Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3599. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 52 Misafir (11 Mobil) - 43 Masaüstü18 Mobil4 Android
5 sn
285.732
Cevap
4.583
Favori
46.396.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 35973598359936003601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaris crossların iç hacmi chr ye göre nasıl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • airmen A kullanıcısına yanıt

Bendeki chr hibrit, cok memnunum su an icin. İstanbul ici 3.9lt, sehirlerarasi 4.5lt, otoban 5lt degerlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airmen

Bu mesaj silindi.

Hocam bunlar zamanında otomatik vites arabalarada tü kaka diyorlardı. Sonra hepsi peişinden koşar oldular. Hem boşver uyandırma bunları da fiyatlar artmasın bizlerde rahat rahat alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bps

Hibrit araç sahipleri garanti bittikten sonra akü değiştirecekleri zaman, akünün fiyatını görünce pişman olacaklar.

Alıntıları Göster

Ankara toyan bayisi, kendileri turkiyenin en buyuk bayilerinden olur, bugune kadar hicbir hibrit aracta (prius ve yaris dahil) batarya ya da herhangi bir parca degisimi yapmamis. Garanti 5 seneden sonra her sene icin 250tl ucretle 10 seneye kadar uzatiliyor. Diyeceklerim bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 22 Ekim 2020; 10:45:57 >
  • Arkadaşlar Renault Türkiye dün tüm sosyal medya hesaplarından Yeni Captur paylaşımı yaptı. Renault ana sayfasının açılışına da cYeni Captur'u koymuşlar. Kasım ayının ilk haftası satışa çıkacağı söyleniyor. B-SUV düşünenler için fırsatlar olabilir.

• unnamedist U kullanıcısına yanıt

Güzel gelişme ama fırsat olması için %50 ötv diliminde kalması lazım. En azından touch otomatik versiyonu için.

• istanbul-bolu güzergahı git-gel toplam 13-14 araç yüklü tır görmüşümdür.

bi tır komple 3008 idi, bir tır komple polo idi, bir tır skoda karışık, toyota vs.

algıda mı seçiciyim bilmiyorum ama baya sıfır araç tırı vardı yolda.

• Hocam yanlış hatırlamıyorsam silindir kapama 1.4 tsi’da da var.

• kator K kullanıcısına yanıt
    Hocam hiçbir ürünün fanatiği değilim ama bu zamanda hibrite kötü gözle bakanda komik görünüyor burdan.

• Dün Antalya'daki bayilerin önünden geçtim, hepsinde araba vardı?

Geçerken 5008 ilgimi çekti durup baktım, Dizel Allure Gri renk 430.000TL dediler. Ama 2 gün önce sigortacı arkadaşın ofisindeydim, trafik için proforma fatura geldi 400.000TL kesilmişti? 3008 1.2 EAT/8 PE anahtarsız giriş/çalıştırma 355.000tl diyorlar. Bunlar ayaküstü fiyatlar.

Hadi olmuşken Yeni Tiguan'a bakayım dedim 3 tane var kapalı satılmış! R-line 487'ye vermişler. Yanında Audi var, A3 sedan ve Q2 dolu(ilgilenmediğim için fiyat sormadım).

BMW cephesinde de 1 ve 2 serisi araçlar var, araca göre liste fiyatından 15-20.000 indirim ile...

Antalya bayilerinde araç göremezdik, Maşallah bollaşmış .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkswagen sitesinde passat ları incelerken bu arabaya rastladım.

şu an zaten araç yok. yarın vw gitsem bu aracı alacağım desem

sıra ne zamana verirler olan var mı:?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

Volkswagen sitesinde passat ları incelerken bu arabaya rastladım.

şu an zaten araç yok. yarın vw gitsem bu aracı alacağım desem

sıra ne zamana verirler olan var mı:?

Olmayan araçların fiyatını kasten düşük tutuyorlar...Aynı durum golf fiyatlarında da mevcut...

• quote:

Orijinalden alıntı: pendik05

Yaris crossların iç hacmi chr ye göre nasıl

Bilmiyorum daha Türkiye'ye gelmemiş bir araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: unnamedist

Arkadaşlar Renault Türkiye dün tüm sosyal medya hesaplarından Yeni Captur paylaşımı yaptı. Renault ana sayfasının açılışına da cYeni Captur'u koymuşlar. Kasım ayının ilk haftası satışa çıkacağı söyleniyor. B-SUV düşünenler için fırsatlar olabilir.

Bence almak isteyenler gidip hemen sıraya girsin, galeriler ve alsatçılardan fırsat kalırsa alsınlar.

Eski Captur'u baz almayın, mini kadjar gibi olmuş sanırım.

• Passat dizel business paket 412.000 TL hazırda araç var

• RedPyro kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtdışında mı kullandınız? TR’ye gelmedi herhalde daha

• Mihmander kullanıcısına yanıt

Vag olmayan aracın fiyatını güncellemiyor hocam. Yoksa nerde görülmüş 1.6 TDI ın 1.5 TSI dan 60 bin ucuz olduğu. O araç bayiye geldiği anda olaca 410 420 .

• gorkemert kullanıcısına yanıt
    Yok hocam . Arkadaşa ikame vermişler onu kullandım . Ama siz diyince baktım 1.5 i yok galiba . Arkadaşın bana dediği oydu . 1.4 150 dir o zaman. Ama dışardan gerçekten çok sesliydi .

• quote:

Orijinalden alıntı: RedPyro

Yok hocam . Arkadaşa ikame vermişler onu kullandım . Ama siz diyince baktım 1.5 i yok galiba . Arkadaşın bana dediği oydu . 1.4 150 dir o zaman. Ama dışardan gerçekten çok sesliydi .

bunlarda çakal olmuş desenize

• masterap M kullanıcısına yanıt

merhaba,

Toyota'nın kendi açıklaması var araç ömrü ile aynı gibi diye, anormal bir durum olmadığı (teknik arıza, sel, kaza ..) sürece pillerinin verimli ömrünün 300.000km civarı olduğu idda ediyorlar.

zaten dediğiniz gibi ücretsiz 5 yıl garanti ve üzerine yıllık az bir ek ücret ile 10 yıla kadar uzatmaları da bunun ispatı oluyor.

Bu nedenle bu araçlarda pille ilgili bir kaygıya düşmek çok gereksiz olur.

• 
Sayfa: önceki 35973598359936003601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.