Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3612. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 54 Misafir (6 Mobil) - 50 Masaüstü10 Mobil3 iOS1 Android
5 sn
288.477
Cevap
4.620
Favori
46.945.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36103611361236133614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Elimde geçen yıl 70.000 tlye aldığım ikincş el polom var bu fiyatlara araba almak için maddi durumun baya iyi olması lazım bakımınu yaptırıp sanırsam bir 5 sene kesin binerim

Fiyatlar artmasa bakımını yaptırmadan mı binecektin hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elinde hibrit C-HR olan bildiğiniz bir Toyota bayii var mı? Yardım edebilen olursa şimdiden teşekkürker.

• blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    Ön, arka ve direksiyonda yeni amblem, yeni klima paneli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir bayide olmadığını duydum ama emin değilim.

• Benzinli bulabileceğinizi hiç sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aahhmmeett1923

cevap için teşekkürler, 310 bin tl civarında önerebileceğiniz suv tarzı araç var mı?

Sıfırı bayilerde var mıdır bilmiyorum ama Kia Niro Hibrit de olabilir. 1.6 motoru MTV avantajı sağlıyor, sarı sitede bir iki ilan var.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Sırf bu yarı otomatik şanzıman yüzünden İ10 veya Picanto almadım. Eski 4 ileri tam otomatiğe razıydım.

Mecbur gidip Mitsubishi Spacestar aldım, memnunum da şükür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxl567

Sırf bu yarı otomatik şanzıman yüzünden İ10 veya Picanto almadım. Eski 4 ileri tam otomatiğe razıydım.

Mecbur gidip Mitsubishi Spacestar aldım, memnunum da şükür.

Aynen, tam otomatik AMT'den çok cok daha iyiydi.

Hele Picanto denen araç, 2017de 1.25 tam otomatik ve fullken, yıldan yıla hem motor hacmi düştü hem donanımı, şimdi bir de yarı otomatik oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: omergurarslabn

Arkadaşlar elinde hibrit C-HR olan bildiğiniz bir Toyota bayii var mı? Yardım edebilen olursa şimdiden teşekkürker.

onu bulmak için kadir gecesi doğmuş olmak gerekir  

kolay gelsin aramanızda, corolla deseniz belki ama CHR çok çok zor.

• realgs kullanıcısına yanıt

Haha hocam doğrudur. Ben araç bulma zorluğu sıralaması olarak Civic Eco Elegance > Corolla Dream MBS > Hibrit C-HR > Hibrit Corolla Dream olarak düşünüp kendimi orta bir yerde pozisyonlandırayım demiştim. Sanırım dediğinize göre C-HR pek de bu sıralamaya uymuyor.

• akkanatçı A kullanıcısına yanıt
    120-130 a sıfır golf almaktı içimden geçen ama şu andaki duruma bakınca

• quote:

Orijinalden alıntı: espresso8218

yoruma katılıyorum, biraz araştırınca bir çok yerden araba bulunabiliyor, panik havası yavaş yavaş dağılmaya başlıyor.

Aynı görüşü paylaşıyorum sizinle. Malum sitede favorilediğim ilanlar deyim yerindeyse patır patır fiyat indiriyor. Hesabımı 3-4 saatte bir birçok bildirim yığılmış halde buluyorum. 2 aydan uzun süredir satılmayan araçlar var. Bu süreçte satıcılar değişen piyasa koşullarında araçlarının yerini konumlandıramıyor. "Aza mı veriyorum acaba?" kaygısı var. Bir ilanın fiyatı 162 bin TL'den bir anda 178 bin TL'ye çıkıyor mesela, haftası bitmeden 165 bin bandına tekrar geriliyor. Şişkinlik, sanal yükselme var. Ancak yükselme devam ettikçe bu araçları alabilecek alım gücüne sahip insan sayısı da ters orantılı bir şekilde azalıyor. Haliyle reel talep olmuyor.

Bu durumun sıfır fiyatlarına kısa vadede etkisi olmasa da, araçların bulunabilir hale gelmesi sıfıra yakın 2-3 yaşında araçları daha uygun fiyata almamızı sağlayabilir.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-toyota-plaza-toymar-dan-volkswagen-polo-1.0-tsi-comfortline-dsg-873275347/detay

bayiler artık birbirlerine araç satıyor herhalde 275 bine koymuş birde, sıraya girip beklesen 2-3 ay o fiyata denk gelmez sıfırı

• leon da kalkmış listeden.. yeni kasa ne zaman geliyor bilgisi olan var mı..

• Mojaverok kullanıcısına yanıt
    2021 model araçlar bayilere bol bol dağıtılısra ve bayiler galeriler yerine halka satarsa dediğiniz olur. Ama az araç gelir ve yine galeriler 2021 model araçları kaparsa 2021'lere faiş fiyat çekerler. Millet daha ucuz diye 2020'lere mum olur.

• 200.000 tlye galerciden polo alınır mı ne dersiniz ? Sıfır

• ogz45 O kullanıcısına yanıt

2020 de galeriler tüm marka modellere saldırdı. 2021 de sadece kupon araçları stoklarlar diye düşünüyorum. Belli markaların Suv adı altında sattıkları araçlar stoklanır yine. 80 lik dilimdeki sedan araçları almak isteyenler bayilerde sıra beklemeden alabilirler gibi geliyor bana ...

• espanol toro kullanıcısına yanıt

Kesin bilgim yok.

2021 kuruyla ST-Line %80’lik ÖTV dilimine çıkar ve satamayacakları için getirmezler.

• commandx C kullanıcısına yanıt

TSI DSG Scala

• Mojaverok kullanıcısına yanıt
    Özellikle ithal araçların TR’ye gelmesi şubatın ikinci yarısını bulur, yani 2020 modellere eski diyebilmek için daha 4 ay var, adamlar 30-40bin araca göre 100bin kârla satış yapıyorlar.
    Kâr marjlarını biraz düşürseler stoklarını bir haftada eritirler.
    İkinci el ilanlarda 10bin civarı sıfır araç var, ortalama yılda 600bin, ayda 50bin araç satıldığını düşünürsek 10bin bir şey değil, piyasayı doyurmaz.

• 
Sayfa: önceki 36103611361236133614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.