Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3630. sayfa)

5 sn
288.457
Cevap
4.618
Favori
46.924.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 36283629363036313632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 2.el 3 yıllık boş Passat verdim, üzerine 16 bin verim sıfır dolu Civic aldım.tabii herkesin kendi tercihi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • passatın sevdiğim yanı değer kaybetmiyor olması, ben yarın test sürüşlerine çıkacağım duruma göre değerlendireceğiz artık ama passat alacağımı sanmıyorum yine de buradan yazarım 2-3 haftaya ne aldığımı.

• Nervo kullanıcısına yanıt
    Araba değer kaybetmesin istiyorsanız TR’de en iyi seçenek VW. 2018’ Eylül’de 103bin liraya 1.0 Dsg Polo Highline aldığımda hem burada hem çevremde yemediğim laf kalmamıştı. O zaman i20 alma niyetiyle çıkmıştım Hyundai tuhaf bir şekilde Polo’dan 8-9bin lira daha pahalıydı benzer donanımda. Şu an zaten fiyatları hepimiz biliyoruz.
    Eğer biniciyseniz fiyatlara takılmayın elbet artacak, satarken pişman olmayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Araba değer kaybetmesin istiyorsanız TR’de en iyi seçenek VW. 2018’ Eylül’de 103bin liraya 1.0 Dsg Polo Highline aldığımda hem burada hem çevremde yemediğim laf kalmamıştı. O zaman i20 alma niyetiyle çıkmıştım Hyundai tuhaf bir şekilde Polo’dan 8-9bin lira daha pahalıydı benzer donanımda. Şu an zaten fiyatları hepimiz biliyoruz.
    Eğer biniciyseniz fiyatlara takılmayın elbet artacak, satarken pişman olmayacaksınız.

Kesinlikle hocam bizde çok büyük wv aşkı var. Polonun eskiden yüzüne bakılmazdı şimdi el üstünde.

• kyrsapl35 K kullanıcısına yanıt
    Hocam değer kaybı kaygınız varsa civicde hiç değer kaybetmiyor

• ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de Clio 4 aldım. Biniciyim ve fiyatına zerre bakmıyorum. Bakmıyorum derken bilmiyorum değil. Alalı 4 ay oldu şimdiden liste fiyatına göre 20 bin artmış görünüyor. Belki polo veya eşdeğeri daha çok arttı ama o da daha fazla kredi daha uzun vade ve daha çok faiz ödemesi demek. Biniciyseniz çok takılmamak gerek.

• PREDATOR066 P kullanıcısına yanıt

Ankara da kartaş a gittim. İçeride araç var ama satılık yokmuş. Egea sedan için en erken şubata tarih veririz ama hb ve sw için hiçbir şey diyemeyiz dediler. Ancak 1 adet hb street kasa varmış 1.3 dizel. Yarına kalır kalmaz bilemem.

Ayrıca makyaj lı kasanın ocak dan sonra piyasa ya çıkacağı söyleniyor muş. Kesin değil ama!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysf87 Y kullanıcısına yanıt

Tr de ikinci elde en iyi seçenek tartışmasız civic. Civic filolara çok gitmiyor vw gibi. Çok tutuluyor bireyselde. Değer kaybetmiyor. Vw ler de ikinci elde iyi ama ilk alım fiyatları kazık. Sıfır golf her zaman civicten pahalı ama ikinci el araba eskidikçe civic daha pahalı oluyor. Bugün 2010 civic golf bakın, civic daha hızlı, daha pahalıya gider.

Polo örneği kötü olmuş. Ben de aralık 2019da 112.5e 2015 xv premium aldım. Şimdi 225 en az. Sıfır xv 234bindi. Şu an 395bin. Bu işler biraz şans, biraz da uygun alma meselesi. 300bine highline polo alırsanız değerlenmez ama 180bine comfortline daha mantıklı.

• PREDATOR066 P kullanıcısına yanıt
    1.4 mümkün değil ama dizel otomatik belki ocak teslim olabilir yakından uzağa bayileri arayın

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Tr de ikinci elde en iyi seçenek tartışmasız civic. Civic filolara çok gitmiyor vw gibi. Çok tutuluyor bireyselde. Değer kaybetmiyor. Vw ler de ikinci elde iyi ama ilk alım fiyatları kazık. Sıfır golf her zaman civicten pahalı ama ikinci el araba eskidikçe civic daha pahalı oluyor. Bugün 2010 civic golf bakın, civic daha hızlı, daha pahalıya gider.

