Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tramp.life Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir (4 Mobil) - 22 Masaüstü5 Mobil
5 sn
131.738
Cevap
1.965
Favori
17.808.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7583
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1966
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1912 mesaj) CaptainSkyWalker (1753 mesaj) icemy (1063 mesaj) hirikus (915 mesaj) ysf87 (877 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60731 mesaj) Mobil (64013 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (6495 mesaj) Uygulama (13828 mesaj) (679 mesaj) (1680 mesaj)
  • @
512 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #5
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    342 Mesaj

Elinde hazır bulunduran ya da fiyat garantisi veren bir bayi varsa tabii ki alınır. Öte yandan Dizel feel yerine aynı para olan benzinli shine tercih etmenizi öneririm. Ekonomi anlamında çok yakınlar ancak donanım olarak çok ciddi üstünlüğü var shine olanın.

|
    |
    emrdmr1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7884 Mesaj

Özellikle yerli üreticiler diyebileceğimiz Toyota,Fiat,Renault,Ford gibi firmalar önümüzdeki dönemlerde yeteri kadar araç girişini sağlayacaktır. Piyasanın bu şekilde spot piyasaya dönmesine izin vermez.

Evet ben de aşırı fiyatlara takılmadan nispeten makul fiyattan araç bulduğunuzda alın diyenlerdenim. Ama hali hazırda elinde aracı olan,nakiti parasını değerlendiren kişilerin panik havasına girmesine de gerek yok. Burada panik havası vermeye çalışanlara prim vermeyin,öyle öldüm bittim bir durum ortada yok.

Ayrıca döviz artsa bile otomobiller üzerindeki ÖTV yükü çok yüksek. Devlet piyasa durmaya başladığı anda bu vergi yükünü azaltır,satışları yine belli oranda tutar.

Yukarıda yazdıklarıma göre tek istisna pick-up araçlar. Onların hala fiyatları ülkemizde dünya piyasasına göre düşük fiyatta ve üzerindeki vergi yükü çok düşük. Sıfır fiyatı 250-350 bin TL bandına olan bütün pick-uplar hiç düşünmeden alınmalı.

Evet araç temininde bir sıkıntı var ama panik havası olacak bir durumda yok. Buradaki herkesin yorumlarını da ciddiye almayın. Bilir gibi konuşan çok kişi var, herkes malumunuz günümüzde popi olma peşinde.

|
    |

• Yarbay
    5495 Mesaj

Ateca fr ile tiguan conf.yan yana koyduk inan tiguan arka koltuklar doblo gibi kaldi hani kalite olarak kumas vs.cok bi fark yok emin ol..Hani fiyati kadar yok diyelim..Genislik segment olarak zaten yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Matteacher01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    Gecen sene dolar 7 liralardeyke. 5 liralar dustu arac fiyatlari dusmedi oyuzden arac fiyatlari dusecek diye hayal etmeyin , algi operasyonu yapmayın elinizdekinin kiymetini bilin yeni yılda vergilerle karsilayacagimiz icin dikkat edinde butun araçlar yuzde 89 dilime girmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1310 Mesaj

7 ay çok uzun süre, yanlışlık olmalı. Ben öylesine sordum. Biliyorum durumları. Teşekkürler

|
    |
    CaptainSkyWalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2603 Mesaj

Bunu duydugum iyi oldu bendede kaşıntı başkadı passat tdi business var ateca yada tiguan ile değişmek istiyodum ama çok kararsızım

tiguan elegans güzel ama çok para

tiguan life parasınada düşük km eski kasa tiguan highline bulunabiliyor

gel gelelim herkes manyakmısın diyor

|
    |
    İlice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4633 Mesaj

Ateca'yı bilemem ama Tiguan'ın arka koltukları üzerinde yumuşak sünger atılmış bildiğin sedir gibi. Dümdüz, ergonomik bir şekli şemali yok. Bari makyajda düzeltselerdi, onu da yapmamışlar.

|
    |
    ShadowOfSpirit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj

1.5 tsi b 8.5 passat karma 2500 km 6.3 litre oldu

|
    |
    vitisvinifera68 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3347 Mesaj

dizel arac satılıp ,aynı miktara benzinli arac alınmaz ,ateca dizel olsaydı dusunulebilirdi.

|
    |
    deserthawk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    752 Mesaj

