Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
123.886
Cevap
1.920
Favori
16.435.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7373
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1921
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1833 mesaj) CaptainSkyWalker (1556 mesaj) icemy (1051 mesaj) hirikus (902 mesaj) ysf87 (874 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (57573 mesaj) Mobil (60627 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (6141 mesaj) Uygulama (13828 mesaj) (749 mesaj)
  • @
462 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    449 Mesaj

Duyum olarak aldım.

|
    |
    uraltay85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    164 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: misteryoo

Arona faturam bugün kesildi. Alıcıları ayıklayarak galericilere vermemeye çalıştıklarını ve sonraki teslimlerde fiyat artışı olabileceğini satış temsilcisi söyledi.

Hayırlı, uğurlu olsun... Benide bugün aradılar, birisi aracı almaktan vazgeçmiş. 1,0 Xcellence 245 bin tl satış fiyatı. 14 bin tl aksesuarı var dedi, mantıklı gelmedi, düşüneyim dedim.

• Binbaşı
    1362 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

O zaman Rline için 480₺ diyorlardı, standart Elegance için 435-440 diyorlardı. Şimdi yeni tip olan standart Elegance için 480, eski tip için 460₺ diyorlar. Yeni tip için 450₺ diyen bayi varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
    Uzay otoymuş, yeni tip ise güzel fiyat.

Yeni tip elegancedan kastınız ne hocam anlayamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj

Bütçe ancak 180K, 190K arası çıkarabilirim. O yüzden corolla otomatik 173K tam bana hitap ediyor ama maalesef gittiğim bayi şubat-marta sıra yazarız, o günkü fiyattan veririz diyor. Sıfırın ikinci eli ise malum sitede benzinlisi 225K dan başlıyor.

|
    |
    nolacak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Elimde geçen yıl 70.000 tlye aldığım ikincş el polom var bu fiyatlara araba almak için maddi durumun baya iyi olması lazım bakımınu yaptırıp sanırsam bir 5 sene kesin binerim

Fiyatlar artmasa bakımını yaptırmadan mı binecektin hocam :)

• Arkadaşlar elinde hibrit C-HR olan bildiğiniz bir Toyota bayii var mı? Yardım edebilen olursa şimdiden teşekkürker.

• Binbaşı
    1426 Mesaj

Ön, arka ve direksiyonda yeni amblem, yeni klima paneli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    blacklotus01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    87 Mesaj

Hiçbir bayide olmadığını duydum ama emin değilim.

|
    |
    erka1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    48 Mesaj

Benzinli bulabileceğinizi hiç sanmıyorum.

|
    |
    Bahsedilenler: murat18100
  • Yarbay
    4293 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aahhmmeett1923

cevap için teşekkürler, 310 bin tl civarında önerebileceğiniz suv tarzı araç var mı?

Sıfırı bayilerde var mıdır bilmiyorum ama Kia Niro Hibrit de olabilir. 1.6 motoru MTV avantajı sağlıyor, sarı sitede bir iki ilan var.

|
    |
  • Binbaşı
    1133 Mesaj

Sırf bu yarı otomatik şanzıman yüzünden İ10 veya Picanto almadım. Eski 4 ileri tam otomatiğe razıydım.

Mecbur gidip Mitsubishi Spacestar aldım, memnunum da şükür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Carsever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5851 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xxl567

Sırf bu yarı otomatik şanzıman yüzünden İ10 veya Picanto almadım. Eski 4 ileri tam otomatiğe razıydım.

Mecbur gidip Mitsubishi Spacestar aldım, memnunum da şükür.

Aynen, tam otomatik AMT'den çok cok daha iyiydi.

Hele Picanto denen araç, 2017de 1.25 tam otomatik ve fullken, yıldan yıla hem motor hacmi düştü hem donanımı, şimdi bir de yarı otomatik oldu.

|
    |
  • Yarbay
    5415 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: omergurarslabn

Arkadaşlar elinde hibrit C-HR olan bildiğiniz bir Toyota bayii var mı? Yardım edebilen olursa şimdiden teşekkürker.

onu bulmak için kadir gecesi doğmuş olmak gerekir  

kolay gelsin aramanızda, corolla deseniz belki ama CHR çok çok zor.

• Haha hocam doğrudur. Ben araç bulma zorluğu sıralaması olarak Civic Eco Elegance > Corolla Dream MBS > Hibrit C-HR > Hibrit Corolla Dream olarak düşünüp kendimi orta bir yerde pozisyonlandırayım demiştim. Sanırım dediğinize göre C-HR pek de bu sıralamaya uymuyor.

|
    |
    realgs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj

120-130 a sıfır golf almaktı içimden geçen ama şu andaki duruma bakınca

|
    |
    akkanatçı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    126 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: espresso8218

yoruma katılıyorum, biraz araştırınca bir çok yerden araba bulunabiliyor, panik havası yavaş yavaş dağılmaya başlıyor.

Aynı görüşü paylaşıyorum sizinle. Malum sitede favorilediğim ilanlar deyim yerindeyse patır patır fiyat indiriyor. Hesabımı 3-4 saatte bir birçok bildirim yığılmış halde buluyorum. 2 aydan uzun süredir satılmayan araçlar var. Bu süreçte satıcılar değişen piyasa koşullarında araçlarının yerini konumlandıramıyor. "Aza mı veriyorum acaba?" kaygısı var. Bir ilanın fiyatı 162 bin TL'den bir anda 178 bin TL'ye çıkıyor mesela, haftası bitmeden 165 bin bandına tekrar geriliyor. Şişkinlik, sanal yükselme var. Ancak yükselme devam ettikçe bu araçları alabilecek alım gücüne sahip insan sayısı da ters orantılı bir şekilde azalıyor. Haliyle reel talep olmuyor.

Bu durumun sıfır fiyatlarına kısa vadede etkisi olmasa da, araçların bulunabilir hale gelmesi sıfıra yakın 2-3 yaşında araçları daha uygun fiyata almamızı sağlayabilir.

|
    |

• Teğmen
    111 Mesaj

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-toyota-plaza-toymar-dan-volkswagen-polo-1.0-tsi-comfortline-dsg-873275347/detay

bayiler artık birbirlerine araç satıyor herhalde 275 bine koymuş birde, sıraya girip beklesen 2-3 ay o fiyata denk gelmez sıfırı

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

leon da kalkmış listeden.. yeni kasa ne zaman geliyor bilgisi olan var mı..

• Yüzbaşı
    425 Mesaj

2021 model araçlar bayilere bol bol dağıtılısra ve bayiler galeriler yerine halka satarsa dediğiniz olur. Ama az araç gelir ve yine galeriler 2021 model araçları kaparsa 2021'lere faiş fiyat çekerler. Millet daha ucuz diye 2020'lere mum olur.

|
    |
    Mojaverok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj
    200.000 tlye galerciden polo alınır mı ne dersiniz ? Sıfır

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.