Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
109.148
Cevap
1.779
Favori
13.662.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6950
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1780
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1667 mesaj) CaptainSkyWalker (1295 mesaj) icemy (994 mesaj) ysf87 (872 mesaj) masterap (807 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (49375 mesaj) Mobil (54555 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5495 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
377 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    55 Mesaj
    Vision otomatik 187.700 oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    156 Mesaj

Yazısında sadece <500 dememiş. İlave olarak 2020 model yılı seçmiş. 2020 model bi araba dediğiniz gibi ise arkadaş daha ne yapsın. Bu bilgileri paylaşan arkadaşa teşekkürler 🤗

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    zylinderkopf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1956 Mesaj

Dün Fiat Egea hakkında bilgi almak için Fiat Balıkesir Karahallılar'a gittim.

İlgilendiğim model 1,4 fire Urban Plus. Nakit almak istiyorum dedim. Elimizde araç yok, Kasım ayında araçlar gelecek isterseniz arayalım dediler. Bende numaramı bıraktım. İsterseniz kapora vereyim yada paranın tamamını vereyim dedim zamdan etkilenmek istemiyorum diye.

Danışmanda artık kapora olayını bıraktık. Fabrikadan 1400 tane Egea çıkıyor dedi. Neredeyse 1 yıldır Egea da sıra var yok satılıyor dedi. Ülkenin bu kadar Egea ihtiyacı aslında yok bir yerde patlayacak vs dedi, kendince yorum yaptı. Bakalım arayacaklar mı Kasım ayında göreceğiz.

|
    |
  • Yarbay
    2750 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hirikus

Yılbaşında ne olacak abi ?

fabrika modelli zammi yapacak.Markalara gore %10 ile %25 arasi zamlanacak.

• Teğmen
    156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: misteryoo

14 bin tl ye ne gibi donanım eklediler acaba. Araç zaten neredeyse full. Hangi bayi hocam.

Alıntıları Göster

Erya hocam. Seramik, cam filmi birşey daha dedi ama unuttum hocam

|
    |
  • Yarbay
    2668 Mesaj

Hangi yılbaşında o oranda zam oldu? İthal araçların zaten yılbaşı ile herhangi bir bağlantısı yok, vw için aralıkta üretilen araçta ocakta üretilen araçta 2021 model. Aynı şartlarla üretilen ilave bir geçiş ya da teknik mevzuat geçişi olmayan ve kura göre zaten aylık güncellenen bir aracın fiyatı neden %25 artsın. VW aralıkta sattığı aracı da ocakta sattığı aracı da 15 bin euroya sağlıyor, Türkiyede birden ocakta neden %15-25 artış olsun. İnsanları korkuya sürüklemeye gerek yok sadece "MODEL GEÇİŞİ" oldu diye dövize endeksli otomobil gibi bir ürüne o oranda zam gelmez, hiçbir zamanda gelmedi. Firmaların geçmiş yıllardaki Aralık ocak listelerini incelerseniz ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.

Corolla Aralık 2019 Ocak 2020 fiyat listesi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/12/82/0e/12820e4ff330dc3838364565aa100546.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/89/f4/a3/89f4a34c7eb6d292200aa175be959585.jpeg&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/3e/b5/6a/3eb56abada05619f50e534c612e33350.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/98/5c/6c/985c6c549339a62f15aad4e549aef49b.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 24 Ekim 2020; 14:3:39 >
    |
    |
    EUS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    260 Mesaj

Güle güle kullanın, memnun olmanıza sevindim hocam, bizde Opele giderken astra niyetiyle gittik ama Grandland x almış bulunduk :)

|
    |
    Kuzeyli.2891 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3475 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

Toyota da bollaşma dönemine girmiştir. Malum al-sat tayfa galeriler bu fiyattan tercih eder çünkü her fiyaattan araç alınır diyen bı tayfa var. Almaya devam etsinler

Flame X ve Passion X belki onalr %80 dilime girmiş ancak onların müşterileri de Dream pakete yönelecektir. Yani yine uygun fiyatlı paketleri bulamayız

|
    |
  • Yarbay
    3335 Mesaj

Nedemek 1 haftalik cerez?

|
    |
    akkanatçı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3335 Mesaj

Sifirlar zamlandikca 2 ellerde zamlanir.

|
    |
    EUS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj

Olmayan arabaya zam yapıyorlar, seviyorum bu ülkeyi

|
    |
    Matteacher01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj

Bende izledim yokuş testini gerçekten performansı iyi o konuda :)

Söylediğiniz değerler gerçekten makul bence, biz genelde şehir içi kullanıyoruz, senede bir kez uzun yol yapıyoruz sadece, 8 ileri şanzuman biraz daha az yakıyor dedi bayideki satıcı 6 ileriye göre, bence şehir içinde pek fark etmez ama uzun yolda illaki faydası vardır, sizin araçta at 8 mi?

|
    |
    zifft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3475 Mesaj

Corolla seda Flame X %80 ÖTV dilimine girmiş Fiyat 281.350 TL + 1.440 Tl metalik renk + Aksesuar 

|
    |
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj
    Galerici alsatçı bayiden aldığının üstüne 20-30 ekleyerek satıyor. Bayii de bu kadar eleman parası bu kadar maliyet ile bu kar marjım yok diyerek her ay zam yapıyor. Sadece kuru baz almayın arkadaşlar.

Zam geldiğini gören galeri alsatçı bir 10-20 daha ekliyor satmak istediği arabaya. Bu saçmalık nereye kadar devam edecek acaba?

• Yüzbaşı
    480 Mesaj

Hahahahahahah tipik türk insanını tarif etmişsiniz insanlar arabalarının artık mazot üretmesini bekliyor

|
    |
    redmaner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    269 Mesaj
    Bu sabah Toyota bayisine gittim araç teslimi için. Fiyatlara bugün zam gelmiş. Siteye henüz yansımamış pazartesi yansır diyorlar. Corolla Flame x-pack yeni fiyatı 281500 olmuş.

|
    |
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj

Herhangi bir şehirde Clio 4 0.9 Tce HB ya da ST gören duyan var mı acaba? Birkaç yeri aradım ancak yok dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werrol -- 24 Ekim 2020; 14:23:31 >
  • Binbaşı
    1559 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zylinderkopf

Bildiğiniz üzere sarı sitede 100.000 km üzerindeki araç ilanlarının çoğunda kilometreden üç sıfır atma hastalığı var.

Örneğin 150.000 km.’deki araçları 150., 270.000 km.’deki araçları 270 km. olarak ilana koyuyorlar. Bu durumu sarı site yönetimine defalarca şikayet ettiğim halde sektörde monopol haline gelmiş olan firmanın umrunda bile olmadığı için hiçbir işlem yapılmadı.

Siz bu < 500 km. Araç sayısı hesabını yaparken bu durumu nasıl dikkate alıyorsunuz? Eğer izah ettiğim şekilde 100.000 km üzerinde olup ilan verilirken km.’sinden üç sıfır atılan ilanları toplam sayıdan düşmüyorsanız yaptığınız tablolar doğru rakamı yansıtmamış olur.
    2020 arabanın 100 binde olacak hali yok ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5881 Mesaj

Amme hizmeti, güzel çalışma olmuş elinize sağlık.

En basit yaklaşımla arz artıyor çıkartımı yapılabilir.

|
    |
    Muhendis06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj

Manuel hocam

|
    |
    1679fbhju kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
anzer balı
Ko Cuce
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.