Eskişehir vokswagen seat bayine uğradım bugun. Ellerinde T-ROC bolca var bir tanede passat vardı. . Seat ta Ateca lar yeni gelmiş oda bolca vardı. Bilginize.

|
    |
  • Binbaşı
    1223 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1310

Arkadaslar yorumlarinizi merak ediyorum.. 2020 1.6 tdi dsg bussines passat aracim var. Malumunuz suan suv araclar cok populer ve benimde ilgimi cekiyor. Bayiden seat ateca xperience 1.5 tsi dsg + cam tavan+ hafizali isitmali koltuk ve direksiyon+ kendi kendine park+ On park sensoru (birkac ufak daha seyler var farkli koltuk kilifi gibi ) arac icin 373 bin fiyat aldim. Sizce geçilir mi siz olsaniz ne yapardiniz kararsiz kaldim ??

Eğer hemen teslim edebiliyorsa ve siz de SUV bir araca binmeyi arzu ediyorsanız geçilebilir.

Donanım olarak zaten benzer olacak. Sadece segment düşüşü kaynaklı biraz eksikleri olur ama devasa farklar olmayacaktır.

Ayrıca 1.6 tdi motordan 1.5 tsi 'a geçmek de sizi memnun edecektir diye düşünüyorum performans ve rafinelik açısından.

|
    |
  • Yarbay
    4997 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Matteacher01

Seat kalitesi ile vw kalitesi arasindaki farkı es geçmemek lazım. Leon ve golf kullanmış biri olarak söylüyorum.

Yalniz ateca passattan asagi kalmaz. Leon ve golf gibi degil. Bence de gecilmez ama

|
    |
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj

Ateca kesinlikle Tiguan’dan daha güzel iç mekan sunuyor, Tiguan’ın R-Line koltuklarının deseni falan bile sofra örtüsü gibi, orta konsol desen zaten Caddy.

Hepsini geçtim Tiguan’ın en boşu bile Ateca’dan pahalı, ben olsam ben de Ateca’yı seçerdim.

|
    |
    ShadowOfSpirit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Arona faturam bugün kesildi. Alıcıları ayıklayarak galericilere vermemeye çalıştıklarını ve sonraki teslimlerde fiyat artışı olabileceğini satış temsilcisi söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misteryoo -- 24 Ekim 2020; 9:38:54 >
  • Yarbay
    4088 Mesaj

Malesef durum böyle, araç yok diye Fiesta fiyat listesini kaldırdılar.

|
    |
    tonodias kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    104 Mesaj
    Araba bollasacak fiyatlar düzene oturacak diyenler var tamamda 1.6 vision Corolla 290k,Megane 1.3 edc joy 300k veya Ford focus1.5 otomatik benzinli tendx 300k olduktan sonra yer gök focus Corolla ve Megane olsa 300 k olduktan sonra olurmu bu fiyatlar Euro 10 oldumu focus 11 oldumu Megane 12 oldumu vision girer.Belki kapmanyalarla en fazla bir iki ay ertelerler.benim naçizane tavsiyem c segmenti yüzde 50 kılık dilimde buldunmu kör topal dememek lazım almak lazım.Yuzde seksenlik diliminde kime ise iyi araştırmak gerekir.ytd:)

|
    |
  • Yarbay
    3149 Mesaj

Yeni araç her zaman daha iyidir eğer araç varsa ellerinde kaçırmayın derim

|
    |
    SARIKIRMIZI 01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1549 Mesaj

Bence hiç korkmayın gayet iyi bir seçim. Araç kıtlığının olduğu ve fiyat garantisi olmadığı şu günlerde C suv ve Opel markası gayet iyi tercih. Güzel günler de kullanın.

|
    |
    eyfetop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10965 Mesaj

350bine kadar ne alalım? Sıfır, ikinci el farketmez.

|
    |
    CaptainSkyWalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5884 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SARIKIRMIZI 01

Bu mesaj silindi.

Yarı otomatik tecrübeniz var mı, yeni i10 ile test sürüşü yapıp öyle karar verin bence.

Kia bayileri "yeni 5 ileri şanzıman"deyip de vitesin robotize tek kavrama olduğunu söylemiyor, zaten hiçbir bayide test aracı da yok, deneyimlemeden alıyor millet.

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.