Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3607. sayfa)

5 sn
288.757
Cevap
4.621
Favori
46.987.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36053606360736083609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.5 tsi act dsg Tiguan için 2500 km ort 8.2 L/100 km, 36 km/h ort ve 70 saatlik kullanım

son depoda ise 360 km ort 7.4 L/100 km, 46 km/h ort ve 7saat 43 dakika kullanım

24 ağustostan beri değerler bu şekilde. Araç sıfır alındı.

• bps B kullanıcısına yanıt

Senli benli olacak samimiyetim yok, anlamayana laf anlatmak gibi bir derdim de yok,efendi efendi fikrini belirten herkese aynı kalemde cevap yazıyorum şiddetle tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berzalin -- 22 Ekim 2020; 22:12:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vitisvinifera68 V kullanıcısına yanıt
    Sadece 1.5 ve 1.4 karşılaştırması demeyelim,1.4 TSI hem ACT’li hem de ACT’siz (önceki versiyonlar) üretildi.İki motoru karşılaştırırken ikisinin de ACT olması önemli;1.5 ACT daha rafine bir makina;daha sessiz ve yakıt tüketimi de daha düşük.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NeDemekŞakireÇayYok kullanıcısına yanıt

Ben ciddi ciddi düşünmeye başladım Egea ama o da mı yok acaba

• hamucera kullanıcısına yanıt

Ocak ayına kadar sıraya yazılamıyorsunuz egeada... En azından ankara için durum bu

• Ford’da sıfır araç teslimi ne kadar sürüyor tecrübesi olan var mı ?

• hesaplamalarıma göre euro bu seviyede kalırsa golf ün giriş paketi tam 130 bin lira sınırda kalıyor

• Zerathull kullanıcısına yanıt

Ekim Sonu mu fatura edilecek? Gümrüğe girmiştir araç öyleyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: horozigo34

1.0 TCE Symbol Fabrika LPG Benzin, 2020, 0 KM, bayi 133.500'e vermeyi teklif etti. Sizce mantikli mi arkadaslar?
    Kimdir neresidir necidir burası?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt

125000 degilmiydi bunun fiyatı ?

• Yeni Suzuki Swift Hybrid 1.2 motor olması MTV açısından avantajlı görünüyor fakat 48 volt 10 ah elektrikli bisiklet ayarındaki güç ünitesi araca gerekli verimliliği sağlamıyor gibi.
    Zaten iddiaları da %20 yakıt ekonomisi ve 4.1 litre ortalama.

• Selamlar,

Nissan Qashqai için fiyat alan var mı ? Bayilerde bulunuyormuş şu anda

• Death55 D kullanıcısına yanıt
    Gelene kadar 130’u çoktan geçer o. Önceden %3-4 zam gelince araçların fiyatı 2-3bin artıyordu, şimdi o %3-4 zamlar 10-15 binlere denk geliyor.
    Alt dilimde Golf kalırsa da çok boş benzinli düz vites bir şey olur heralde. Umarım yanılırım.

• İstanbulda bir çok bayiyi gezdim doğru düzgün ilgi alaka yok bir çoğu ocaktan sonra gelin dedi sıraya yazma falanda yok.
    Opel grandland x 1.2 at8 enjoy skyline 'a kapora verdim ay sonu teslim alıcam kısmetse ötv muhafiyetli 193 bin TL gibi bir fiyata denk geldi sigorta kasko hariç, diğer markalarda hem araç yok hemde b suvları dahi ötv dilimini aşıyor, sonuçta c segmenti bir suv teknolojik oyuncakları pek yok ama bence iyi araba testlerde izlediğim kadarıyla, o yüzden dert etmedim, skyline olmayan alacaktım 10 bin daha ucuzdu geç gelecek zam gelebilir dediler diye bunu aldım aradaki fark cam tavan ve çift renk zannedersem, sizce nasıl bu araba doğru tercih mi yakıt olarak şehir içi üzer mi?

• t.1132 kullanıcısına yanıt

Evet hocam Ekim sonu.

• almanyada mokka nın satışı başlamış.

• Zerathull kullanıcısına yanıt

Aynı gemide gelmiş olabilir araçlarımız. Bana da gelecek hafta fatura kesecekmiş.

• Manuel sportage için bayiler ile görüşen oldu mu hiç.

• tonodias kullanıcısına yanıt

Sıfır araç için kapora mı verdiniz ?

Yoksa parasının tamamını ödediğimiz aracı bayiden teslim alma işleminden mi bahsediyorsunuz ?

Eğer stok soruyorsanız 2020 Nisan’a kadar Fiesta yok.

Yanlış duymadınız en yakın Fiesta 7 ay sonra gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Kimdir neresidir necidir burası?

Alıntıları Göster

Renault Bayisi hocam, filo satisi iptal olmus. O nedenle bu fiyat arac hazirmis.

• 
Sayfa: önceki 36053606360736083609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.