Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
123.536
Cevap
1.922
Favori
16.369.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7359
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1923
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1829 mesaj) CaptainSkyWalker (1545 mesaj) icemy (1050 mesaj) hirikus (902 mesaj) ysf87 (874 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (57365 mesaj) Mobil (60498 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (6128 mesaj) Uygulama (13828 mesaj) (728 mesaj)
  • @
462 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    21 Mesaj

1.5 tsi b 8.5 passat karma 2500 km 6.3 litre oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    vitisvinifera68 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3304 Mesaj

dizel arac satılıp ,aynı miktara benzinli arac alınmaz ,ateca dizel olsaydı dusunulebilirdi.

|
    |
    deserthawk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    682 Mesaj

Eskişehir vokswagen seat bayine uğradım bugun. Ellerinde T-ROC bolca var bir tanede passat vardı. . Seat ta Ateca lar yeni gelmiş oda bolca vardı. Bilginize.

|
    |
  • Binbaşı
    1208 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1310

Arkadaslar yorumlarinizi merak ediyorum.. 2020 1.6 tdi dsg bussines passat aracim var. Malumunuz suan suv araclar cok populer ve benimde ilgimi cekiyor. Bayiden seat ateca xperience 1.5 tsi dsg + cam tavan+ hafizali isitmali koltuk ve direksiyon+ kendi kendine park+ On park sensoru (birkac ufak daha seyler var farkli koltuk kilifi gibi ) arac icin 373 bin fiyat aldim. Sizce geçilir mi siz olsaniz ne yapardiniz kararsiz kaldim ??

Eğer hemen teslim edebiliyorsa ve siz de SUV bir araca binmeyi arzu ediyorsanız geçilebilir.

Donanım olarak zaten benzer olacak. Sadece segment düşüşü kaynaklı biraz eksikleri olur ama devasa farklar olmayacaktır.

Ayrıca 1.6 tdi motordan 1.5 tsi 'a geçmek de sizi memnun edecektir diye düşünüyorum performans ve rafinelik açısından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4971 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Matteacher01

Seat kalitesi ile vw kalitesi arasindaki farkı es geçmemek lazım. Leon ve golf kullanmış biri olarak söylüyorum.

Yalniz ateca passattan asagi kalmaz. Leon ve golf gibi degil. Bence de gecilmez ama

|
    |
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj

Ateca kesinlikle Tiguan’dan daha güzel iç mekan sunuyor, Tiguan’ın R-Line koltuklarının deseni falan bile sofra örtüsü gibi, orta konsol desen zaten Caddy.

Hepsini geçtim Tiguan’ın en boşu bile Ateca’dan pahalı, ben olsam ben de Ateca’yı seçerdim.

|
    |
    ShadowOfSpirit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Arona faturam bugün kesildi. Alıcıları ayıklayarak galericilere vermemeye çalıştıklarını ve sonraki teslimlerde fiyat artışı olabileceğini satış temsilcisi söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misteryoo -- 24 Ekim 2020; 9:38:54 >
  • Yarbay
    3786 Mesaj

Malesef durum böyle, araç yok diye Fiesta fiyat listesini kaldırdılar.

|
    |
    tonodias kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    103 Mesaj
    Araba bollasacak fiyatlar düzene oturacak diyenler var tamamda 1.6 vision Corolla 290k,Megane 1.3 edc joy 300k veya Ford focus1.5 otomatik benzinli tendx 300k olduktan sonra yer gök focus Corolla ve Megane olsa 300 k olduktan sonra olurmu bu fiyatlar Euro 10 oldumu focus 11 oldumu Megane 12 oldumu vision girer.Belki kapmanyalarla en fazla bir iki ay ertelerler.benim naçizane tavsiyem c segmenti yüzde 50 kılık dilimde buldunmu kör topal dememek lazım almak lazım.Yuzde seksenlik diliminde kime ise iyi araştırmak gerekir.ytd:)

|
    |
  • Yarbay
    3092 Mesaj

Yeni araç her zaman daha iyidir eğer araç varsa ellerinde kaçırmayın derim

|
    |
    SARIKIRMIZI 01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1541 Mesaj

Bence hiç korkmayın gayet iyi bir seçim. Araç kıtlığının olduğu ve fiyat garantisi olmadığı şu günlerde C suv ve Opel markası gayet iyi tercih. Güzel günler de kullanın.

|
    |
    eyfetop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10726 Mesaj

350bine kadar ne alalım? Sıfır, ikinci el farketmez.

|
    |
    CaptainSkyWalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5851 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SARIKIRMIZI 01

Bu mesaj silindi.

Yarı otomatik tecrübeniz var mı, yeni i10 ile test sürüşü yapıp öyle karar verin bence.

Kia bayileri "yeni 5 ileri şanzıman"deyip de vitesin robotize tek kavrama olduğunu söylemiyor, zaten hiçbir bayide test aracı da yok, deneyimlemeden alıyor millet.

• Teğmen
    103 Mesaj
    Octavia ne zaman gelecek bilgisi olan varmiydi?

|
    |
  • Yüzbaşı
    268 Mesaj

Hocam mishubishi space star picanto'dan daha cazip sanki motor şanzıman ikilisiyle. Ayrıca euroncap çarpışma testinde de çok iyi puanlar almış bir araç. Ona da bakmanızı tavsiye ederim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    268 Mesaj

Çok iyi fiyattan almışsınız hocam güle güle kullanın. Led farı iskonto yapmaları da şu araç piyasasında bence çok değerli.

|
    |
    misteryoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1426 Mesaj

Bence zorlayıp Rio, i20, Clio bakın derim.
    Picanto 1.0 atmosferik, hem performans olarak hem uzun yolculukta çok memnun etmez.

|
    |
  • Yarbay
    10726 Mesaj

370bin lik araçlardan bahsediyoruz. Dizel benzin arasında iki litre tüketim oynasa bile yılda 2bin etmiyor(10bin km için 1800tl fark oluyor). 370binin yanında yılda 2bin'in pek bir önemi kalmıyor bence. Performans, sessizlik, sürüş keyfi gibi artıları da varken.

Eskisi gibi dizel, benzin, az yakıyor çok yakıyor muhabbetine gerek bence şu şartlarda. Donanım ve fiyatın yanında etkisi çok az.

|
    |
    texmo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    959 Mesaj
    Kia ceed 1.4 Manuel techno cool donanımlı olarak neredeyse her bayide var. Fiyat 188bin. Manuel C sınıfı için bence iyi fiyat fakat hem 2.el değeri hem de manuel olmasından dolayı stokta kalmışlar sanırım.

• Yarbay
    29843 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: misteryoo

Arona faturam bugün kesildi. Alıcıları ayıklayarak galericilere vermemeye çalıştıklarını ve sonraki teslimlerde fiyat artışı olabileceğini satış temsilcisi söyledi.

Piyasanin led farla en mantikli arabasi

ama %80 olursa otvsi kimse yuzune bakmaz onuda eklemek lazim

300.000 arona alacak adam daha anasindan dogmadi :)

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.