Polo örneği kötü olmuş. Ben de aralık 2019da 112.5e 2015 xv premium aldım. Şimdi 225 en az. Sıfır xv 234bindi. Şu an 395bin. Bu işler biraz şans, biraz da uygun alma meselesi. 300bine highline polo alırsanız değerlenmez ama 180bine comfortline daha mantıklı.

Tuborg'da st'lerinin araclarinin hemen hemen hepsi civic ve bunun gibi bircok firma sayabilirim, filo satisi cumlenize katilmiyorum. Ikinci elde en iyi secenek vw'den baska bir marka olamaz. Bu arada 300lu rakamlara ciktigimizda mantikli secim 1. passat impression ve 2.focus'dur.

• 2017 Aralıkta 86.000 e polo highline aldım. O zaman bi küfür yemediğim kalmıştı...

• Rebornx4 kullanıcısına yanıt
    Bazen nasip kovalar, bazen nasip kovalanır bazende hiç biri olmaz. Sizinki son seçenek olmuş hayırlısı olsun.

• fero01 kullanıcısına yanıt

2 hava yastıklılardansa normal mi?

• Cumartesi günü bayilerden aldığım teklifler

VOLVO XC40 1.5 T3 MOMENTUM : 560.000 TL (HEMEN TESLİM)

VW TİGUAN 1.5 TSI LIFE : 385.000 TL (HEMEN TESLİM)

BMW X2 DİZEL M PAKET : 545.000 TL + KASIM ZAMMI ( KASIM 2.HAFTA TESLİM)

BMW X1 DİZEL X LINE : 575.000 TL + KASIM ZAMMI ( KASIM 2.HAFTA TESLİM)

MERCEDES GLA : ŞUBATA KADAR ARAÇ YOK FİYAT BELLİ DEĞİL

MERCEDES GLB : ŞUBATA KADAR ARAÇ YOK FİYAT BELLİ DEĞİL

HONDA CRV : ŞUBATA KADAR ARAÇ YOK FİYAT BELLİ DEĞİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 26 Ekim 2020; 7:21:14 >
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt

Mercedes yavaş satılan fiyat segmentindeki araçlara 4 ay sonrasını işaret ediyorsa, perakende satışımız yoktur yazsın kapıya.

Honda'yı zaten biliyoruz da, televizyonda CRV reklamları çıkıp duruyor ilginç bir şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 26 Ekim 2020; 8:23:18 >
  • Şimdi varya bir ötv indirimi gelse şu galericiler ne mortingen olur.

• Dünya piyasasında çok pazar payı olmayan b suv lar burada badem gözlü olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • commandx C kullanıcısına yanıt

6 hava yastikli. 2017 ilk gelen lansmanlarda oyleydi. 2018 de sacmaladilar 2 hava yastigi verdiler. 2019 sonunda yine 6 ya cikti...

• Nervo kullanıcısına yanıt
    Keşke dediğiniz gibi olsa ama gelmez çünkü dış ticaret açığı büyüyor yazın turizmden döviz girişide olmadı. Amaç bir şekilde ithal aracın satışlarının düşmesi ki başarılıda olmuşlar 300bin TL üzerindeki araçlarda satışlar epey azalmış. Amaç talebin yerliye kayması yakında yüzde 80 lik dilimi yüzde 100 e bile çıkabilirler olmaz demeyin benzeri cep telefonunda yaptılar. Tüketici kredileri de arttı galerilerin işleri artık eskisi gibi olmaz insanlar ellerinde araç varsa bir şekilde binerler hiç aracı olmayanında alllah yardımcısı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nervo

Şimdi varya bir ötv indirimi gelse şu galericiler ne mortingen olur.

Çıkın artık şu düşünceden. Düşsea ne olacak? Kaç ay sürebilecek? Ayrıca, bu oranla bile araç alamıyorken, düşük oranda nasıl araç bulabileceksiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 26 Ekim 2020; 9:44:49 >
  • 
Sayfa: önceki 36283629363036313632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.