Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

18 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 63 Misafir (36 Mobil) - 33 Masaüstü48 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
126.734
Cevap
1.933
Favori
16.944.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7448
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 13
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1934
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1867 mesaj) CaptainSkyWalker (1696 mesaj) icemy (1061 mesaj) hirikus (902 mesaj) ysf87 (877 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (59009 mesaj) Mobil (61945 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (6264 mesaj) Uygulama (13828 mesaj) (1074 mesaj)
  • @
480 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
  • Haha hocam doğrudur. Ben araç bulma zorluğu sıralaması olarak Civic Eco Elegance > Corolla Dream MBS > Hibrit C-HR > Hibrit Corolla Dream olarak düşünüp kendimi orta bir yerde pozisyonlandırayım demiştim. Sanırım dediğinize göre C-HR pek de bu sıralamaya uymuyor.

|
    |
    realgs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj

120-130 a sıfır golf almaktı içimden geçen ama şu andaki duruma bakınca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    akkanatçı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: espresso8218

yoruma katılıyorum, biraz araştırınca bir çok yerden araba bulunabiliyor, panik havası yavaş yavaş dağılmaya başlıyor.

Aynı görüşü paylaşıyorum sizinle. Malum sitede favorilediğim ilanlar deyim yerindeyse patır patır fiyat indiriyor. Hesabımı 3-4 saatte bir birçok bildirim yığılmış halde buluyorum. 2 aydan uzun süredir satılmayan araçlar var. Bu süreçte satıcılar değişen piyasa koşullarında araçlarının yerini konumlandıramıyor. "Aza mı veriyorum acaba?" kaygısı var. Bir ilanın fiyatı 162 bin TL'den bir anda 178 bin TL'ye çıkıyor mesela, haftası bitmeden 165 bin bandına tekrar geriliyor. Şişkinlik, sanal yükselme var. Ancak yükselme devam ettikçe bu araçları alabilecek alım gücüne sahip insan sayısı da ters orantılı bir şekilde azalıyor. Haliyle reel talep olmuyor.

Bu durumun sıfır fiyatlarına kısa vadede etkisi olmasa da, araçların bulunabilir hale gelmesi sıfıra yakın 2-3 yaşında araçları daha uygun fiyata almamızı sağlayabilir.

|
    |

• Teğmen
    111 Mesaj

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-toyota-plaza-toymar-dan-volkswagen-polo-1.0-tsi-comfortline-dsg-873275347/detay

bayiler artık birbirlerine araç satıyor herhalde 275 bine koymuş birde, sıraya girip beklesen 2-3 ay o fiyata denk gelmez sıfırı

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

leon da kalkmış listeden.. yeni kasa ne zaman geliyor bilgisi olan var mı..

• Yüzbaşı
    428 Mesaj

2021 model araçlar bayilere bol bol dağıtılısra ve bayiler galeriler yerine halka satarsa dediğiniz olur. Ama az araç gelir ve yine galeriler 2021 model araçları kaparsa 2021'lere faiş fiyat çekerler. Millet daha ucuz diye 2020'lere mum olur.

|
    |
    Mojaverok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj
    200.000 tlye galerciden polo alınır mı ne dersiniz ? Sıfır

• Yüzbaşı
    594 Mesaj

2020 de galeriler tüm marka modellere saldırdı. 2021 de sadece kupon araçları stoklarlar diye düşünüyorum. Belli markaların Suv adı altında sattıkları araçlar stoklanır yine. 80 lik dilimdeki sedan araçları almak isteyenler bayilerde sıra beklemeden alabilirler gibi geliyor bana ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ogz45 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4021 Mesaj

Kesin bilgim yok.

2021 kuruyla ST-Line %80’lik ÖTV dilimine çıkar ve satamayacakları için getirmezler.

|
    |
    espanol toro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4021 Mesaj

TSI DSG Scala

|
    |
    commandx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1471 Mesaj

Özellikle ithal araçların TR’ye gelmesi şubatın ikinci yarısını bulur, yani 2020 modellere eski diyebilmek için daha 4 ay var, adamlar 30-40bin araca göre 100bin kârla satış yapıyorlar.
    Kâr marjlarını biraz düşürseler stoklarını bir haftada eritirler.
    İkinci el ilanlarda 10bin civarı sıfır araç var, ortalama yılda 600bin, ayda 50bin araç satıldığını düşünürsek 10bin bir şey değil, piyasayı doyurmaz.

|
    |
    Mojaverok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    532 Mesaj

Otomatikse alınabilir

|
    |
    börteçine@.m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10822 Mesaj

230bine ful donanım varsa alınır, fazlası etmez. Cam tavan, pasif güvenlik, anahtarsız giriş vs

|
    |
    CaptainSkyWalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4021 Mesaj

Üstad şu anda 230.000 TL’ye full dolu Corsa alamıyorsunuz.

Bir daha bakın

|
    |
    commandx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    Seat Ateca yeni kasa experince plus 379.000 tl fiyat aldım. Seramik, film, ıvır zıvır iteleme dahil. Sıradan beyaz renk. Ne diyorsunuz? 373 fiyat alanlar vardı pahalı geldi.

• Yüzbaşı
    260 Mesaj

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, genelde çevremde de olumlu yorumlar aldım Opel hakkında, herkesin aradığı araca en az zararla sahip olması dileğiyle

|
    |
    Kuzeyli.2891 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1544 Mesaj

Rica ederim hocam bende de Astra k dizel oto var. Çok memnunum.

|
    |
    eyfetop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2013 Mesaj

Liste fiyatından 100 bin fazla koyarak rekor kırmış  

|
    |
    Death55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    7 Mesaj

Corolla için kasım ayında bayilere ne kadar araç düşmüş bilgisi olan varmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sdrima -- 23 Ekim 2020; 20:59:12 >
    |
    |
  • Uzman Mobil
    32279 Mesaj

demin suzuki swift'e rastladım ağzına kadar dolu donanım liste fiyatı 230k. ikinci eli yavaştır muhtemelen, herkese de hitap etmez ama dolu araç isteyenler için alternatif.

şerit takip, kör nokta, geri manevra uyarı sistemi, uzun far asistanı, ACC, LED farlar vs.

1.2 hibrit motor, CVT şanzıman.

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.