia sportage i 125bin tl ye alirken, hibrit chr giris paketi 160bin tl idi ve bulunamiyordu. Gecen ay sportage i 241 e satip, sifir hibrit chri 231 e aldim. Tum hikayesi bu. Gelecek ay flame paket 300bin tl olunca bu hikaye de sonlanacak

• Yarbay
    2668 Mesaj

Dün baya açıklamaya çalışmıştım rakamları ile durum net

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/03/16/9a/03169a5e8318a10a8eb20e160ebaeaa9.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |
    pendik05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Bu mesaj silindi.
    Tuketimler gerçekten cok iyi. Dizel işinin bittiğine seviniyorum. Hem sessizlik, hem konfor muazzam. Sadece dur kalklarsa start stop sistemi olmadan sifir gurultu ve titresimle aracin kalkması, insani mutlu ediyor. Dur kalktan korkmuyorum boylece.

|
    |
  • Yarbay
    2888 Mesaj
    Malum sitede 1.000km alti arac satisi 16.000 adete dayanmis durumda.
    Merak ediyorum bu araclari nasil eriteceksiniz.
    Hangi mal olursa olsun rekabetin oldugu yerde kar marjindan feragat etmek zorunda kalirsiniz.

Bayide 200bin olan arabaya malum sitede 230 ‘a yaziliyor diye 230’a satariz mantigiyla aliyorsunuz.300’tane ilanin icinden sizin araciniz nasil satilacak dusunuyormusunuz?

Bilincsiz ticaretten uzak durun araclar artik gercek kullanicilarin eline ulassin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 25 Ekim 2020; 13:51:19 >
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj
    Arkadaşlar sıfır Polo otomatik bulma şansımız hiç yok mu

• Çavuş
    77 Mesaj

Hangi paket aldınız? Cool ? Elegance? Fiyat paylaşırmısınız?

|
    |
    CallofTruth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • DH Yönetici
    1201 Mesaj

Konu dışı ve kişisel tartışma içeren mesajlar silinmiştir.

Kişisel muhabbet ve atışmaların, 

araç, model, motor, sınıf vs. kıyaslamalarının,

yakıt tasarrufu, dolar-euro muhabbeti,

tavsiye sorularının yeri bu konu değildir.

İyi forumlar,

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Bitcoin Alım Satım
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.