Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rcpycl06 , julian86 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 34 Misafir (4 Mobil) - 30 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 32013202320332043205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ReNeCaN

toyotanın sitesinde c-hr passion için kampanyalı araç fiyatı 227bin lira diyor. ne kadar doğru acaba?
    O modele ötv indirimi geldi.en fulö xpassion donanımı 270 ten 310 a fırladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betr_Sc B kullanıcısına yanıt
    Hesap yanlış zaten. Ticarilerin mtv si 1.6 binekten yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

Arkadaşlar garip bir sorum var.
    Clio için anlaştım ve 10 bin kapora yatırdım mais hesabına. Başka bir yerden daha iyi fiyat bulsam bu kaporayı verirler mi geri, hiç tecrübesi olan var mı?
    Ben sorduğumda geri vermediklerini söylemişlerdi. Opsiyon vs. eklettiğim için bana özel üretiyorlar vs. demişlerdi.
    + sabit fiyat garantisi vardı (hala var mı bilmiyorum).

Bunlardan dolayı vazgeçerseniz kapora yanar demişti. Kapora değil de daha çok kampanyaya katılım bedeli olarak alıyorlar çünkü.
  • Hayırlı olsun. Bide benzin istasyonu lazım olacak

• Geçen gün başıma gelen bir olayı kısaca paylaşmak istiyorum.

-Sıfır araç almak umudu ile Daci bayisine gittim. Umudum vardı çünkü aradığım otomatik vites versiyonu bayideydi. İnceledim.
    -Aracı almak için fiyat teklifi aldım ve çeşitli aksesuarları dahil edip fiyatı sabitledik.
    -Ertesi gün aracı almak için kredi çekmeye çalışırken öğle arasında aracı görmeye gittiğimde aracın SATIŞTAN ÇEKİLDİĞİNİ öğrendim. Haber verilmemişti.
    -Sebebi ise kaputta çok küçük bir çizik olduğu, bu haliyle satılamayacağı ve iade olacağıydı. Aracı alamadan döndük.
    -Ertesi gün araçlara zam gelmişti ve bu aracın fiyatı yaklaşık 5 bin TL artmıştı. Haliyle şüphe ile merak ettim ve aracı görmeye bayiye gittim.
    -Aracın hala aynı yerinde duruyor olmasına başta şaşırdım, sonra anladım. Neden hala iade edilmediğini sorduğumdaysa bürokrasiden bahsedildi.
    -En son çıkarken bu haliyle almak istersem yeni fiyattan satabileceklerini, birkaç aksesuarı hediye edebileceklerini (yanlış anlaşılmasın, navigasyon değil tabi ki. Boya koruması gibi basit eklentiler) söylediler.
    -Mağduriyetimizi gidermek için mi böyle bir teklif yapıldı veya da başka nedenler mi vardı bilmiyorum, takdir siz forumseverlerin.

Bu da böyle bir anımdı.

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    310 olan hibrid olan model sanırım hocam. Benzinlide en pahalısı 227bin olarak gösteriyor. Bayilerde bulunursa alınabilir bir fiyat.
  • Aga ya bu ülkede dacia da artık değerinden fazla ediyorsa sözün bittiği yerdeyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiçbir bayide CHR yok.En erken aralık diyorlar.Oda yersen.
  • şöyle yerimizi alalım
  • İzmir’de 2008 allure 1.2 otomatik için teklif alan oldu mu hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: safaemre1907

İzmir’de 2008 allure 1.2 otomatik için teklif alan oldu mu hiç
    2008 e hiç bulaşmadan uzaklaş.izmirde marttan beri tüm bayilerde ismim yazılı.ne lanet arabaymış.çok istedim ama soğudum

• Bugün egea hb urban plus sipariş etttim Kasım da teslim. Sağlık personeli indirimi ile 128 bin net fiyata anlaştım. Bence güzel bir tercih oldu 5 yaşında arabamı 195 e satıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Bugün egea hb urban plus sipariş etttim Kasım da teslim. Sağlık personeli indirimi ile 128 bin net fiyata anlaştım. Bence güzel bir tercih oldu 5 yaşında arabamı 195 e satıyorum
    Hocam sağlık personeline indirim mi var.şartları ne acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ReNeCaN

toyotanın sitesinde c-hr passion için kampanyalı araç fiyatı 227bin lira diyor. ne kadar doğru acaba?
    Öyle de araç varmı ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

İyi de ÖTV zammının hemen arkasından olmadı. Ben yıllarca beklerim diyorsanız bekleyin ne diyeyim.
    Ben onu bekliyorum felan diye bir şey mi dedim? Sadece bahsedilen bir şeyin benzeri kampanya ile geçmişte liste fiyatından ciddi şekilde inmiş fiyatta araç aldığımı söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 13 Eylül 2020; 5:46:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niketnac

Geçen gün başıma gelen bir olayı kısaca paylaşmak istiyorum.

-Sıfır araç almak umudu ile Daci bayisine gittim. Umudum vardı çünkü aradığım otomatik vites versiyonu bayideydi. İnceledim.
    -Aracı almak için fiyat teklifi aldım ve çeşitli aksesuarları dahil edip fiyatı sabitledik.
    -Ertesi gün aracı almak için kredi çekmeye çalışırken öğle arasında aracı görmeye gittiğimde aracın SATIŞTAN ÇEKİLDİĞİNİ öğrendim. Haber verilmemişti.
    -Sebebi ise kaputta çok küçük bir çizik olduğu, bu haliyle satılamayacağı ve iade olacağıydı. Aracı alamadan döndük.
    -Ertesi gün araçlara zam gelmişti ve bu aracın fiyatı yaklaşık 5 bin TL artmıştı. Haliyle şüphe ile merak ettim ve aracı görmeye bayiye gittim.
    -Aracın hala aynı yerinde duruyor olmasına başta şaşırdım, sonra anladım. Neden hala iade edilmediğini sorduğumdaysa bürokrasiden bahsedildi.
    -En son çıkarken bu haliyle almak istersem yeni fiyattan satabileceklerini, birkaç aksesuarı hediye edebileceklerini (yanlış anlaşılmasın, navigasyon değil tabi ki. Boya koruması gibi basit eklentiler) söylediler.
    -Mağduriyetimizi gidermek için mi böyle bir teklif yapıldı veya da başka nedenler mi vardı bilmiyorum, takdir siz forumseverlerin.

Bu da böyle bir anımdı.
    Otomatik vites Dacia derken?
    Dacia nın hangi modeli?

• shockwave23 kullanıcısına yanıt
    Mirror donanım için fiyat teklifi aldınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Bugün egea hb urban plus sipariş etttim Kasım da teslim. Sağlık personeli indirimi ile 128 bin net fiyata anlaştım. Bence güzel bir tercih oldu 5 yaşında arabamı 195 e satıyorum
    Hocam sattığınız araç nedir ?
  • K.Kahriman kullanıcısına yanıt
    Nasıl daha primli olduğuna kanaat getirdiniz bilmiyorum ama Joy denilen aracı arayıp bulamamıştım, bana araç yok diyen bayi galeriye aynı araçtan 6 tane veriyordu. O galeri 15 er üstüne koyarak ilana koydu ve hepsini sattı.

• Araç bulunamıyor ama bulunan araçlarda zorunlu opsiyonlar satılmaya çalışılıyor.

Herkes bunu kanıksamış gördüğüm kadarıyla.

Kapitalizm karşısında elden ayaktan düşen alıcı profili.

Firmaların insanlarımıza davranışının geldiği nokta.

• 
Sayfa: önceki 32013202320332043205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.